Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasta colgate

Szansa dla prawiczków - Katolickie dziewczyny

Polecane posty

Gość pasta colgate

W przeciwieństwie do większości dziewczyn, te ze środowisk katolickich wcale nie chcą, żeby chłopak był doświadczony seksualnie nawet jeśli ma dwadzieścia parę lat. Wręcz odwrotnie - chcą prawiczka, tzn takiego, który jest czysty (zachował czystość przedmałżeńską) Jak by tego wszystkiego było mało, w różnych organizacjach katolickich jest miażdżąca powtarzam miażdżąca przewaga ilościowa dziewczyn. Tak więc nawet nieatrakcyjny chłopak znajdzie tam bez problemu wiele adoratorek. Pytam więc was kafeteryjni prawiczkowie, na co czekacie, dlaczego jeszcze tu jesteście???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej bys do kosciola poszla
a , nie takie farmazony wypisujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
I zapewniam, że nie jestem gołosłowna:) Na własne oczy widziałam w tych organizacjach katolickich (nie pytajcie co tam robiłam:) ) chłopaków, którzy mili wielkimi literami wypisane na twarzach, że są prawiczkami:P Zdziwienie na ich twarzach, kiedy byli oblegani przez dziewczyny - bezcenne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
To nie są żadne farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale temat o jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wemintryberytterzasik
Jak prawiczek zwiąże sie z taka dziewczyna, to nadal pozostanie prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty jestes dumna z siebnie
ze , sie bzykasz na prawo i lewo ? Ale temat zarzucilas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
A wiecie co jest jeszcze lepsze? Po jakimś czasie, kiedy ci prawiczkowie tam uszczypną się już w policzek dostatecznie dużo razy, żeby się upewnić, że to nie sen tylko jawa - można zobaczyć, jak ci pryszczaci brzydale nabierają pewności siebie i czasem są wręcz zarozumiali - to dopiero bezcenne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
Nie prawda, że jak prawiczek zwiąże się z taką to pozostanie prawiczkiem. Po rychłym ślubie będzie miał gromadkę dzidź, co chyba jest najlepszym dowodem na to, że prawiczkiem już nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasacji.
Po co komu dziewczyna ktora z seksem chce czekac az do slubu, przeciez prawiczek nie chce adoracji tylko seksu, glupi topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
Ja i bzykanie? Też coś...z resztą nie rozmawiamy o mnie:) Ja tu chcę pomóc i jak zwykle żadnej wdzięczności. Czekam jednak aż wypowie się jakiś prawiczek z krwi i kości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezedury wypisujes
skasowac ten topik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
Wydaje mi się, że prawiczek adoracji też chce. A seks też dostanie. W środowiskach katolickich śluby zawierane są dość szybko:) Ciekawe dlaczego....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
---->Bezedury wypisujes Pokaż choć jedną bzdurę? Bo ja wszystko widziałam na własne oczy a ty pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
a autorka pieprzy glupot To jaka jest wg ciebie prawda w tym temacie? Ktoś z was w ogóle był wewnątrz jakiejś organizacji katolickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
Aha, ja nie jestem dziewicą bo popuszczam ładnym ministrantom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta colgate
"Aha, ja nie jestem dziewicą bo popuszczam ładnym ministrantom" To oczywiscie podszyw. Wasza wiedza w temacie jest zerowa i taki wpis to najlepszy dowod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem czy te
śluby tak szybko, moi znajomi wzięli ślub po 7 latach. Ja tez jestem katoliczką i nie wymagam prawictwa od swojego partnera, za to wymagam szanowania się i nie związałabym się z facetem, który bzykał na prawo i lewo czy miał seks z kobietą, z którą nie był w stałym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->no nie wiem czy te Nie wymagasz prawictwa ale prawictwo ci nie przeszkadza, zgadłam? A większości dziewczyn przynajmniej z kafe prawictwo przeszkadza, więc jest różnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeszkadza
wiążę się z facetem a nie z jego ciałem. Mam koleżankę ateistkę i jej też prawictwo nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
ale takie katoliczki nie sa za ladne i kaza czekac do slubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa87
Pasta Colgate : Szkoda twojego wysiłku naprawdę ;] Do nich nic nie przemówi, za bardzo już się przyzwyczaili do siedzenia na tyłku i narzekania. Gdyby przyznali Ci rację musieli by przyznać że sami są winni swojej sytuacji, a nie wadliwe geny, matka natura czy wyśrubowane kanony piękna- a tego nigdy nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihawka
Piszesz o grubych, niezadbanych, pryszczatych pasztetach które na starość będą chodziły w moherowych beretach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
aninimowa87 nie kazdemu sie podobaja jakies oazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma wyznanie do
urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihawka
Wyznanie do urody ma to, że "jak trwoga, to do boga"... przesadnie religijne są pasztety tylko bo nie mają innego życia osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
ladne dziewczyny to lataja w kusych bluzeczkach po dyskotekach albo leza w nocy na golasa z jakimis przystojniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nam po pannach z oazy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa87
Wiecie co mi się wydaje drogie prawiczki, że tak naprawdę problem tkwi w tym że tak naprawdę boicie się bliskości i ośmieszenia w kontaktach damsko- męskich i dlatego to wymyślacie sobie cały szereg warunków nie do spełnienia przez waszą potencjalną dziewczynę. Oczywiście ma być dwudziestoparo letnią dziewicą, ( bo rzecz jasna nastolatki są niedojrzałe ) taką która to nawet nie uprawiała pettingu przez ubranie ale jednocześnie taką która jest świadoma swojej seksualności, chodzi w obcisłych i krótkich ubraniach, ma nienaganny makijaż. Idąc dalej: Nie chcecie żeby dziewczyna szybko chodziła z facetami do łóżka ale jednocześnie narzekacie że wy na waszą katolicką dziewicę będziecie musieli czekać. Gdzie w tym wszystkim konsekwencja ? Szukacie sobie tylko kolejnych wymówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa87
Nie każdemu się podobają oazówki mówicie ? A z was to niby takie cuda natury ? ;] Nie chcecie żeby dziewczyny oceniały was tylko przez pryzmat urody to sami też tego nie róbcie. Pominę już fakt że sama mam znajome które są związane z katolickimi organizacjami i wcale nią są brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×