Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SMS GetBack "za 3 dni zamierzamy złożyć wizyte". Miał ktoś podobny przypadek?

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam niesplacona chwilowke Kredito od 7u miesiecy - pozyczalem 1000 zl, teraz dlug wynosi 1800. We wtorek dostalem smsa od Getbck ze z 3 dni zamierzaj mnie odwiedzic w domu lub pracy (nie pracuje) i prosza o dogadanie szczegolow. Ktos mial takiego smsa juz? Przyjda czy blefuja? W moim miescie nie maja siedziby ogolnie. Tez wydaje mi sie ze ten sms byl wysylany do wielu bo skoro nie pracowalem, nie pracuje i nie klamalem im nigdy na ten temat to po co ta wzmianka ze w domu lub pracy mnie odwiedza. Przyjda? Mielicie juz taki przypadek smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj brat wziął kiedyś chwilowe, to przylazili do domu normalnie jak zalegal. I jeszcze z tego ze przylazili naliczali dodatkowe koszty. Dobrze ze się ogarna i splacil to chujstwo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto kkk
Do mnie przyszło pismo od GetBack, żebym płacił zobowiązania swoje. Podobno jak się zadzwoni do nich to można jakąś ugode zawrzeć. Wolałbym żeby mi to jakoś na raty rozłożyli inaczej. Co robić? Zadzwonić? Płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większosci takich firm windykacja terenowa to sciema. Ale nie martw się, jak nie windykacja to komornik po nakazie z ciebie to sciagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anteqq
No właśnie ludzie, co z Wami? Wolicie komornika, który zabierze wam tv, lodowke i pensje z konta i co tam jeszcze? Chyba lepiej iść na ugodę z firmą? Jak ta firma Get Back przysłała list żeby iść na ugodę to może lepiej się po prostu spróbować dogadać. Ważne żeby sie zadeklarować że się będzie spłacać, nawet w mniejszych kwotach. Jak się nie spodoba co wynegocjujesz to zawsze możesz powrócić do planu z sądem i komornikiem....:) i tak Cię nie minie i tak, no chyba że masz inny pomysł. Windykacje często też własnie umarzają część długu i zapewne getback też tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_kwiatkowski
ja dostalem lepszy sms kupie bydlo za 5 zl, a jak nie chcesz sprzedac to ci je zabiore :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie płacisz chwilówki i jesteś tego świadomy to najwyraźniej getback przejął twój dług, żeby go odzyskać. tak jak ktoś powyżej napisał, najbardziej opłaca ci się z nimi porozmawiać, bo mogą pójść na jakąś ugodę albo umorzyć część spłaty - bardziej im się opłaca odzyskać cokolwiek niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim trzeba byc totalnym debilem zeby brac "kredyty chwilowki" w pseudobankach? to pokazuje umyslowy obraz kafeterii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremi wiśniowiecki
Debilem to trzeba być, żeby obrażać ludzi na forum. Nie każdy śpi na forsie i czasem komuś braknie i co ma wtedy zrobić? Żebrać, czy jak? Chwilówki są dla ludzi tylko trzeba rozsądnie pożyczać. A druga sprawa że jak się pożycza to trzeba oddać. Mój brat też miał do czynienia z Get Back. Dostał sms, że oni mają jego długi. Koniec końców zaczął spłacać w jakichś sensownych ratach bo się jakoś porozumieli. No, cóż. pożycza się to trzeba oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, jeremi wiśniowiecki zgadzam się w stu procentach. chwilówki są dla ludzi, firmy windykacyjne wbrew pozorom też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zastanawiam, czy getBack kupuje też długi od osób prywatnych? jeśli ja wiszę komuś kasę to jest szansa, że ten ktoś ten dług sprzeda takiej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitiona56
Ja akurat jezeli chodzi o getBACK to nie moge miec zlego zdania,. Nie sa tacy jak inne firmy, mozna po ludzku ponegocjowac,wiec probuj :) na ich stronie jest telefon do zadluzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena toruń
Każdemu się może powinąć noga, wiadomo. Ale im dłużej się zwleka z zapłaceniem długu tym gorzej. Ja też słyszałam że warto próbować się dogadac z get back. W sumie nic nie tracisz -nie dogadasz się to zawsze możesz wrócić do punktu wyjścia i zaprosić komornika do domu. Ja spłacam. Ciężko jest, ale jeszcze tylko 2 raty i będę wolnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 23
