Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

56 kg przy wzroście 168 cm a kolega mówi że jestem gruba

Polecane posty

Gość gość

czy to jakiś pedałek? fakt, on jest chudy jak patyk i pokonałabym go w walce fizycznej spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu pedalek? Raczej gbur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolalabys pewnie ze by byl kolega do ujezdzania, tzn skakania mu po zoledziu oj :D jest zoladz i nie ma, jest, nie ma,,, a pokaz mamusi zoladz, a nie ma, a jest, a tu tu gdzie sie schowala zoladz? o pod skorka, a chodz tu tutu chlopczyk mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga to nie wszystko. Moze masz brzuch duzy? Albo zero miesni i sam tluszcz? U kazdego roznie sie to rozklada. Tak czy owak facet jest chamski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie! mam prawie że całkowicie płaski brzuch, małej fałski nie widać pod bluzkami...mam jakieś mięśnie, ćwiczę na siłowni :/ Jeżdżę na rowerze, sporo mam ruchu. Dla niego każda która nie ma rozmiaru XS albo XSS tylko S, tak jak ja, to gruba. To on ma chyba jakieś skłonnośc***edofilskie bo jak można lubić rozmiary XXS XS zamiast S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w normalnych sieciowkach nie widzialam xxs.. ale z takimi wzrostem to nie wiem czy mozna przy malej wadze wejsc w xs no bo wzrost, wiele rzeczy moze byc przykusych. ja mam 1,62 i z powodzeniem wchodze w xs w espricie, cubusie, tatuum a jak poszlam na ciuchy do chinola to s/m wiec hmm azjatyckie rozmiary sa pod nich szyte? to moze on fan azjatek? mam skosna pissde, przyslij go do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To on ma chyba jakieś skłonnośc***edofilskie bo jak można lubić rozmiary XXS XS zamiast S? " CHyba jednak wjechał Ci na psychę skoro usiłujesz obrazić dziewczyny, które mu się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo jesteś gruba. Ja uważam jak twój kolega. Mam 158 cm i 47 kg i jest super. Nie wyobrażam sobie mieć tylko 10 cm więcej i aż dodatkowych 9 kg . Sorry ale na tych 10 cm rozłozyć 9 kg...musisz być ulana i nabita. Ja nosze rozmiar xs i gdybym ci pokazała moją fotę to szczęka by ci opadła bo do wieszaka i wychudzonej duuuzo mi brakuje. Schudnij, to nie będziesz musiała zakładac tu głupich tematów. Pozdro dla kolegi. Ps. niema rozmiaru XSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 głupia jesteś...dziewczyny o takiej wadze jak autorki nie są grube... rozmiar S to jest szczupla osoba...dla mnie xs to malo kobiece cialo ale co kto lubii...ale o takich co maja 170 cm i 55 wagi to wszystko mozna powiedziec ale nie że są grube... a czy wg ciebie jak ktos lubi takie bardzo chudziutenkie dziewczyny to nie jest troche ta jakby mu sie podobala postura 13latki? co za tym idzie pedofilskie sklonnosci? jest takie zboczenie na chude laski, serio, poczytaj, ma nazwe ale nie pamietam jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może kolega jest gejem i lubi suche kształty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
168 cm i 55 kg to nie jest osoba ulana i nabita... a ty od 158 cm nie umiesz liczyc...na kazde 10 cm ciala przypada od 5 do 10 kg i to normalne. poza tym wzrost 158 to straszna kurduplica... wygladasz pewnie jak gimbusiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a czy wg ciebie jak ktos lubi takie bardzo chudziutenkie dziewczyny to nie jest troche ta jakby mu sie podobala postura 13latki? co za tym idzie pedofilskie sklonnosci?" Ja mam rozmiar 32/34 (wiem, już idę się powiesić bo ośmielam się odstawac od jedynego słusznego wyglądu). I niestety wychodzi, że mnóstwo