Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie noclegi z Airbnb? mam oficjalny kupon i podzielę się

Polecane posty

Gość Wariatka1990
Skorzystałam z kuponu, dzięki, po rejestracji mam 100 zł na koncie Airbnb do wykorzystania. Przesyłam link do kuponu dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombinatorka22
Ja od zawsze korzystałam z Booking, ale tym razem spróbuję wynająć kwaterę na Airbnb. Będę miała przynajmniej punkt odniesienia. Finansowo wychodzi podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem fanem Booking i nie będę wynajmował mieszkania na Airbnb. Uważam, że po tych dodatkowych kosztach transakcyjnych ten wynajem jest droższy niż hotele czy hostele. Porównajcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FanAirbnb
Nie wiecie o czym mówicie. Booking tańszy od Airbnb? Chyba żart. Porównajcie sobie 10 miejsc w podobnej lokalizacji. Poza tym na Airbnb zawsze można negocjować stawki z gospodarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walencjo
To wszystko zależy. Zależy od standardów, lokalizacji, a nawet konkretnej okazji. Mi się kiedyś w Airbnb udało za psie pieniądze wynająć apartament nad morzem. W dodatku miałem kupon rabatowy więc jeszcze 100 zł taniej wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BudapesztoManiak
Budapeszt jest piękny, ale 3 dni stanowczo wystarczą. Jeden dzień na Budę, drugi na Peszt, a trzeci na spokojnie zwiedzić centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeldsaa
Ja bardzo lubię Airbnb, zdarza mi się też korzystać z Bookapartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa531
Co to jest Bookapart? Działa jak Booking?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEBOszczykk
Nie miałem do czynienia z Bookapart, ale za to z Booking i Airbnb korzystam na bieżąco. Jestem fanem wynajmowania noclegów w miejscach gdzie dookoła mieszkają tubylcy. Czuje wtedy prawdziwy klimat, jest świetnie. W hotelach czułem się jak zwykły turysta otoczony Niemcami czy Ruskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuniaSunia
NIEBOszczykk, wiem o czym mówisz. Jak byłam w Marcu w Maladze i wynajęłam mieszkanko w uroczym domku w ciasnej ulicy to naprawdę czułam się magicznie. W żadnym hotelu - nawet 5 gwiazdkowym - nie da się uświadczyć czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafior8
Lubię platformę Airbnb, szkoda tylko, że gospodarze mają inne cenniki na wysoki sezon, a inne na niski. Te ceny się mocno różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne. W kurortach hotele też mają inne cenniki na gorące okresy, a inne na przestój. Tak samo jest ze zwykłymi kwaterami. Co więcej, nawet ceny w sklepach/barach okolicznych mogą się różnić w zależności od pory roku/miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafior8
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej Airbnb ma być platformą, która oferuje tanie noclegi więc raczej bym nie porównywał tego do tradycyjnych forma wynajmu pokoju w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneo
Gdzie polecacie wyjechać na wakacje 2017? Głowię się cały czas. Może Kreta połączona z Santorini? Czy lepiej wyspy kanaryjskie. Biorę pod uwagę jedynie miejscówki gdzie latają tanie linie lotnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneo
Dzięki, zbadam temat. Na chwilę obecną nastawiam się na tą Kretę. Tam też można wynająć nocleg przez Airbnb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezerwuje zawsze przez Booking lub Airbnb. Nie widzę innej opcji. Tak jest szybko i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpieszcie się z rezerwacją, bo na wakacje już coraz mniej kwater zostało. Ludzie czują powoli wakacje. W końcu zaraz lipiec. Ostatni dzwonek, aby coś wyhaczyć na Airbnb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlbercikWawa
Zgadzam się, szukałem taniego noclegu na kanarach na początek września i już jest ciężko. Aż dziwne, że ludzie rezerwują z takim wyprzedzeniem. Z drugiej strony jak ktoś musi deklarować się co do urlopu to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, no, lepiej nie czekać na ostatnią chwilę. Szczególnie w kurortach czy bardziej obleganych miejscówkach. Potem wylądujecie na zadupiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co spinać. Zawsze się coś znajdzie. Grunt to zakup biletów lotniczych, nocleg gorszy czy lepszy, ale będzie. Na booking czy airbnb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PartyKilllller
Szukam sprawdzonego noclegu w Mielnie? Zależy mi na bliskim dostępie do plaży i nocnego życia. Znajdę coś na Airbnb czy szukać w Google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PartyKilllller
Faktycznie trochę drogo, porównam z cenami w necie i podzwonię do kwater. W każdym razie mam to 100 zł na start w Airbnb więc chciałbym je wykorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspy kanaryjskie czy Malta? Kto był i kto poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KANARY, KANARY, KANARY! Teneryfa i nagie ciała na plaży :D Tak poważnie to dla mnie na kanarach są wszędzie plaże nudystów. Wszędzie gołe cycki i wacki na wierzchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaasiaZasia
U mnie wygrała Fuerteventura. Te piękne, szerokie plaże. Coś pięknego. Nocleg na Airbnb zarezerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×