Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raz an dwa dni i

Sprzatacie codziennie w domu ?

Polecane posty

Gość raz an dwa dni i

np codziennie myjecie kibelek i lazienke itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzasz
codziennie myje podlogi,bo wszyscy chodzimy na bosaka jak jest cieplo,co drugi dzien dezynfekuje i myje kibelek,za to nie lubie zmywac naczyn,wole sie zajac czym kolwiek innym zeby tylko nie zmywac,no i w koncu zmywa maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasasdasdsadsa
Ujme to tak. Mieszkanie odkurzam raz na dwa tygodnie, naczynie myje sredno raz na tydzien jak sie wszystkie skoncza a kibel to raz na dwa miesieace - pisze powaznie. Tylko ze mieszkam sam i siedze praktycznie w jednym pokoju wiec nie brudze zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze a moza
ja myje 2 razy w tyg:D Wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz an dwa dni i
ja mam problem z codziennym sprzataniem czasami mi sie nie chce po prostu i nie moge sie zmobilizowac zeby na bieżąco sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..._..._...
JA codziennie myję podłogę i odkurzam i ścieram kurze w swoim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibel , wana 1 w tyg, kurze i odkurzanie codziennie, okna raz w miesiącu , podłogi myje 1 w tygodniu ,pastuje 1 w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka20
inna sprawa pokój a dom.. no mi też się nie chce całego domu codzień więc tak z grubsza a w soboty konkretnie/;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzasz
ale jak sie sprzata na bierzaco,to wtedy zajmuje to duzo mniej czasu niz sie zapusci mieszkanie,wtedy to dopiero by mi sie nie chcialo zabrac za porzadki,a tak wystarcza pol godzinki i jest czysto i pachnaco codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszzzzzzzzzyk
nie, raz na tydzien i starczy. gary staram sie zmywac na biezaco, w kuchni zamiatam jak sie nakruszy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz an dwa dni i
a co robicie zeby wam mieszkanie ladnie pachnialo ? ja mam niemaly zwierzyniec w domu wiec siersc i w alzience non stop zwir fruwa bo nie nadazam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie porządek
ale z 2 dzieci wysiadam, do tego obiad, pranie, prasowanie, praca, nauka i brak dziadków to bardzo trudna sprawa. Zmywam codziennie, odkurzam raz dziennie (czasem co drugi dzień jak mam mało czasu), a teraz jak ciepło to i czasem 2 razy dziennie bo dzieciaki piasku naniosą , WC 2 razy w tyg, łazienka raz w tyg, kurze raz w tyg. Pokój dzieci codziennie, pranie robię też codziennie 1 pranie nastawiam, czasem nawet dwa - nie lubię jak mi się nazbiera 8-9 prań. Kuchnia mała, ale po każdym obiadku czyli po zmywaniu myję piec i blat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis fajny zapach
by sie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mieszkanie
Ja codziennie robię rozeznanie, co akurat w danym dniu wymaga posprzątania i zazwyczaj wychodzi tak: kibelek co 2-3 dni, wanna podobnie, odkurzam 3 razy w tygodniu, podłogi na mokro 1 raz w tygodniu, zmywarka co dwa dni, codziennie wieczorem mycie blatów i płyty w kuchni. Kurze raz w tygodniu, bo jak często odkurzam, to mniej się kurzy. Co dwa tygodnie przegląd i mycie lodówki, pranie średnio dwa razy w tygodniu, jak się zbierze, no i po zmianie pościeli (co ok. 7-10 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesooo a ja nie znosze sprzatac! Przymuszam sie, bo ejstem pedantka-balaganiara! Uwielbiam miec idealnie czysto, ale nie umiem utrzymac porzadku:O Sprzatam jak trzeba! Czasami codziennie, a innym razem raz na 2 tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ale piore 2 razy dziennie, mam obsesje na tym pukncie! Mam 2 dzieci i troche sie tego nazbiera! Uwielbiam prac, wieszac pranie i je poznije sciagac...niestety tu konczy sie moje pole do popisu, bo z prasowaniem mam problemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dom piętrowy. Kurze raz-dwa w tygodniu zależy jaki pokój. Łazienki kibeleki codziennie, podłogę dwa razy dziennie na dole na górze raz-dwa w tygodniu, parapety średnio co 2-3dni, stoliki codziennie,odkurzanie-codziennie ale te pokoje w których się najczęściej przebywa resztę raz w tygodniu:) okna co 2miesiące,pranie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz an dwa dni i
prać to i ja lubie:D szczegolnie jak wyciagam z pralki i pachnie pieknie i do tego swietna pogoda za oknem i sobie schnie na balkonie i pachnie:D nie lubie za to myc lazienki wanny ubikacji umywalki ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątam codziennie, myje naczynia, odkurzam, kibel i wannę też codziennie. Raz w tygodniu przychodzi kobieta, która robi mi porządne sprzątanie, pastowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie to my zmywamy. wannę każde myje po sobie jak się wykąpie. no i jakies tam drobiazgi jak zbieranie porozrzucanych rzeczy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem mila :)
Jak wszyscy dbaja o porzadek w lazience to wystarczy raz w tyg gruntownie ja posprzatac.Ja nauczylam dzieci ze sie plucze wanne po kapaniu i umywalke po myciu zebow.Kolo kibelka stoi szczotka i wszyscy wiedza ze nie jest do ozdoby.Mam za to kibelek na dole i ten juz jest czesciej uzywany wiec go myje 2-3 razy w tyg.A z reszta to standardzik-odkurzanie codziennie,mycie podlog 2razy w tyg,pranie codziennie.Okna od srodka dosc czesto bo pieski smaruja szyby nosami a od zewnatrz co 2 mies.Co jeszcze-w kuchni gary myje Maryska (czyt.zmywarka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem mila :)
Kurze tak jak odkurzanie codziennie,prasowac staram sie od razu po wyschnieciu ale nie zawsze mi sie to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levelka 8
Naczynia w miarę na bieząco, odkurzanie, mycie podłóg, łazienka, ścieranie kurzu - raz w tyg prasowanie - staram sięna bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syffiarkaa
ja myslalam ze tylko ja jestem syfiara ze mi sie nie chce codziennie:P:PD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja juz czekam 4 dzień żeby współlokatorka umyła swoją miskę, która postawiła na zlewie. Kiedyś tydzień stał spalony garnek (nie jej). Nawet cieżko jej łyżeczke umyę, tylko leży na zlewie brudna. Noż kurwa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty piszesz za glupoty
do raz an dwa dni i - dobry sposob na utrzymanie zawsze przyjemnego zapachu w mieszkaniu to;zapach do kontaktu drzewko sandakowe,dwa-trzy razy dziennie palenie kadzidelek o tym samym zapachu i do mycia podlog kilkanascie kropel olejku rowniez o zapachu drzewka,zawsze swiezo i przyjemnie pachnie w mieszkaniu,polecam ,bo naprawde przynosi oczekiwany rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie zeby jeszcze po takim sprzątaniu ładnie pachniał nasz domek to mysle ze warto też kupic kilka takich produktow http://pachnacaszafa.pl/produkty/ Piekny zapach gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×