facetów ma pedofilskie skłonności. Powinnyście być zaniepokojone bo może wasi za takimi nastolatkami też się oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest niezbyt męski bo facet lubi kawalek d..py, cycka, a nie płaskie 13tki... zgadzam sie a ty autorko po co z bucem przystajesz... mam kolezanke wzrost 171 cm i twoja waga wiec prawie to samo...i jest SZCZUPLUTKA. tyczka taka. tak że wiesz...on chyba serio jakis psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nie przesadzajcie że rozmiar 36 vel. S to jest gruba ... :| oj ta od 32/34 rozczaruje cie... nie jestem zaniepokojona, niech sie oglądają za kim chcą, faceci są wzrokowcami. ale gadać że 36 to już za dużo to naprawdę nie jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 ty jesteś idiotka! ty nie wiesz o tym że przy wzroscie 168 NIE DA SIĘ wbić w XS albo XXS no chyba że to ciuch oversize? To jest niemożliwe, wysokie laski nie wbiją się to chyba że są Anją Rubik czytaj anorektyczna figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ważę chyba z 50 przy 164, ależ muszę być w takim razie gruba :D Pora schudnąć w takim razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.40 oj jaka ty idealna jesteś! zero cycka, zero tylka, figura dziecka... tak, tak wiem zaraz napiszesz ze masz miseczke stanika C... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:55 bo tu idiotki piszą, a najbardziej ta co od grubych ją wyzywa, ta od XS ale za to kurd**elek ze wzrostu. No fakt jakby ona taka niska nosiła S to juz byłaby średniej wagi, ale u kogos kto ma 170, S to jest super rozmiar. Taka jest prawda. a tu siedzą jakieś debilki chyba skoro S to dla nich grubas.. dla mnie XS to nie jest atrakcyjna figura i mając S nie chciałabym się zaminieć na mniej, bo wyglądałabym już niepoważnie, jak chucherko. mi się nie podoba, ja wole figurę a la Doda. ktora na pewno nie ma rozmiaru 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, że im wyższy wzrost, tym wyższe granice wagowe, 14:40, się popisałaś :D Nikt się nikomu nie dziwi, tu nawet nie chodzi o wagę i wzrost a o proporcje. Ja mam rozmiar 36, moja siostra 46, obydwie nie możemy narzekać na brak "adoratorów", że się tak wyrażę, bo budowę ciała mamy po mamusi bardzo spoczko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:57, dokładnie. Ona nie ma biustu większego niż C. Chyba że silikony. Ale fakt, są faceci którzy nie lubią kobiet większych niż XS, to tacy trochę mało męscy goście, najczęściej metroseksualni, pedalscy i z kompleksami. Bo z jakiegoś powodu lękiem napawa ich sexy pupa albo dobry cyc. Prawdziwy mężczyzna zawsze woli biust D lub E niż pryszcze B lub C. FAKTY bejbe, fakty :) zawsze mnie też zastanawiali kolesie którzy lubią laski z biustem A lub B, ewentualnie C. Taki rozmiar noszą małe dziewczynki. I co, nie jest to pedofilski zapęd? proszę cię. Ja jak autorka mam rozmiar S, ale biustu mam D/E i facet jest zadowolony jak i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale gadać że 36 to już za dużo to naprawdę nie jest normalne... " Ja tego nie napisałam. 14:49 to mój jedyny post. Po prostu lubię czasami poczytać jak te pewne siebie i seksowne dziewczyny jeżdzą po płaskich, suchych, nieatrakcyjnych itd. Od razu marzę by przytyć i też wyzywać innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.40 jeszcze nie spotkałam dziewczyny która z waga 47 kg fajnie by wygladala :P to pochwal się fotka, niech nam szczeki opadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 - nie dorósł ktoś, to ma problemy :D Utknęła w czasach THIGH GAP, XXXXXXXXXS, oglądanie thinspiracji, mówienie, że S to za duuużooooo... :D