Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna.........

boje sie

Polecane posty

Gość smutna.........

czesc kochane bylam z wami ponad rok temu teraz mala ma rok starsza 7 a ja boje sie ze znow jestem w ciazy jest mi zle bo ja nie chce miec 3 dziecka nie umie znalesc pozytywnych mysli mieszkam sama nie pracuje maz za granica,ja nie dam rady modle sie o okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.........
czy jakby co dam sobie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że sobie poradzisz. Moja babcia miała trójke malutkich dzieci, była wojan a mąż był na robotach w Niemczech. Mamy zawsze dają sobie radę, bo nie mają innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna........
ale wiecie co ja juz nie mam czasu dla siebie..caly dom na mojej glowie jest i zle bo jak bede w ciazy to nie bede sie cieszyc bedzie mi przykro.. czy jest ze mna cos nie tak maz byl w domu stalo sie teraz bardzo zaluje a okres sie spoznia mam wielka nadzieje ze to stres boje sie zrobic test dodam ze nie lykam zadnych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie rozumiem, bo mam jedno dziecko i na nic nie mam czasu. Ale jakie masz wyjście? Chyba nie bierzesz pod uwagę zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkulator
to na pewno nie ostatnie twoje , wiec ciesz sie ze to na razie trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna........
wiesz jestem w takim dolku ze nawet o tym myslalam....ale gdzie kto jaka ja jestem osoba nie potrzfie sama siebie zrozumiec wiemze jak to ciaza to sie zalamie.przepraszam nie powinnam tu pisac trzymam za wsz kciuku kochne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie powinnaś tu pisać? To miejsce, gdzie inne ci doradzą albo chociaż pocieszą. Głowa do góry! Kiedys twoje dzieciaczki będą szczęśliwe, że mają dużą rodzinę. I wierz mi - nie załamiesz się. Nie możesz, bo masz malutkie dziecko, którym musisz się opiekować, dla którego jesteś całym światem i dla którego musisz żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
ze dasz rade Bog dal Bog pomoze ci wychowac,nic sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Twoje obawy.Ale dasz sobie rade-ja w Ciebie wierze, więc nie zawieć mnie oraz innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna......
nie jestem w ciazy....ale jestem szczesliwa zrobilam test moje 2 dzieci mi wystarczy! dziekuje za wiare i dobre slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewrybody
Po co rozkładasz nogi przed samcami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka czaki
A teraz idź założyć spiralę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×