Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie noclegi z Airbnb? mam oficjalny kupon i podzielę się

Polecane posty

Gość gość
Kanarki zawsze spoko <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek994
Czy was też denerwuje jak na Booking są te adnotacje, że np. 10 osób właśnie ogląda tą ofertę i żeby się śpieszyć nie wiadomo jak, a na drugi dzień jak się patrzy to cały czas dany pokój czy apartament jest wolny? Wkurza mnie to tak samo jak na stronie Ryanair gdzie ceny potrafią zmieniać się w zależności od tego jak często odwiedzamy dany przelot. Dwa tygodnie temu rezerwowałem wakacje i właśnie przeżywałem takie "dramaty". Trzeba być na to wyczulonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Ryanair to przegina z tymi zmianami cen. Wkurza to strasznie. Już nie raz się nacięłam na chwilowe zwyżki cen i fakt, że np. "tylko 2 miejsca zostały w tej cenie". W końcu kupowała drożej, wchodziłam tydzień później, a tam loty tańsze kilkadziesiąt złotych. Nie warto za często sprawdzać tego samego lotu, bo bilet drożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżoholik
Można wejść i sprawdzić ceny np. dwa, trzy dni później. Wtedy powinny się unormować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wyżej... Z Ryanair'em trzeba uważać. W Airbnb nie ma takich akcji. Cena jest dostosowana do okresu (wysoki i niski popyt). Czasami są zniżki jeżeli rezerwacja przekracza jeden tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WincentyPipka
Zarejestrowałem się na Airbnb z linka promocyjnego i kupon wpadł do koszyka przy rezerwacji. Także wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak samo stówka do przodu. Praktycznie jedna noc za darmo. Kupon dobra sprawa. Na booking też jest coś takiego, tylko tam zwracają 60 zł na konto po pierwszym pobycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę żadnych minusów Airbnb. Jeżdżę już długi czas i zawsze wracam mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kupon Airbnb? Jak go dostać? Co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za kupon, jest sztosik. Wirtualna piąteczka! :D Zaraz leci rezerwacja, żeby mieć już z dyńki. Kobita już mi od 2 tygodni wierci dziurę w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaamiila
Mi wychodzi na Booking taniej niż na Airbnb. Tym bardziej przy wynajęciu całego mieszkania. Bo może jak tylko jeden pokój to Airbnb jest taniej. Ale jakoś nie mogę zdzierżyć tego braku prywatności przy każdym momencie życiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaamiila to też nie jest żadna zależność. Weź pod uwagę, że rezerwując przez Booking nie wynajmiesz mieszkania z aneksem kuchennym. A jedzenie na mieście generuj***ardzo duże koszta wyjazdu. Więc takie wynajęcie przez Airbnb może się tak czy sika opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezerwując przez Booking też możesz wynająć mieszkanie lub apartament z aneksem kuchennym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaRut
Tak jak wyżej. Mi udało się wyhaczyć mieszkanie na Booking z aneksem kuchennym taniej niż na Airbnb. Z drugiej strony myślę, że to łud szczęścia, bo teraz jak rezerwowaliśmy na obecne wakacje to taniej wyszło na Airbnb i wysoki standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HenryKania
Dzięki za kupon, działa, kasa dodana do konta. Tańszy nocleg czyli więcej kasy zostało na piwko przy plaży :D Już nie mogę doczekać się urlopu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka1966
Wróciłem z Barcelony! Było naprawdę grubo! Nie ma się do czego doczepić jeżeli chodzi o Airbnb. Gospodarz spoko. Pogoda mnie trochę zbiła z nóg. Było naprawdę gorąco. Nie dla mnie już takie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EspaniaLover
Barcelona jest piękna. Świątynia Sagrada Familia zrobiła na mnie takie wrażenie, że ojeju. Ogród Park Guell też zapiera dech w piersiach. Nie mówiąc już o pokazie fontann przy wzgórzu Montjuic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fontanny w Barcelonie są przereklamowane. Jedź do Warszawy na multimedialny pokaz fontann to będziesz blada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaaaaaaaaal
Boże jaki zaścian... gdzie Rzym, a gdzie Krym. Jak możesz porównywać fontanny w Warszawie do tych z Barcelony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem, że będzie problem z dostępnością mieszkań krótko przed wyjazdem, ale na szczęście się myliłem. Wyjeżdżamy za 2 tygodnie na teneryfę i jest wiele mieszkań na Airbnb. Powiem wam, że loty też jakoś dramatycznie nie zdrożały względem cen sprzed 2 miesięcy. Także nie opłaca się tak podpalać, że trzeba pół roku przed wakacjami robić rezerwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Airbnb da się znaleźć mieszkanie nawet dzień przed wyjazdem i to w dobrej lokalizacji. Może jeżeli chodzi o jakieś super oferty cenowe może być gorzej, no ale cóż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o Bookapart? Tam też są apartamenty do wynajęcia. Jak to się ma w odniesieniu do Airbnb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bookapart
Na Bookapart w sumie masz podobne oferty jak na Airbnb - też apartamenty, ale nie tylko. Ja tam lubię tą platformę, a na pewno wolę ją niż Booking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa sytuacja. W piątek dokonałem rezerwacji przez Airbnb. Termin u hosta był wolny. W sobotę dostałem maila od hosta, że przyjeżdżają do niego znajomi w tym terminie i niestety nie może mnie wtedy przyjąć. Napisałem w tej sprawie do obsługi Airbnb i dali mi dodatkowy kupon i zwrócili cały koszt rezerwacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to takie odwołania to mi się podobają :D Pewnie jeszcze zarobiłeś na tej całej akcji. Duży ten dodatkowy kupon dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 euro na kolejną rezerwację i do tego przeszedł mi ten początkowy kupon na start :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam z wyjazdu na Malcie. Było bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze szukam coś na booking.com. Zawsze znajdę coś fajnego ostatnio wychaczyłem tam Hotel Diament w Zgierzu. Idealne połączenie z Warszawą i Łodzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×