ja z kolei dostaję smsy od Get Back i jutro planuję zadzwonić tam i się dowiedzieć o co chodzi. Bo w takim niepokoju trudno żyć. Też jak by mi dali możliwość to bym poszła na ugodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lepiej tak jak wyżej napisano do tego podejść. dogadać się, Mogą przecież zaproponować umowę restrukturyzacyjną. Czas działa przecież na niekorzyść dłużnika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialem, odpisalem im w te slowa zapraszam za 6 dni bo za 3 dni gosci u mnie kaczord donald i myszka mikki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert yt
No niestety, zgadzam się. Czas działa na niekorzyść dlużnika. Odsetki z każdym dniem rosną i może też być tak, że sprawa trafi do sądu i trzeba będzie jeszcze pokryć koszty sądowe. Ja wolałbym załatwić polubownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mysle, ze czekac to na pewno sie nie oplaca. zreszta get back jest w stanie rozlozyc dlug na raty no i umorzyc komornika, jesli bedziesz faktycznie chcial splacic swoje zadluzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pozyczylam kiedys w czyms do providenta podobnego. Niewiele bo tysiac, potrzebowalam na wyjazd za granice, bo mi brakowalo :classic_cool:. No i wyjechalam sobie a tu mama dzwoni ze mam komornika:D Mowie wiec ze ok, jak cos chce to niech mnie szuka, bo ja w Polsce nic nie mam. No i minęło już 6 lat i nic nie oddałam nikomu, sprawę umorzyli, mam teraz już konto w Polsce i nikt mi nic nie ściągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh no akurat ja to bym tak nie mogl miec dlugu i nie splacac go specjalnie... akurat u mnie tez getback kupilo moje zadluzenie ale udalo mi sie dogadac z nimi na splate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to akurat dobrze dla ciebie, zresztą to jest tez w ich interesie, zeby sie tak dogadac, zeby dluznik byl w stanie splacac dlug.. w koncu to ich kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 30
Faktycznie nie pomyślałam w ten sposób że firmie też zależy żeby się dogadać :) Obopólne korzyści jakby nie patrzeć, ale przede wszystkim ulga dla dłużnika. Chłopak mojej siostry miał z nimi styczność i wolał zamiast czekać na komornika to się dogadać z Get Back i miał racje moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie radził bym czekać lepiej spotkać się i dogadać. Zawsze idzie wynegocjować sobie takie raty żeby można było to spłacić. Wiem to z własnego doświadczenia jeszcze pół roku i spłacę całość mojego zadłużenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd tu tylu akwizytorów tej firemki złodziejskiej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie mam 2 chwilowki wziete. W filarum i vivusie. tez nie pracuje i nie splacam ich od chyba 4 miesiecy. Zmienilem numer telefonu bo ciagle dzwonili i wysylali smsy. Listownie tez co chwile mi cos przysylaja. Pewnie za niedlugo bede mial komornika. Odsetki dziwnie male sa bo jak sprawdzalem na stronie www swoj profil to mam tam moze 50 zl wiecej do zaplaty. pozyczylem 500 zl w filarum i 1200 zl w vivusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawianin2
Też mam taki problem że Get Back dzwoni do mnie. Nie wiem co mam robić za bardzo. Długi mam niepospłacane i wiem to. Odsetki rosną a mi jest ciężko. Ale jak nie będę spłacał to jeszcze bardziej mi urośnie i tak w koło. Nie chcę mieć komornika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zemiona
ja z getBAckiem same dobre wspomnienia mam. Z windykacyjnych firm wydaja sie byc najkonkretniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara457
Też mam ich na głowie. Córka mi mówi że lepiej żebym odbierała od nich bo może komornik przyjść. Radzi mi rodzina żeby się zgodzić na ugodę jak zaproponują i najwyżej działkę sprzedać. Nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
splac pozyczke tam gdzie wziales a tych posrednikow olej. Moze przyjsc komornik, ale jesli nie masz majatku i nie zamierzasz miec to ci nic nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morszka
oczywiście ze należy spłacić dług bo pozniej będą same problemy! w kazdym razie Get Back działa uczciwie, ja się z nimi dogadałam i teraz już mam to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×