Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

sukienki na studniówkę, Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość gość
Sklep PIĘKNO W KAŻDYM ROZMIARZE, posiada wiele wspaniałych kreacji weselnych i nie tylko. POlecam :) https://www.facebook.com/Pi%C4%99kno-w-ka%C5%BCdym-rozmiarze-1061928427166726/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaCiesielska
W końcu dotarlam do tego Pasazu Weneckiego i się oplacilo jechać te 100 km. Mam super kiecke. carna z wysokim rozcięciem. Padną jak mnie zobaczą:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaliśmy Wasze opinie i pojechaliśmy do tego sklepu. Sukienki co prawda nie kupilismy bo nie było takiego dużego rozmiaru ale możemy świadczyć wszem i wobec o uczciwośc***ersonelu. Tata zostawił portfel z bardzo dużą kwotą pieniędzy i nie bardzo wiedział w którym salonie gdyż zwiedziliśmy całą Długą. Chodziliśmy więc od sklepu do sklepu i tu właśnie w Pasażu Weneckim, mr.Prestige, panie znalazły i oddały portfel nic za to ni oczekując!!! Podziękowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę firmę i koleżanka poleciła mi Butik Lavend zlokalizowany przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Krakowie (jestem z okolic Krakowa). Ostatnio kupiłam u nich kilka naprawdę ładnych, eleganckich żakietów. Teraz rozważam zamówienie odzieży firmowej dla pracowników, bo w sklepie mi zaproponowano taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie - czy mogę tez uszyć sukienke w tym pasażu weneckim? Nie chce sukni z sieciówek bo potem wszyscy maja takie same a mieszkam ponad 100km od Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się tam zamówić sukienke z koronkowymi plecami i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Info dla dziewczyn a w zasadzie dlaich chlopakow.Tam maja wypozyczalnie smokingow i garniturow. Super sprawa i mój idzie w smokingu:) Szkoda ze sukienek nie wypozyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie ta wypozyczalnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tam gdzie zamawiałam sukienke. Na samym końcu w Pasażu Weneckim na Długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście przestrzegam przed kupowaniem w internecie.Dwa razy zaryzykowałam i dwa razy nie trafiłam. Z allegro przyszlami uzywana i podniszczona a za drugim razem mimo ze w okazyjnej cenie to strasznie zle uszyta wiec teraz czeka mnie wycieczka po sklepach bo trzeci raz już nie zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dylemat Planowałam iść w krótkiej sukience ale wydaje mi się że znowu wróciła moda na długie suknie. Napiszcie proszę co Wy wybieracie na swój bal bo nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, że idziemy w długich sukniach, moja mama zamówiła mi taką w Pasażu Weneckim bo uważa, że powinna być niepowtarzalna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, napisz proszę za ile ta długa sukienka bo nie mieszkam w Krakowie a budżet mam do 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Witek
Jasne że w długiej sukience. Przcież to studniówka. Ja sobie inaczej nie wybrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka moja długa suknia z Pasażu Weneckiego kosztowała 799zł, życze udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Zuzka�
Dziewczyny ratujcie!!! Wczoraj przyszła moja sukienka na studniówkę-jedna wielka tragedia. Imprezka za tydzień, gdzie Krakowie i okolicach kupie ładnaą długą sukienkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka Siemianowice
