Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

sukienki na studniówkę, Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość belladonna28

Hejka, siostra szuka sukienki na studniówkę ale jednocześnie takiej, żeby mogła być świadkiem na moim ślubie. W przyszłym tygodniu jedziemy z narzeczonym i siorką do Krakowa. Napiszcie proszę gdzie najlepiej zaglądnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakowskie Centrum Handlowo Targowe. Zawsze kupuje tam sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum Handlowe Tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no proszę tylko nie tandeta czy wy słyszycie jak to brzmi? czy w całym Krakowie jest tylko tandeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pasazu Weneckim na Dlugiej jest kilka fajnych butikow z sukienkami. Polecam zwłaszcza ten na samym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej idąc do tandety wiesz że kupisz sukienkę i to nawet za 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi atrakcja ze za 150 zł na Tandecie.... Ja kupiłam na Długiej za 99 zł w Miss i bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam super kieckę w ciuchlandzie. Dałam 18 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Wszystko zależy od tego jak kto się chce ubrać.... W Krakowie oprócz galerii handlowych największy wybor jest na Długiej... kilkanaście sklepow i rzeczywiście można tam kupic bardzo tanio sukienke ale te pojedyncze modele niestety już sa droższe.Tez nie przepadam za tandeta bo jednak dobrej jakości się tam nie znajdzie.Jeden raz się zalozy i już się pruje, cos odpada. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada na to ze oprócz Tandety, Dlugiej i centrow handlowych w Krakowie nic nie istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo długo szukałam sukienki na studniówkę. Obeszłam wszystkie sieciówki typu H&M, Zara itp. Nie chciałam wydać dużo, ale bardzo nie chciałam też, żeby okazało się, że jeszcze 5 dziewczyn ma taką samą sukienkę jak ja. Byłam oczywiście na tandecie, ale im bardziej wgłąb szłam, tym było gorzej...wiele powtarzających się modeli i wzorów, beznadziejne tkaniny oraz wykonanie, a do tego wiszące w ścisku i pomięte. Moje poszukiwania zakończyłam w ostatnim salonie Pasażu Weneckiego. Sukienka świetnie leżała nie tylko ze względu na dobry rozmiar, ale też na wykonanie. Mierząc kilka sukienek, nie zauważyłam tego co na tandecie, a mianowicie krzywo uszytej odzieży. Widać, że firma dba o klienta i jakość wyrobów. Osobiście gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczka.... moja mama tam kupwala rok temu sukienke na slub kuzyna i wtedy sobie tez poogladalam bardziej mlodziezowe wzory. Niedlugo moja kolej i na pewno tam zajrze bo wtedy kilka sukienek mi się bardzo podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam ślub za miesiąc, a od trzech szukałyśmy z mamą sukienki dla niej. Moja mama - rozmiar 48-50, nie mogła nic na siebie dostać, byłam zrozpaczona tym jak pomyślałam w czym ona wystąpi na moim ślubie. Przypadkowo trafiłyśmy do Pasażu Weneckiego i tam wreszcie olśnienie - moja mama ubrała długą koronkową srebrno- miętową suknię, która odjęła jej 10kilo i 20 lat. Byłyśmy zachwycone, od razu skrócono sukienkę, dopasowując do zakupionych bucików. Dziękuję będę polecać każdemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Tandecie jest największy wybor ale na pewno nie ma się co ludzic ze kupi się tam cos niepowtarzalnego. raczej odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam galerie Pasaż Wenecki. Maja duzy wybór sukienek wieczorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tandecie jest tanio ale trzeba bardzo uwazac co się kupuje. Mi zamek strzelil już w trakcie drugiego mierzenia w domu. Pojechalam z reklamacja i oczywiście nie uznali bo ze niby to uszkodzenie mechaniczne. Tak wiec doplacalam do sukienki bo krawcowa tez kosztuje i to niemalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie wczoraj widziałam sliczna sukienke w Pasazu Weneckim. Ma kolor butelkowej zieleni, gorset z gipiury i bardzo niestandardowy fason dolu sukienki. Sliczna ale trochę droga niestety. Jeszcze kilka miesięcy zostało to może jakos uzbieram kase na nia. O ile jeszcze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztowala ta zielona??? Ja kupiłam dzisiaj amarantowe cudo za cale 299zł. Cena rozsadna i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kosztowala 599zł. Może to i nie bardzo drogo ale wszystko zależy od rodziców czy mi dadzą tyle kasy na sukienke. Chodzilam przez weekend po sklepach i nic ladniejszego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
599zł za sukienke to jeszcze nie jest tak dużo. Widzialam dużo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ani drogo ani tanio ale skoro to Twoja wymarzona to może warto pooszczedzac i mieć ta wyjatkowa sukienke??? Ja bym tak zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w Pasazu i nie wiem o co ten raban z cenami. Pzeciez tam można ladna sukienke kupic już za 199zł. To chyba tak jak na tandecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie na Dlugiej widziałam kilka bardzo sensownych sklepow z sukienkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w Pasazu Weneckim i chyba już wstępnie wybrałam sukienke w której pojde. Skoropodobny gorset plus neonowo rozowy tiul. Dosyc odwazna ale bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczytalam się o tym Pasazu weneckim i w sobote tam wpadłam. Ku mojemu zaskoczeniu znalazłam tam matke Tadashi Sch*ji która wudzialam kiedyś jak bylam w Stanach Zjednoczonych. Swietne sukienki zwłaszcza dla kobiet od 40 rozmiaru. Fajnie tuszują i optycznie wyszczuplają. Mam kilka sukienek tej firmy i kazda była strzalem w dziesiatke. Oczywiście w sobote przybyla mi kolejna do kolekcji. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ostrzegam nie kupujcie przez internet. Zamowilam sobie sukienke i wczoraj przyszla. Jedna wielka tragedia. stracilam tylko 200 zł. Plakac mi się chce. Nawet mi się nie oplaca odeslac bo to była zagraniczna strona Alibaba. Moje ostatnie zakupy w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę pomóżcie, idę z nowo poznanym facetem na elegancki bal, muszę kupić kreację, nie sukienkę ale kreację. Gdzie w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukalam sukienki wieczorowej i trafiłam do Pasazu Weneckiego. Najpierw szok w DKfashion bo ceny maja tak wysokie jak u znanych polskich projektantow a suknie przeciętne. Już miałam wyjść ale w rogu na zakrecie dostrzegłam manekina z dosyć ladna sukienka i odkryłam jeszcze jeden salon z sukienkami na samym końcu. Tu dla odmiany ceny przyzwoite i udało mi się wybrać niebanalna kiecke. Tak wiec w pasazu jest i drogo i tanio. Zalezy do którego salonu się tam wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×