Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwa razy trzy kropki

RPG - czy panie grają?

Polecane posty

Tak z ciekawości pytam. Są na kafe kobitki grające w rpg, ale nie komputerowe tylko po prostu drużyna mistrz gry i klasyczna sesja? jakie systemy gracie? A może któraś prowadzi? Ja właśnie przygotowuje sie do poprowadzenia sesji Monastyru, to będzie moje pierwsze prowadzenie i jestem bardzo podekscytowana i przejęta :D Czekam na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzenie - Pranie - Gotowanie ?? Pewnie tak ... wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czasem się zdarzy :D Wampir Maskarada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już straciłam nadzieję :D ja najbardziej lubię starego dobrego młotka. gram krotko bo od około roku. jak u was z prowadzeniem? gracie ze stałymi ekipami czy może rożnie, szukacie w necie graczy? ja najpierw grałam z drużyna mojego chłopaka, ale zrezygnowałam bo to nie był mój styl, teraz gram z drużyna skompletowaną przypadkowo-netowo, która mi bardzo przypasowała. na co stawiacie w grze? ważniejszy klimat czy mechanika? u mnie rządzi klimat. jak zaczęłyście grać? mnie wciągnął facet, ale udało mu się tylko dlatego, że zastanawiałam się nad tym wcześniej tylko nie znałam nikogo kto mógłby mnie zaprosić na sesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie jestem miszczem :P gramy ze stałą ekipą, jeszcze z dawnych spotkań mangowych i projekcji anime w domu kultury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a często gracie? ja po miesiącu przerwy mam strasznego głoda na granie, najchętniej grałabym w każdy weekend. a nie nudzi się długo stała ekipa? ja z obecną gram jakieś pół roku i na razie jest spoko, ale ekipa mojego lubego gra razem 6 lat i wyglądają mi na strasznie zblazowanych i znudzonych..wszystko odgrywają tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absyncia
ja gram...o ile mam czas i moge, bo tutaj w Londynie troche krucho z czasem wszystkich zainteresowanych naraz :) ukochane gry to Wampir i Wraith, ale na Mlotku sie wychowalam.... pozdrawiam graczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, zgłaszam się :D. Gram na żywca i ostatnio próbuję na forum. Jak znajomi się pożenili, dzieci się pojawiły (nie żeby dziecko było przeszkodą - sama jestem mamusią :D ) i jakoś czasu brak :(. A jak się spotkamy to nie jest nam gra w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrida - na jakim forum grasz i w ogóle jak to wygląda gdy się gra na forum ? na czacie to jeszcze sobie wyobrażam, a na forum? mi się najbardziej podoba własnie granie na żywca i stawianie na klimat i interakcje między postaciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropki --> mnie też bardziej pasuje granie na żywca, ale co zrobić jak doba ma tylko 24 godziny :) ? No na bezrybiu i forum ryba... Trudno wytłumaczyć jak to wygląda, trzeba po prostu zobaczyć. Masz tu linka forum gdzie się rozpanoszyłam :D http://drachenfels.pl/forum/ Chłopaki są sprytne, jak będziesz chciała dołączyć to objaśnią wszystko cierpliwie jak krowie w rowie :P ... Jak mawia mój młodszy brat - obczaj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×