Boki zrywać :D A ja noszę M, w porywach L, może powiesz mi, że jestem wielorybem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam chudego kolegę gejowo-gburowatego, który sobie na psiapsiułke upatrzył chudą szkapę. Nie mówię tak o niej z zazdrości, sama noszę 36, nie mam na co narzekać - ona jest po prostu płaska, zero tyłka, cyca, uda, biodra, no taki prostokącik. A on jest jeszcze chudszy od niej, cieńszy. To nie pierwszy taki przykład, że gejowaci lubią bezkształcie, dla niego i ja jestem "utyta", jak to powiedział :D Szkoda, że nikt mi nie wierzy, że ważę 50 kilo. Szkoda się przejmować, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet powiem, że każda potwora znajdzie swego amatora, kobietki :) W moim guście są panie od 1.60-1.65 wzrostu, raczej okrąglejsze, nie szczuplutkie. Widzicie, mam inny gust od tego kolegi, żyjmy wszyscy i akceptujmy siebie nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj już się tak nie plujcie:D chętnie wstawiłabym tu moje zdjęcie, ale zaraz zaczniecie mnie szpiegować po internetach i fejsbukach. Co dla was oznacza miseczka C? Byłyście kiedys u brafitierki? Określcie cały rozmiar, bo sama miseczka nic nikomu nie mówi?D Wy myślicie, ze mam figure 13 latki? oj biedne loszki hahaaa Mam 33 lata i uwierzcie mi, ze kobieta w moim wieku nawet jeśli ma wzrost i kg nastolatki, to nigdy nie będzie miała takiej samej figury jak 13 latka .I już sie uspokojcie, bo nawet jak wasz Seba czy Janusz na mnie spojrzy, to i tak go splawię, bo nie dla psa kielbasa. Tylko mój mąż i nikt inny:D teraz możecie dalej pomnie jeździć. Miłego weekendu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:44 33 lata a mentalność mało rozgarniętej licealistki albo nawet gimbusiary, totalnej siksy... żalowo.pl Dokładnie tak sobie wyobrażam standardową kafeteriankę: 33 lata, chłopięca figura, mózg orzecha, stanowisko: biurwa mająca przerost formy nad treścią. I zanim mnie ta biurwa zaatakuje to nie, nie jestem bezrobotna, otyła ani brzydka. Mam 25 lat a jak patrzę że jak ktoś 33 letni takie rzeczy pisze jak ty w poście o rozmiarze S...to zaczynam wątpić w ludzkość :D Dokładnie ktoś dobrze to ujął...mieć 168 cm i 55 kg za grubasa to oznacza że ma się zboczenie na chudość, ale nie taką atrakcyjną, tylko przesadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry miało byc "do 15:13" (mój powyższy post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.14 to jednak masz cos do ukrycia skoro zdjęcia nie wstawisz, a tak się naprodukowalas i taka odwazna, a jak przyjdzie co do czego to nie bo na facebooku jej będą szukac! ( Facebook się pisze nie fejsbuk :P) niedouczona, widać ze po zawodowce jesteś. rzeczywiście idiotka :P. naprawdę jesteś tepa skoro nie wiecz co oznacz miceczka C :P nie obawiaj sie, mój maz na kosci i obwisła skore 33 latki nie poleci..:P aaa nie, nie mam nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokałdnie. "Chłop nie pies, na kości nie poleci". Kiedyś jak chorowałam to schudłam do 50 kg przy moim wzroście 170 cm. Zero d..py miałam, zero biustu, no mojemu tak jak i mnie, średnio to się podobało. Teraz mam 55 kg przy tym wzroście, ładna pupa, a biust...do tej co pytała to napiszę dokładnie: rozmiar D lub E (zależy od producenta) a obwód 70. Tak że małego biustu to ja nie mam. A rozmiarek S jest i spodenki rozmiar 36 więc jestem po prostu ładnej budowy. A ty pipciu 32/34 co się smiejesz z mi podobnych, żałosna jesteś... miska to miska, masz C to jesteś płaska. Nie mam w zwyczaju nikogo wysmiewac ale ty zaczelas pierwsza to odbijamy piłenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×