Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie noclegi z Airbnb? mam oficjalny kupon i podzielę się

Polecane posty

Gość gość

W skrócie... Airbnb to serwis, który umożliwia kontakt właścicieli mieszkań z turystami. Dzięki czemu można taniej wynająć nocleg niż w hotelu. Co więcej, można mieszkań w dobrych warunkach i ciekawej okolicy. Jeżeli ktoś nie miał okazji korzystać to oficjalny kupon Airbnb znajduje się tutaj https://www.potegapasji.pl/kupon-airbnb-odkryj-tanie-noclegi-z-airbnb/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha97
Działa to? Nie mam konta na Airbnb więc mogę spróbować dodać ten kupon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololol
dzięki wielkie, działa! rezerwowałam wyjazd na majówkę i po lewej stronie, tam gdzie jest podsumowanie kosztów wyjazdu razem z prowizją Airbnb to odjęło mi 100 zł kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się podawać dane do karty debetowej. Tak samo jak nie założyłem sobie konta Uber, tak samo w Airbnb to mnie odrzuca. Nie rozumiem tej tendencji na dostęp do swojego konta. Co jak pobiorą kasę bez powodu? Przecież te firmy nie mają nawet obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon444
Nie przesadzaj, ja korzystam z Ubera od dawna i nigdy mi nie pobrało żadnej dodatkowej opłaty z konta. W USA większość aplikacji działa na zasadzie podpięcia karty kredytowej. Jak się boisz to ustaw sobie niski limit na transakcje internetowe to Ci nie ściągnie nic z konta. Dopiero przed rezerwacją usługi na Airbnb zwiększ sobie limit i potem znowu wróć do niskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PseudoWozek
Zarejestrowałem się z tego kuponu. Podaję link dalej, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarembaaa
A ja korzystam od dawna z Booking.com i moim zdaniem da się tam taniej zarezerwować nocleg niż na Airbnb. Poza tym Airbnb pobiera prowizję przy transakcji. Oczywiście wszystko zależy od standardu jaki chcemy mieć w hotelu czy wynajętym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę rezerwować przez BookApart, sprawdzony serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PseudoWozek
Ok, sprawdzę ten BookApart, ale tak czy siak uważam, że warto skorzystać z tego kuponu Airbnb, bo 100 zł piechotą nie chodzi. Nawet na majówkowy wyjazd czy czerwcowy. Zawsze kilka złotych do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRaaaju
Proces rejestracji uproszczony na maksa. Połączyłem użytkownika z kontem Gmail. Chwilę trzeba poświęcić na dopisanie informacji "o sobie", żeby wzbudzić zaufanie o potencjalnego gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara88
No dobra, spoko, namówiliście mnie. Teraz ja muszę namówić chłopaka. Ten to przyzwyczajony jest do All Inclusive i drinków z palemką przy basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁysolekWawa
Czemu kolejne pacany chcą ode mnie dane do karty debetowej???? To samo z Uberem. W d***e mam ten kupon Airbnb, nie będę zdradzał swoich danych poufnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, Łysy, spuść z tonu. Bez przesady. Korzystasz z netu? Masz konto na Facebooku? Przecież te całe social media to jedna wielka inwigilacja. Dodanie karty do konta Airbnb czy Uber nic wielkiego nie znaczy. Zresztą wczytaj się dokładnie w zasadę działania Airbnb https://www.potegapasji.pl/kupon-airbnb-odkry j-tanie-noclegi-z-airbnb/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomeczek77
Spoko jest Airbnb. Korzystałem, polecam. Można znaleźć fajne mieszkania w bardzo dobrej cenie. Wynajęliśmy z kumplami cały domek z basenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostraaa17
Buuuuudapeszt <3 Byłam w tamtym roku! Było cudownie! Trzy dni cały czas na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonorka
Czy jak mieszkanie na Airbnb za noc kosztuje 50zł to czy jak dodam ten kupon to znaczy, że weekend będę miała za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonorka, to tak nie działa. Musisz zarezerwować nocleg powyżej 300 zł i wtedy 100 zł system odejmie Ci od ogólnego rachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonorka
Dzięki, już ogarnęłam. Zarezerwowałam nocleg na Malcie. Powiem wam, że jak chcecie wynająć jakieś fajne miejsca na wakacje to radzę się spieszyć. Terminy na lipiec są już mocno wyeksploatowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaKitka
Malta, Malta, Malta!!!!!! Byłam 3 lata temu, piękne wspomnienia, ekstra zdjęcia. Nie trzeba wynajmować auta, jest bardzo dobra komunikacja miejska. Zresztą wyspa jest malutka. Polecam wycieczkę na Gozo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnyRoman
Spoko, dobry kupon. Skorzystam w tym roku. Przesyłam też link do ziomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rychło w czas z tym kuponem. Właśnie miałem się rejestrować na Airbnb. Dobrze, że się chwilę wstrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CezaryCezary
A ja mam takie pytanie z innej beczki. Czy uważacie, że wynajmowanie mieszkania przez Airbnb w Polsce się opłaca? Mam wolne mieszkanie po babci i mógłbym zrobić na tym biznes. Ale czy Polska jest krajem turystycznym to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miastowy666
Ja wynajmuje mieszkanie w Warszawie przez Airbnb. Hajs się jak najbardziej zgadza, jestem zadowolony. No ale to jest stolica... nie wiem jak będzie w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waarszaawiak się znalazł. No pewnie, że w stolicy masz więcej turystów. Jak bym w Pciumiu Dolnym miał wynajmować przez Airbnb to chyba bym się nie doczekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GustawZalewski
Rezerwacja złożona, zaczynam odliczyć dni do urlopu. Wyjeżdżamy do Grecji w czerwcu! Wreszcie trochę ciepełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dno... kolejna strona, która chce ode mnie wyciągnąć dane poufne jak numer karty kredytowej. Co za bzdura! Nie będę w takim razie korzystał z Airbnb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj, do Ubera też trzeba podać kartę kredytową. Taka zasada działania aplikacji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka007
Zazdroszczę. Mnie w tym roku czekają wakacje w pracy. Jedziemy do Holandii na truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×