Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za dużo wydałam

Polecane posty

Gość gość

co teraz? Tylko nie piszcie że teraz muszę się sprzedać!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarob, pozycz od znajomych lub ukradnij. Albo kredyt wez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz na kasie i nie daja ci czasu zeby ja przeliczyc przed wejsiem na stanowisku pracy? podaj do sadu pracodawce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszczędzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze musisz sie glupio usmiechac od rana do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole sie usmiechacpolgebkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Ja:) nie pracuję na kasie! Ja za dużo wydałam na ciuchy! około tysiaka to nie jest za dużo? Powiedzcie że nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo wydalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kupilaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 oh dziękuję Ci! Myślałam że to dużo i bałam się że mąż może się krzywo na mnie popatrzeć:O Kupiłam 45sztuk ciuchów mam zamiar całą szafę wymienić na nową Od czwartku zaczynam stare łachy wywalać! Najbardziej nie mogę się doczekać tego wiosennego miętowego płaszczyku! Jest tak obłędnie słodki ! I ta miętowa bluza i bluzka Czy wymiana szafy na nową to dobry powód by zmienić swoje życie nieco? Chcę nieco je zmienić i żyć ściśle według planu Zawsze wszystko robiłam spontanicznie nigdy niczego nie planowałam Pewnego dnia zajęłam się czymś co wymaga dyscypliny i planu działania ale gryzło się to z moim sposobem życia Chcę zmienić to życie Chcę się nauczyć planować! Jak myślicie uda mi się? ps.Te zakupy zaplanowałam Planowałam zrobić zakupy przed sezonem wiosennym i zaoszczędzić na nich kupę kasy oraz kupić same piękne rzeczy. Kiedyś robiłam zakupy spontanicznie Właśnie po raz pierwszy w życiu zrobiłam to z głową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę tak się cieszę że każdemu z rodziny zrobiłam drobny upominek Mężowi kupiłam kilka uroczych t-shertów i spodenek Mamusi kurteczke i bluzeczki dzieciom też urocze propozycje na lato Mam nadzieję że się ucieszą:) Za zaoszczędzone pieniążki zrobię remont kuchni:) 2800zł wystarczy na wymianę frontów od szafek nowe szafki wiszące i kolor na ściany:) Myślę że jeszcze będą ze mnie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdzieśc***ięć nowych szmat?! -Szczęściara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asappasa
WIesz, nie musisz sprzedawac tego, co kupilas ale na pewno masz coś, co CI zalega w szafie i czego już nie potrzebujesz a mogłabyś się tego pozbyć na http://odkupuj.pl/index.php. Na spokojnie przeszukaj szafę a jestem przekonana że jakieś 3 stówki wróci w Twoje ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×