Zaje.....cie, że jest ten Pasaż i to forum, moja sukienka kupiona na alibabie przyszła w poniedziałek i znowu się przejechałam bo daleko jej do tego co widziałam online. Za Waszą radą pojechałam do Krakowa w środę, dzisiaj już ją odebrałam po skróceniu, dziękuję pani Madzi, która mi ją doradziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielę się swoim odkryciem czyli butikiem Szafa Lilly na Długiej. Eleganckie miejsce, można rzeczywiście poczuć się swobodnie, komfortowo, ekspozycja jest dobrze rozplanowana, w przebieralni nie brakuje miejsca i w ogóle cały wystrój lokalu mi akurat bardzo odpowiada. Z takich moich bardziej udanych zakupów u nich to na pewno sukienka – jasna z czarnymi aplikacjami. Idealnie się sprawdziła podczas świąt na przykład. Sama elegancja, wszystko precyzyjnie obszyte itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafa Lilly będzie dobrym wyborem. Mają ubrania na każdą okazję – na specjalne wyjścia i na co dzień. Nie tak dawno kupiłam u nich torebkę, bo z takich dodatków też trochę rzeczy można tutaj kupić. O tym co aktualnie sprzedają piszą regularnie na swoim fejsie www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem absolutną fanką butiku Szafa Lilly na Długiej. Rewelacyjne sukienki, to w zasadzie dzięki nim nauczyłam się chodzić w sukienkach zamiast w spodniach. A przy tym nie windują cen szczególnie wysoko. Można też często się na różne promocje przez ich facebooka załapać. Podrzucam link – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr . Można też po prostu wpisać w wyszukiwarkę na FB – Szafa Lilly, to powinno wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieciówkach to już prawie nie kupuję..chyba że mężowi i dzieciom :P Z takich fajniejszych butików z modą damską które ostatnio znalazłam to na pewno mogę Szafa Lilly polecić. To jest ulica Długa, niedaleko jest ul. Słowackiego, łatwo trafić. Miejsce z duszą, obsługa pomocna, a same ubrania rzeczywiście oryginalne, unikalne. Teraz na pewno ruszą z jakimiś kolekcjami bardziej wiosennymi, ale jeszcze nawet nie wiem co będzie w sprzedaży, dostawy ubrań są kilka razy na tydzień, więc oferta jest bardzo płynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zauważyłam to największy wybór jest na ulicy Długiej w Krakowie. Byłam w Pasażu Weneckim, Claudii i jeszcze paru innych sklepach i jest w czym wybierać. Ja szukam długiej sukienki bo z tego co zauwazylam po celebrytkach to znowu sa modne a krótkie już mi się opatrzyły a poza tym w krótkiej to można nawet na inne okazje chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezawodny sklep Claudia na Długiej dał radę. Potrzebowałam długą elegancką suknie na ważny występ muzyczny. Wybór mieli jak zawsze duży, ponad to bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Długie sukienki w tym sezonie są niezastąpione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No byłysmy z mamą na tej Długiej ale uważajcie bo niektóre są takie same jak na tandecie, a jak są na tandecie to wszyscy będą mieli takie same!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie te same co na tandecie widziałam w Claudii na Długiej drożesze o kilkadziesiąt złotych. Mi nie przeszkadza ze ktoś jeszcze będzie miał taka sama bo nie chce wydawac dużych pieniędzy na jeden raz ale przeplacac tez nie zamierzam. Wiec tandeta nie jest najgorszym wyjściem jak ktoś liczy się z groszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście że mam bogatych starych i tandeta nie wchodzi w grę. Chcę wyglądać i czuć się wyjątkowo a nie jak połowa Krakowa w jednym i tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej kupić taniej przez internet? Od paru dni przeglądam sobie sukienki na studniówkę w sklepie Lejdi, dużo mają takich typowo balowych kolorów i fasonów. Super zdobienia ma ten model zrobione lejdi.pl/p9836,zmyslowa-suknia-granatowa-z-brokatowymi-ornamentami.html. Trochę się boję żeby z rozmiarem trafić, bo jednak sylwetkę mam trochę nietypową, momentami gubią mi się proporcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny a gdzie kupić długą suknię jak mam dużą dysproporcję między biustem a biodrami, internet nie wchodzi w grę, muszę zmierzyć!!! Ratuuujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już mam :) Dzięki forum wybrałam się na ulicę Długą i trafiłam kieckę w Pasażu Weneckim. Pudrowy róż, odkryte plecy... BOMBA. Jestem taka zadowolona żę żałuję że tutaj nie można wstawiać zdjęć bo chętnie bym się pochwaliła.:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×