Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie sądziłem że to możliwe

Widzieliście to? 9-letnia dziewczynka urodziła córkę. Masakra!

Polecane posty

Gość zespół ginekologii
U nas trzynastolatki rodzą dzieci , u narodów Romskich to jest normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie wiem jak to jest z narodami romskimi tudziez plemionami afrykanskimi, ale dla mnie to szok. Ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 13 a 9 to jest rozinca, 13latki przynajmneij w szkole ucza sie na biologii o człowieku, znaja budowe czlowieka wiedza z w miare fachowego zrodla jak wyglada ciaza porod itp, ale 9latka? O_o choc moz eona byla akurat z takiej grupy gdzie to naturalne, dla mnie to straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaaa
to jest w ogole jakiś straszny zbieg okoliczności. po pierwsze ze w wieku ok 8 lat miała już owulacje, po drugie ze tak wczesnie rozpoczela wspołżycie (no chyba ze gwałt), po trzecie ze pech chciał, ze akurat wpadła a po czwarte ze w ogóle donosiła tę ciąże.Makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musiała bardzo szybko rozpocząć dojrzewanie... szok, ciekawe co z nimi teraz będzie? bo przeciez dziecka wychowywac nie da rady raczej? ją trzeba wychować jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwiające. 9 lat jak urodziła dziecko, 8 jak zaszła w ciązę, to okres dostała już jak była w pieluchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'13latki przynajmneij w szkole ucza sie na biologii o człowieku, znaja budowe czlowieka wiedza z w miare fachowego zrodla jak wyglada ciaza porod itp, ale 9latka? O_o\' chodziło mi o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, myślę że przeciętna 9latka jeszcze nie bardzo interesuje sie sprawami porodu, tzn nie twierdze ze wierzy w bociany czy kapustę, ale raczej nie wie dokladnie jak to wyglada, na czym polega itp, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że 9letnie dziewczynki kupują i czytają jakiś shit typu Bravo. Więc wiesz. No i Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssu mam nadzieje ze nie wszytkie 9latki czytaja bravo- toz nam wyrosnie pikne spoleczenistwo z nich:o no a do internetu nie wszyscy maja dostep, no nic swiat idzie do przodu ja w ich wieku bawilam sie lalkami i sprawy damsko-meskie nie byly mi dobrze znane, byc moze przez ta dekade swiat sie zmieinl? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super perspektywa... ja w tym wieku kupowalam guzik z petelką i rebusy rozwiązywałam , ale nie na czasie dziecko ze mnie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×