Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Anex Sport to badziew!!!

Polecane posty

Gość gość

Ludzie nie kupujta tego kola odpadaja,rdza wchodzi na stelaz,znajomi mieli cyry z tym wozkiem mieli.Opinie ma zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. Ale juz wszystkich wkurza ta reklama Anexa. Zeby to robili dyskretniej,albo bardziej jawnie ze reklamuja bo dobry itd. A nie teksty my kupilismy,my uzywamy ,no cudo. No i po Anexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele ciekawszych wozkow niz ten cholerny Anex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah.... ten cholerny Anex to jeden z najlepszych modeli na polskim rynku. Podobno były jakies problemy z kołami ale sprawa jest załatwiona. A o rdzy to pierwszy raz słyszę. Po prostu trzeba o wózek dbać i go czyścić i wycierać. Ja jakoś całą zeszłą zimę przejeździłam właśnie tym Anexem i nic nam sie nie stało. Może mam zboczenie na punkcie czystego wózka ale to tylko na plus. Dlatego mój wózek wygląda jak nowy. Jest poprostu zadbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam całkiem odwrotnie. Wózek superrr. Może i trzasnę teraz reklamę :) a co mi tam :) Anex Sport dla nas okazał się bardzo dobrym wózkiem ze względu na amortyzację. Mieszkam na wsi (to nie koniec świata ale chodników mało ) dlatego ważne było dla mnie to aby wózek dobrze jeździł po nie równym terenie i aby dziecko nie odczuwało strasznie wstrząsów . Anex daje sobie bardzo dobrze rade. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może być rdza na aluminiowym stelażu????!!!! Widać, że ktoś coś wymyśla bo Anex moim zdaniem jeden z lepszych wózków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ,że piszecie takie głupoty nie użytkowując nawet tego wózka. Ja jestem bardzo zadowolony , dziadki sponsorowali ale nie piszcie głupot, że badziew bo wózek dla mnie dobry i nie mam na co nażekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencja nie może zdzierżyć że wózek super sie sprzedaję i wymyśla negatywy. Wózek ładny i jakościowo bardzo dobry. Od prawie roku nic mi sie w nim nie zepsuło. Gondola starczyła na prawie 6 mieś a spacerówka bedzie używana jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oparcie w spacerówce nie rozkłada sie calkiem na plasko, to go dyskwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadnym wózku spacerówka nie rozkłada sie zupełnie na płasno bo to by było mało bezpieczne. Zawsze jest mały kąt. Uważam że Anex Sport to super wózek. Ja już używam spacerówki i ten minimalny kąt nie przeszkadza w niczym. Duża i wygodna spacerówka z okrywą ociwplaną na nogi. Wózek super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do zarzucenia spacerówce w Anexie a gondolka była używana 5 i pół miesiąca. Polecam- mama 9 miesięcznej Ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam zarwał się kiedy biegłam z dzieckiem do autobusu i niemowle wyladowalo na jezdni dobrze ze nic nie jechało i mogłam je podniesc!!! Nie dla Anex sport, same reklamy tego badziewnego cyrku na kolach! Pare kafeterianek wskazało że reklamy leca z jednego IP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wozek ok :-) jakość dobra . Nigdy nic sie z nim nie stało. Używam w chwili obecnej spacerowki . Jest bardzo wygodna i wbrew wszystkim jestem z niej zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha a ta osoba co reklamuje Anexa to nawet tu pisze i się podszywa pod użytkowników:) żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ci wyleciało z wózka:):):) żałosne jak dbasz o dziecko. Ludzie nie czytajcie tego bo to konkurencja Anexa pisze, że badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne że wszystkie pozytywne opinie o Anex lecą z jednego IP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tam. Na początku był mały problem z kołami ale serwis super dziala i wszystko wymienił na nowe. Wada została naprawiona. Co do rdzy na stelażu to raczej nie możliwe ponieważ rama jest aluminiowa a z tego co wiem aluminium nie rdzewieje. Używam tego modelu od roku i jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak aluminium może zardzewieć? Widać, że to pisze ktoś kto nie ma pojęcia o wózku tylko chce negatywne opinie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech autorka postu pochwali się swoim wózkiem jaki używa. Pewnie wspaniała Teutonia albo Stokke badziewny. Ja mam Anexa Sporta i uważam że wózek super. Lekki i zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jazda Sportem to rewelacja i nie słuchajcie mamy opinii, że to badziew bo ludzie, którzy piszą te bzdury pewnie nawet go na żywo nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam Anex Sport i jestem zadowolona. Nic się nie psuje, wózek łatwy w składaniu i wygodny w prowadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie wpisy o rdzewieniu stelaży i to aluminiowych, albo o odpadaniu kół:) Chyba ktoś pisze o zupełnie innym wózku bo Anex jest solidnym wózkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport to nie badziew. Moj syn nim jeździ od roku i nic nam sie nie dzieje. Po roku użytkowania wózek wygląda ja nowy. Mamuśki o wózek trzeba dbać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie badziew !!! Anex Sport spełnił moje oczekiwania co do wózka. Duza wygodna gondola z materacykiem kokosowym. Dobrze zabudowana na zimę . Materiały impregnowane. Spacerówka bardzo wygodna z regulowanymi plecami oraz podnóżkiem. Duża torba na akcesoria i pojemny kosz na zakupy. A do tego wózek jest lekki i zgrabny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex to dobry sprawdzony wózek. Firma prężnie się rozwija i oferuje dobre jakościowo produkty. Ładny i dobry wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wózek ma prawie rok i ani razu nie był w naprawie. To chyba świadczy o tym że jakość Anex Sporta jest bardzo dobra. O wózki trzeba dbać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak się komuś nie podoba ten wózek to też obraza majestatu :-o mi on sie nie podoba nie lubię mydelniczek ja lubię krowiaste wózki i kiedyś za swoje zdanie dostałam tu po ryju że jestem patologia bo lubię krowiaste a nie mydelniczki a więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex to badziew jakich malo , dobry towar tak sie reklamowac nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj komuś nieźle zryło czerep. Psychiatra by się przydał tej od tego aneksa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega fajny i ładny wózek. Co wy od niego chcecie? Przecież ich dużo widzę na ulicach więc chyba się sprzedaje i to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×