Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

sukienki na studniówkę, Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny proszę pomóżcie nie mogę kupić sukienki mam bardzo dużą różnicą między biustem a biodrami!Gdzie mogę kupić sukienkę z dopasowaniem do figury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny proszę pomóżcie nie mogę kupić sukienki mam bardzo dużą różnicą między biustem a biodrami!Gdzie mogę kupić sukienkę z dopasowaniem do figury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pasaż Wenecki Kraków ul Długa 17 wykonują tam w cenie sukienki korekty krawieckie.Pani krawcowa jest w godzinach otwarcia salonu nie trzeba się umawiać,salon znajduje się na końcu Pasażu,dodatkowo otrzymałam jeszcze kupon rabatowy na garnitur dla mojego partnera.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka, uważajcie dziewczyny na sukienki z sieciówek, moja psiapsióła była w zeszłym roku na studniówce w fajnej sukience czarno-białej ale oprócz niej było jeszcze 5 takich dziewczyn- tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie na aliexxpress!!! wlasnie przyszla paczka. Czekalam ponad miesiąc no i niestety tragedia. Duzo za mala i zupełnie inna niż na zdjęciu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam: www.pasazwenecki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzilam ulice Dlugą i zakupiłam sobie taka jedna ladna kiecuszkę. Rzeczywiscie jest tam mnóstwo sklepow i duzy wybor. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzisiaj w Pasazu Weneckim. W salonie na samym końcu widziałam kilka interesujących sukienek i być może wroce tam po jedna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam kilka fajnych sukienek w Zarze i Hmie ale boje się ze przez to ze sa powszechne i niedrogie to co druga dziewczyna tam kupi i będę miała zonka na stodniowce. Internet odpada bo już raz się sparzylam. Wszystko ladnie na zdjęciach wygląda a przychodzą szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj z mama w Pasazu Weneckim i rzeczywiście jest bardzo duzy wybór sukienek na studniówke. Na samym końcu mają najfajniejsze i sa tez garnitury wiec można dobrac fajny zestaw dla partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mierzyłam dzisiaj sukienkę - marzenie, długa obcisła czarna koronka, wyglądałam jak na galę w Hollywood!!! Jest jeden problem, chyba mnie na nią nie stać, jeszcze nie mówiłam o niej mamie ale, żeby tak wyglądać pójdę chyba do pracy, przed maturą!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie przez internet. Wlasnie odmowili mi prawa zwrotu bo sukienka miała plame. Problem w tym ze wlasnie z tego powodu odsylalam bo już taka przyszla. I teraz nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeszlysmy dzisiaj cala Dluga i Galerie Krakowska. Wszedzie pelno sukienek ale wpadly mi dwie w oko w Hmie za 399zł ale reczywiscie pewnie co druga w takiej wystapi i w Pasazu Weneckim ale droga bo 799zł I teraz pytanie dostane tyle od matki czy nie... Ide z Nia w poniedziałek to się okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet to sobie można zamowic top albo sweter. Sukienke trzeba przymierzyć bo może się okazac ze ani material ani rozmiar nie będzie Ci odpowiadal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się skusiłam i kupiłam na allegro. Już drugi tydzień czekam na przesylke. Jak nie przyjdzie do jutra to zgłaszam sprawę allegro. Bo Sprzedajacy ani nie odbiera telefonu ani nie odpowiada na maile. A tyle miał pozytywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mam szczęścia do zakupow przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem oczarowana sukienka z czarnej długiej koronki z wszyta zlota miniowka z salonu Mr. Prestige w pasazu. Tyle ze cena mnie trochę przerazila. Jade do babci na swieta jak się usmiechne to może pomoze... heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo już tak to wygląda ze oni przezinternet wypychają towar drugiej jakości a później twierdza ze to kupujący poplamil, podarl i odmawiają prawa zwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaliczyłam potargany tiul w sukience. Co prawda była tania ale to nie znaczy ze ma być uszkodzona. Teraz conajwyzej zamowie sobie bieliznę w necie a od innych zakupow uchowaj mnie Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam az tak przykrych doswiadczen z zakupami przez internet. Zamowilam corce sukienke i jak przyszla to rzeczywiście nie była az tak piekna jak na zdjęciu ale uznalysmy ze za te pieniądze może być. Nie było zadnych uszkodzen czy plam tylko jakość na zdjęciach wydawala się dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie ze ktokolwiek kupuje kota w worku przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w Pasazu Weneckim. Strasznie duzy wybor i w końcu nie umiałam podjąć decyzji. Musze się zatanowic bo kilka mi się bardzo podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka, ja wczoraj odebrałam sukienkę od krawcowej, dałam jej zdjęcie, kupiłam super materiał i przepłakałam całą noc. Niby to samo a wyszło całkiem inaczej, studniówka 10stycznia a tu taki zonk! Po świętach będę szukać z mamą, po sklepach a jak nie znajdę to nie idę i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie jak ma się więcej niż 300zł na sukienke to w Pasazu się cos wybierze bo niektóre sa obledne ale poniżej tej kwoty nic tam się nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak już to jest niestety z krawcowymi i szyciem ze zdjęć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli naprawdę w Pasazu Weneckim można kupic sukienke od 300zł to jest to przywoity poziom cen. Musze zajrzeć może cos kupie na sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zakupach w Pasazu i potwierdzam ze sukienki zaczynają się od 200 zł. Ale co ladniejsze kosztują 400, 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×