Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

perła_z_lamusa

znamię u dziecka

Polecane posty

Witam, mam pytanie do mam, których dzieci mają znamiona wrodzone. Otóż mój synek urodził się ze znamieniem na brzuchu. Była to plamka koloru kawy z mlekiem, zupełnie płaska, niewyczuwalna w dotyku. Wczoraj zauważyłam, że plamka zgrubiała, zrobiła się szorstka, skóra na niej jakby się złuszczyła. Znamię nie jest zaczerwienione, ale zmartwiła mnie zmiana w jego wyglądzie. Umówiłam syna na wizytę u lekarza za tydzień, ale zastanawiam się, czy nie lepiej pójść jak najszybciej. Czy któraś mama może coś mi poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobrze, że idziesz z tym do lekarza - cholera wie, co to za gówno:o Ja się urodziłam ze znamieniem obejmującym lwią cześć głowy, ale lekarze nie chcieli powiedzieć matce, co to takiego. Samo zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale może powinnam już teraz siedzieć w poczekalni, zamiast spokojnie czekać tydzień. Wyobrażam sobie, że może te komórki namnażają się w błyskawicznym tempie i znamię może zezłośliwieć:( Nie wiem, co robić. Ten pieprzyk urósł tak nagle. Chyba jednak pójdę do lekarza jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×