Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamantaMamusiaMlodaa

Trzecia cioża ! Pomocy!

Polecane posty

Gość SamantaMamusiaMlodaa

Witam! Mam na imię Samanta i mam 17 lat. W pierwszo ciąrze zaszłam w drugiej gimnazu. Wpadłam z chłopakiem starszym z zawoduwki. On mnie potem zostawił. Mojo cureczką Iwetą zajmnuje sie moja mama. Jak cureczka miała roczek zaszlam w drugo ciąrze. Chłopak powiedzial ze rok po urodzeniu dziecka nie zajde na pewni w druga ciarze i go posluchalam no i niestety zaszlam. Po skonczweniu gimnazjum chodzilam do szkoly w weekend bo w tyg zajmowalam sie Iwetką i jej braciszkiem Alanem. Teraz mam 17 i od miesioca spuznia mi sie okres! Boje sie rze moge byc w 3 ciąrzy! Miesioc temu sie bzykałam z gumka z jendym chlopakiem i nie mam okresu. Pomurzcie! Przepraszam za bledy ale nie umiem za dobże pisac bo nie mialam czasu sie uczyc i mam dysortografie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMlodaa
Niewiem o co ci chodzi...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz do bronka da ci medal zapomoge i bedziesz ustawiona ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMlodaa
O tym nie pomyslalam. Sa jakies zapomogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by nie było tobym nie pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim coś napiszesz polecam słowniczek ortograficzny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMlodaa
A skad morzna wziasc? Bo puki co mam alimenty i rodzice pomagaja ale rozumiesz ze to niestarcza na durzo ani na dlugo czasu...I naprawde sie boje ze moge byc w cionrzy...Niedlugo robie test obym niebyla. Pozostaje czekac na @ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMloda
gość dziś Mam dysortografie to dla tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMloda
Naprawde nierozumiem o co wam chodzi...?? pewnie myślicie rze ktos sobie chce zwas zrobic beke ale nie. Naprawde mam problem ludzie!!! To niemoja wina ze sie znalazlam w takiej czy innej sytułacji a wy mnie beszczelnie wysmiewacie! Sami sie postafcie w mojej sytułacji. A co do bledow to nie so celowe ja poprostu pisze jak slysze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było myśleć zanim zaszłas w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości,czyja to wina ze znalazłas sie w takiej sytuacji?Raz bład można popełnic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci mowie gajowy do 04.08 2015 może dać ci rentę specjalną 2-3 tysie blachą poprawi [on lubi duże rodziny] i jesteś zdrowa ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMloda
gość dziś No tak ale co poradzic...Teras dopiero widze jaka bylam gupia, wogule myslalam ze za 1szym sexem sie nie zachodzi. Zawsze jak sie zakoham to potem so problemy...Teras mam naprawde nadzieje ze niejestem w ciarzy...Musze ten test zrobic ale sie strasznie boje. Zjednej strony bym hciala miec dzieciontko (wiem ze w mojej sytułacji to jest tródne ale to sens mojego zycia i nieumiem sobie jurz wyobrazic zycia bez dzieci mimo mlodego wieku) ale zdrugiej sie boje bo to kolejny cierzar dla mojich rodzicuw. Zwlazcza ze ja sie ucze i to tez by byl problem dlamnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMloda
gość dziś Masz na mysli ta sytułacje teras czy wczezniejsze jeszcze?? Bo teras to z chlopakiem co z nim jestem. Mam nadzieje ze bedzie zemna na stale i mnie niezostawi nawet jak bedzie ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz styl pisania taki,jak moja szwagierka.Pomyslalabym,ze to ona,ale jest starsza i ma jedno dziecko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMloda
Bylam dzis po test. Naszczescie niejestem w ciarzy. Wogule to pomyslalam ze jak dzieci podrosno to pujde do specjalisty od dysortofgrafi rzeby nierobic bleduw. Bym to zrobila wczezniej ale sami rozomiecie niemam tyle czasu zpowodu tego rze mam dzieci. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓziedz
No seeerio, można raz popełnić błąd, raz można wpaść, bo coś poszło nie tak. Potem to już wychodzi tylko głupota i brak wniosków wyciągniętych z własnych błędów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaMamusiaMloda
kÓziedz dziś Tu masz niestety racje ale wyciognelam jurz wnioski z tego jak postompilam i niechce na pzyszlosc popelnic ich bo te blendy niestety sporo kosztuja i obciarzaja na conajmniej 18 lat. Teras sie zabespieczamy (gumka) ale ja dalej lapie shizy ze moge byc w cionrzy mimo zabespieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupotyKupa
O k/u/r/w/a hahahahahahahaha :D Jeśli to prawda to głupota ludzka mnie po raz kolejny onieśmieliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×