Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TAK dla legalnej aborcji w Polsce

Polecane posty

Gość gość

wiem, że zdania są podzielone, ale osoby, które chcą mieć wybór, chcą ludzkiej, szpitalnej opieki zamiast robienia tego na własną rękę bądź wyjeżdżać za granicę zapraszam do wydarzenia - jestem pewna, że jeśli dużo nas się zbierze wspólnie problem zostanie szerzej zauważony. https://www.facebook.com/events/471012539724786/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że TAK.Ale zaraz przylecą tu nawiedzone matki polki i Cię zjadą od jakich tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaję sobie z tego sprawę, ale wierzę, że są kobiety, które jednak zrozumieją, że to powinien być indywidualny wybór każdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo powinien.Z całym szacunkiem,ale wydaje mi się,że lepiej zrobić aborcje,niż pózniej oglądać w tv wiadomości typu ''martwe dziecko znalezione w śmietniku'' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to ze 99% zwolenniczek aborcji jest przeciwko karze smierci bo to niehumanitarne i nietolerancyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadba k..a aborcja jestem facetem i lab bym up**************il gdybym byl tego swiadkiem tepe laski.. nie chcesz dziecka to wszyj sobie kapturek lub bzykaj z kabaczkiem a nie... patologia narobi dzieci o wysktrobac chce ... to cie nauczy prawdxiwego szacunku do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywista oczywistość i wolny wybór kobiety co chce zrobić ze swoim brzuchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można chcieć usunąć własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pomyślcie, jak bardzo cierpi niechciane dziecko. Jestem takim dzieckiem , moje życie to droga krzyżowa. Za co tak cierpię,????? no za co !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morderstwo to morderstwo a jeszcze dochodzi syndrom tylko b psychopatki nie maja tego syndromy i nadawały by sie do pracy do obozu koncentracyjnego zaobserwowano ze w tych obozach ze kobiety były bardziej lubiały sie znecac nad ludzmi zadawac bul nisz mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem za aborcją(ateistka) no ale niech każdy robi jak chce, skoro nie wie co to jest antykoncepcja- jego wybor, nie moja sprawa i nie moje dzieci. Mam to gdzieś. Jednak wnerwia mnie gdy ludzie chca aby to było finansowane z publicznych srodków. No sory ale patologia albo szmula z baletów bedą sie skrobać za nasze pieniadze?!Skoro chcą legalnej aborcji to niech bedzie ale za własne pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za legalizacją aborcji. nie każdy w tym kraju jest katolikiem, powinno się dać ludziom wolny wybór, antykoncepcja, przypominam, jest zmniejszeniem ryzyka, a nie gwarancja niezachodzenia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem,za własne pieniądze aborcja powinna być dostępna.Każda kobieta ma prawo decydować o swoim brzuchu.Jedna chce być matką ,inna nie-dlaczego to już nie nasza sprawa,ale nie chciałabym być dzieckiem z wpadki,niechcianym,niekochanym przez rodziców.Mało to jest takich matek,które rodzą ,bo muszą a pozniej tylko dziecko cierpi? Tak,tak można oddać do adopcji itd.Ale adopcja to już procedura o której WSZYSCY będą wiedzieć i dupę obrabiać,a ludzie boją się skandalów,dlatego wolą usunąć po cichu,żeby nikt nie wiedział,niż pozniej słuchać biadolenia innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jestem za legalizacją aborcji. nie każdy w tym kraju jest katolikiem, powinno się dać ludziom wolny wybór, antykoncepcja, przypominam, jest zmniejszeniem ryzyka, a nie gwarancja niezachodzenia w ciążę.xxDokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK dla legalnej aborcji w Polsce jastem za ,ale to jest trudny wybór dla kobiety ,bogaca sie gin .i kliniki za granica , sa kobiety co dostaja krwotok po abo. ida do szpitala w polsce i spr sie wyjasnia ze sa ,juz po ,do lat 1980 aborcje mozna bylo zrobic w szpitalu i to bylo dobre mniej komplikacji .Kobieta do konca zycia wie ze dokonala aborcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że zdania są podzielone xxxxxx ale jaki podział, jest boże prawo które wyraźnie mówi............ w tym temacie nie ma dyskusji.... nawet jak zmienicie prawo to na sumieniu zostanie...... nawet ateistom.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie nie obowiazuje boze prawo bo jestem ateistka ! Obowiazuje mnie paro karne oraz konstytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązuje. Po śmierci trafisz do reszty zdziwionych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaki podział, jest boże prawo które wyraźnie mówi.xxNic takiego nie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
To ja piszę (wpisałem nick )żebyście mieli kogo opluwać. Shatyn dziwne to boże prawo, dał ci wolną wolę i możesz napisać że nie obowiązuje, robić co chcesz.... ale to zawsze tylko do czasu.... każde zło kiedyś się skończy..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wolna wola zależy tylko i wyłącznie ode mnie i nikt mi jej nie dawał.A prawa boskie, boże po prostu nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Shatyn Tobie też ktoś może coś zrobić (czego pewnie byś nie chciał) bo go żadne prawa nie obowiązują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wierząca i praktykujaca. Nie mniej uważam, że aborcja w Polsce powinna być legalna. To indywidualna decyzja każdej kobiety. Sprawa jej ( !!) sumienia. W końcu żyjemy w wolnej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze prawo dalo mi wolna wole buahahaha no nie bo sie oszczam :) Na szczescie ty kotku sie po smierci nie zdziwisz wcale bo po smierci nie ma nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki_jeden_964 dziś Shatyn Tobie też ktoś może coś zrobić (czego pewnie byś nie chciał) bo go żadne prawa nie obowiązują.....xxTo tylko jemu się tak zdaje bo obowiązuje go państwowe prawo.Ale oczywiście może mi zrobić bo przestępcy istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Nie mniej uważam, że aborcja w Polsce powinna być legalna. xxxxxx aha wierząca jesteś.... a w co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ale oczywiście może mi zrobić bo przestępcy istnieją. xxxxxx przestępcy, oszołomy, nienormalni, głupki..... każdy może wszystko napisać...... zrobić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
no nie bo sie oszczam xxxx Wolę inteligentne kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jeden - owszem jestem wierząca ! Czemu więc nie jest zakazany alkohol, dopalacze itd.... Toż to też wszystko grzech ! Napisałam jasno - każda kobieta, która będzie chciała dokonać aborcji i TAK TEGO DOKONA ! Tylko w szarej strefie, narażając swoje życie. A tych, których nie stać na w miarę ludzkie warunki - urodzi i zakopie w ogrodzie, zamknie w beczce, zamrozi, zmieli i ugotuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za:) Sama mam za soba aborcje i nigdy tego nie zalowalam,i zaden syndrom poaborcyjny nie istnieje.Pro-lify sobie to wymyslily!!! Jesli decyzja byla przemyslana i kobieta podjela ja sama bez nacisku przez inne osoby to nie ma mowy o zadnym syndromie. Polska to kraj zacofancow,niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×