Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powróżę :)

Polecane posty

Gość gość

Powrozę za darmo proszę podac datę, imię i pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda 20.10.1970 czy znajdę takiego faceta jakiego szukam w tym roku. Czy wogole znajdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11.92 dawid Co czuje do mnie kobieta o której myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, 16-02-1973 - czy maz mnie zdradza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09-11-1985 Angelina czy będę mieć koleje dziecko a jak tak to kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09-11-1985 Angelina czy będę mieć koleje dziecko a jak tak to kiedy x slonce - chlopiec, albo bliznieta umiarkowanie - trzeba byc cierpliwym, jeszcze poczekac, to nie jest odpowiedni moment 3 mieczy - komplikacje, niebezpieczenstwo poronienia lub porodu przedwczesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego od konca zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, 16-02-1973 - czy maz mnie zdradza, pozdrawiam x Myślę, że nie Twój mąż pokazał się jako rycerz denarów osoba stała w uczuciach, wierna, powazna i odpowiedzialna. Odczuwacie jednak zawahanie i niepewnosc ( 2 mieczy) Poza tym on cos ukrywa, klamie, nie mowi Ci wszystkiego. Moge to nie byc istotne rzeczy, ale oddalaja Was od siebie i Ty tracisz przez to do Niego zaufanie (7 mieczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11.92 dawid Co czuje do mnie kobieta o której myślę. x Ta osoba jest na Ciebie obrazona, czuje wstyd, gorycz i porazke. Czuje sie zraniona. Planuje sie na Tobie odegrac, zamyka sie w sobie. (5 mieczy) obudowuje sie murem jakas sytuacja nia wstrzasnela (wieza) konflikt z ta osoba i falsz ( odwrocone 3 bulaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe za co :D szczerze to ja powinienem się obrazić. Wątpię by się chciała mscic bo nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda 20.10.1970 czy znajdę takiego faceta jakiego szukam w tym roku. Czy wogole znajdę ? x ksiezyc - zycie marzeniami, uleganie emocjom i iluzjom. Jesli romans to raczej "cos w ukryciu", na krotko, mieszane uczucia, niepewnosc. 5 mieczy - uczucie porazki, obwinianie kogos wina, konflikty Krolowa Bulaw - jestes atrakcyjna, madra kobieta, ale troche za bardzo kontrolujaca i zaborcza. Silny charakter. Otwarta kobieta, ktora wie czego chce i potrafi to okazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe za co smiech.gif szczerze to ja powinienem się obrazić. Wątpię by się chciała mscic bo nie ma za co. x Czyli wszystko jest ok w waszych kontaktach czy jakas klotnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:35 Nie jest ok, wcale nie mamy kontaktu. Ale wątpie by chciala sie odgrywać, nic jej nie zrobilem. Możesz powiedzieć na co niby jest obrażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.05.76 Czy będę z tym kto jest daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:35 Nie jest ok, wcale nie mamy kontaktu. Ale wątpie by chciala sie odgrywać, nic jej nie zrobilem. Możesz powiedzieć na co niby jest obrażona? x odw cesarzowa - ona pokazuje sie jako osoba niepewna siebie, pelna kompleksow. as denarow - jesli cos powaznego was laczylo to byly to obiecujace poczatki, nadzieje na cos wiecej odwrocony rycerz pucharow - jednak Ty pokazujesz sie jako osoba niezbyt stala w uczuciach, raczej czarujaca slowami, latwo zakoc***aca sie, zmieniajaca obiekty zainteresowan. Moze sie zrazila. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13.05.76 Czy będę z tym kto jest daleko? x Raczej nie, pokazuja mi sie iluzje, marzenia, brak realizmu i twoja niestalosc uczuciowa w stosunku do tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, i tak, pomyślę nad tym choć nie do końca mi to pasuje co piszesz. Zwłaszcza ta niestalosc w uczuciach. A ona na zakompleksiona nie wygladala ale może to tylko maska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie musisz taki byc, ona mogla cos zle odebrac, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ogół sprawdzają się Twoje wróżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda. Dziekuje. To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 87.06,29 kiedy zajde w ciaze i jaka plec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Monika, dziekuj***ardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy niedługo wrócę w rodzinne strony aby być bliźej partnera? Nika 94.01.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina 18.10.1996 czy uda mi się wyjechać za granicę czy będzie to wyjazd na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy uda mi się z Maciejem (25.12.1988)? Katarzyna 04.04.1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy uda mi się z Maciejem (25.12.1988)? Katarzyna 04.04.1992 x Jest na to szansa, ale moze to byc trudny zwiazek on jest osoba zdystansowana, spokojna, raczej racjonalnie podchodzaca do zycia, z ktora ciezko o kompromis (rycerz denarow+cesarz) jest jednak wierny i zywi do Ciebie uczucia. Ty jestes w karcie krolowa denarow a wasza relacja (papiezyca) pokazuje bezpieczenstwo i stabilnosc. Jednak, aby do tego doszlo potrzeba dzialan (6 monet) i wyjazdu, zmian (rydwan). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina 18.10.1996 czy uda mi się wyjechać za granicę czy będzie to wyjazd na stałe x Masz dużą potrzebę zmian, jednak coś Cie blokuje (być może ktoś) ostatecznie osiągniesz swoj cel i wyjedziesz, poprawi się Twoja sytuacja, zyskasz stabliność i bezpiecznestwo, poprawa finansowa ale nie wszystkie sprawy potoczą się tak jak sobie zaplanujesz, dlatego z tym "na stałe" nie jestem taka pewna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko pominelas mnie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×