Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość

Słyszeliście może coś o tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Kogo obcho jakaś prostytuta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis urywek w wiadomosciach widzialam, dokladnie nie wiem o co chodzi. Straszne, nie zyje a wyjechala sobie na wakacje.. sama? Balabym sie tym bardziej do takiego kraju. Nigdy nie wiadomo co czlowieka spotka za rogiem a co mowiac tak daleko od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka młoda europejska kobieta, w dzisiejszych czasach SAMA wyjeżdża do Egiptu i tym podobnych krajów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda miala zostac porwana i sprzedana do Burdelu ale nie udalo sie i zostala zabita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telexpres dziś mi podał to info! Nie przykuło mojej uwagi ponieważ brzmiało tak: Tajemnicze okoliczności, brak obrażeń zewnętrznych...nikt nie chciał o tym rozmawiać. Mieszkańcy jej rodzinnej miejscowości również nie chcą o tym mówić. -Czyli mamy tutaj klasyczny dowód na to że telexpres zszedł na psy Coś gdzieś dzwoni ale nie wiadomo w którym to kościele. Mam gdzieś takie niusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechała dupą zarobić To zarobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gogle wyrzuciło jej zdjęcia - rybie dziubki, lansik 5 cm tipsów, i wszystkie te instagramowe pozy na samojkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo ona obchodzi,każdy wie że niebezpieczeństwo nie śpi. Po co sie tam sama ryła Bez powodu tam nie jechała. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie trąbią że wyjazdy do tych krajów są z różnych przyczyn niebezpieczne, a młoda wypacynkowana paniena jedzie tam sama??? sryyy.... niektórzy sami pakują się w problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, że usta miała robiona wygląda strasznie sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze miala tipsy dziobek etc.nie upowaznia nikogo do robienia jej krzywdy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam ten filmik z rozmowy tel. Ona jest psychicznie całkiem rozYYbana. Pytanie tylko co się stało i czy ona się w jakiś sposób sama w te problemy wpakowała, dlatego nie chcę o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem rozbita i boje sie, nie powinnam czytac takich wiadomosci i tematow. Przykre,straszne. Wspolczuje bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież poczytajcie,że miała wykupioną wycieczkę z chłopakiem i okazało się,że on nie ma ważnego paszportu-to dlatego pojechała sama.A co póżniej się stało,to jest wyjaśniane.Tak pisze na o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tam jest nagranie jak jej facet z nią rozmawia i mówi jej że ją stamtąd zabiorą czemu ona była sama w Egipcie? dlaczego piszecie że pojechała zarabiać jako prostytutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trudno nie slyszec wszędzie o tym trabią zobaczcie oryginalne nagranie 6.13 na słuchawkach mowi ze została zgwalcona . niedojrze ze naszpikowana narkotykami to sprzedana filmik dla zabawy ciabaci wiedza ze ja maja w garści ech szkoda niech spoczywa w pokoju XYZ Nie wymyślaj bzdur, bo nic takiego nie powiedziała na nagraniu. Policja sto razy to odsłuchiwała, jej chłopak i rodzina pewnie 1000 i nikt tego nie usłyszał tylko ty! i skąd wiesz o gwałcie i filmiku? znowu tylko ty to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na końcu nagrania jest jakiś facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na końcu nagrania jest jakiś facet x xx bez ciebie byśmy to przeoczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sztuczna z wyglądu widać, że usta miała robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plastikon pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej "chlopak" ,którego nota bene znała 3 msce, Marcus Włodarski (ma korzenie arabskie hmm) próbował na fb sprzedać wycieczkę na 4 godziny przed odlotem. Dodatkowo z drugiego konta, mając jednego znajomego (swój prawdziwy profil). Nic dziwnego że nie sorzedał. Wystawił dziewczynę zgodnie z planem. Na miejscu rezydent Muhrad Khail (pan wedlug fb po szkole militarnej) z innymi panami zajmuje się dziewczyną. Podają mocne narkotyki by ją kontrolować. Zabierają dokumenty i telefon. Być może biją lub gwałcą. Zastraszają. Zauważcie że tel wykonany jest po tym, jak miala wracać do Polski, ale nie wpuścili jej do samolotu z powodu złego stanu psychicznego. Co za paranoja. Czyż nie z tego powodu miała wrócić wlasnie. Zobaczcie na filmie jak ona jest tym przerażona, mowi ze wie ze juz stąd nie wróci. I ta mowa ciała. Czy ona nie ma rany na prawej ręce?!. Zakładanie rąk za głowę, łapanie się za nadgarstki. Przecież ona próbuje coś przekazać czegoo nie może powiedzieć bo wkoło są jej oprawcy. Mówi "wożą mnie od hotelu do hotelu". A ten Marcus? Wyluzowany, bez emocji, nagrywający. I kolega ukrywający się w ciemności który mówi "nie wycìągaj za wiele bo nagrywam". A na koniec mówi odkładając tekefon "coś tam się nawyp...alało". Coś poszło nie tak i chcą mieć tyłkochron. Kilka godzin po tym dziwnym telefonie dziewczyna pobita, zniszczona psychicznie i znarkotyzowana straciła przytomnośc i trafia do szpitala. Dzień później ma już poważne rany klatki piersiowej, głowy, rąk i nóg...hmmm albo psychicznie ją tak zastraszyli i kontrolowali że zmusili ją do wyskoczenia albo sama w akcie rozpaczy, tragedii, narkotyków i bezsilności targnęła się na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podejrzewam ze ten jej chloptas ja sprzedal do burdelu swoim kolezkom, ten rzekomo niewazny paszport to kolejna przykrywka tak jak to nagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne zachowanie tego Markusa zbyt spokojny jest podczas rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona od lutego była z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze te araby mialy sie nia pobawic a pewnie stawiala opor to ja pobili i dostala jakies psychotropy i albo sie bali ze komus powie i ja wyrzucili przez okno albo dziewczyna kompletnie odjechala i sama sie zabila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważny paszport? coś mi tu śmierdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×