Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie noclegi z Airbnb? mam oficjalny kupon i podzielę się

Polecane posty

Gość gość
Ja też będę miał kontakt z owocami w wakacje... cytryna w drineczku na plaży :D Hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngliaCzekaaa
Ja na przekór wszystkiemu uderzam do Anglii, zawsze jarał mnie Londyn. Muszę zobaczyć muzeum figur woskowych i London’s Eye !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarynkaMaja
Czy spotkaliście się kiedyś z sytuacją, że gospodarz odmówił rezerwacji? Chodzi o to, że niby teraz zaakceptuje, a potem 2 tygodnie przed zerwie tą umowę, a ja zostanę na lodzie. Boję się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karynka, korzystam z Airbnb już od 3 lat i nie miałem czegoś takiego. Wybieraj dobrych gospodarzy to będzie elegancko i bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczęśliwyRom
Haha! Dzięki za kupon. Przekazałem znajomym na Facebook'u. Jednak dobrze czasami wejść na to forum (mimo spamu...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labadziaraa
A tak patrząc na to z drugiej strony... da się zarobić na wynajmie mieszkania pod Airbnb? Mieszkanie w centrum Krakowa, mam 3 pokoje, mogłabym się poświęcić i pomieszkać z kimś dla dodatkowej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Labadziaraa na pierwszej stronie tego wątku ktoś już zadał to pytanie. W większych miastach na pewno da się zarobić na wynajmie, ale w małych nie ma sensu. Też pytanie do Ciebie czy to nie dyskomfort mieszkać z kimś obcym za ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie polecacie wyskoczyć na majówkę w Polsce? Tak nawet na te 2 dni? Z rezerwacją już krucho, bo na ostatni moment się za to zabraliśmy, ale mimo wszystko zależy mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złyyyyy
W taką pogodę to siedź w domu i nosa nie wystawiaj. Widziałeś jaka pogoda ma być? Deszcz i 6 stopni. Przecież to jakaś kpina!!! Początek maja! Tego jeszcze nie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zaraz start majóweczki :D Plaża, drinki bez napinki :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkiSzczery
Tak, w taką pogodę będziesz miał plaże, drinki. Lepiej zaopatrz się w pelerynę i parasolkę. Ta pogoda za oknem to dno i kilometr mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aajówka, majówka i po majówce. A tutaj cisza... chyba czas planować wakacje :D Majówka w Polsce nie dopisała. Pogoda dra-ma-tycz-na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praga jest piękna. Byłam tam z moim obecnym mężem na pierwszym wspólnym wyjeździe. Było magicznie. Okoliczności sprzyjały rozwojowi naszych uczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katapultana
Praga jest piękna, Lizbona jest piękna, nawet Berlin da się lubić. Uważam, że każde miasto ma w sobie coś wyjątkowego. Pozdrooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzerażonaŻONA
Wszędzie byle nie do Egiptu!!! Słyszeliście historię Magdy Żuk? Dziewczyna została zgwałcona i zamordowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam airbnb. Podróżuję już od kilku lat. Zarejstruj się używając tego linka kuponu to zarówno Ty jak i ja otrzymamy kupon na kiladziesiąt złotych: www.airbnb.pl/c/kprotas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatastrofaM
Ta historia Magdy mnie dobija... powiem wam, że tym bardziej mam w d***e podróżowanie z biurami podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalajna
Właśnie wróciłam z majówki :) Było świetnie! Nocleg przez Airbnb bardzo udany. Wynajęliśmy we Wiedniu z chłopakiem pokój w mieszkaniu miłej dziewczyny. Wyszło dość tanio (jak na Wiedeń) i bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zamawiał ktoś nocleg w Tajlandii przez Airbnb? Czy tamtejsi gospodarza się w porządku? Trochę się boję, bo to w końcu nie jest Europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobuz666
Marzy mi się Tajlandia... może w przyszłym roku... na razie to mogę sobie pozwolić co najwyżej na polską Ibizę... tj. Mielno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmyslowaRenata
Dobre Mielno nie jest złe. Ale nocleg przez Airbnb czy kwatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobuz666
Kwatera, bo mam dobrą miejscówkę, już kilka razy tam byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmyslowaRenata
Ale może na Airbnb byłaby lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majorka na tydzień zarezerwowana. Apartamencik w dobrej, imprezowej lokalizacji. Wiecie co jest najlepsze w Airbnb? To, że można Panie z klubów wyciągać na chatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza? Internety wam zbanowali :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×