Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża, a brak umowy o pracę... jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość gość

jak sobie radzicie bez umowy o pracę, bez ubezpieczenia jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta w ciąży jest ubezpieczona przez państwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem , ale jak to wygląda w praktyce ? jest szansa na jakies pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakie pieniądze? Skąd?? Chyba z MOPSU jak wam się źle wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie: jakie? w zależności od sytuacji materialnej może jakaś zapomoga z mopsu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o jakie pieniądze Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Pultuska
idziemy do prezydenta i premiera, wreczamy im po pampersie z informacja ze w przyszlosci poleconym bedzie dostawal/a full pelne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np miałam prace na umowe zlecenie, wiec odłozyłam ciąże na czas aż dostanie prace na umowe o prace inaczej by mnie nie było stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojecia jakie, gdybym wiedziala to bym nie pytala jak to wygląda... bedac w ciązy po prostu ide do szpitala i juz muszą mnie przyjąć ? i nie bede musiala za to placic , ani mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż pracuje, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest szansa! Kiedyś skupowali mocz ciężarnych, bo brali z niego jakiś składnik do kremów czy coś. Nie sa to kokosy, ale zawsze. Dodatkowo możesz handlować pozytywnymi testami ciążowymi, zdjęciami z usg (dobre na szantaż). Możesz też żebrać z dużym brzuchem, to wzbudza większą litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a np gdyby ktos teraz mnie zatrudnil na powiedzmy 4,5 miesięcy , to jest szansa na zwolnienie płatne ? ktoś się zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twój mąż pracuje - to on powinien Cię do ubezpieczenia w pracy zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż pracuje państwowo ;) kretyn.. po co wypisujesz takie głupoty? lepiej sie poczujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będziesz musiała płacić za pobyt w szpitalu skoro kobieta w ciąży jest ubezpieczona przez państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym tygodniu ciązy jesteś? Jeśli nie pracujesz - to Twój mąż (pod warunkiem, że on pracuje) - powinien Cię u siebie w pracy zgłosić do ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestruj sie jako bezrobotna bedziedz miala ubezpieczenie. Pozatym w ciazy nie placi sie za opieke medyczna do czasu skonczenia pologu bodajze 6 tyg po porodzie jeszcze nie placisz. Ale w praktyce lezalam q szpitalu na patologi ciazy i byla dziewczyna w 20 tyg bez ubezpieczenia i fakt nie placila ale ile sie nasluchala ze nawet do UP nie chcialo sie jej isc i jest nieopdpowiedzilna.. Ale zalwzy od personelu. Ale nie martw sie zadnych kosztow nie bedziesz ponosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie głupoty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak zgłosi to dostaniemy jakieś pieniądze? tak jak na zwolnieniu na umowie... czy to obejmuje tylko opieke zdrowotną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwowo pracuje a żony wziąć do ubezpieczenia nie umie? no typowe. Ciekawe jak dziecko ubezpieczycie skoro on taka niemota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tutaj widzimy kolejną krętaczkę. Nie moja droga. Nie dostaniesz pieniędzy. Będziesz tylko i wyłąćznie ubezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o tą opieke mi chodzi.. jak traktują te kobiety które są bez ubezpieczenia , eh.. Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa, Ty chcesz kasę na l4 wyciagać? :D KTO U DIABŁA ma Ci płacić skoro NIKT nie odprowadzał do zusu składek? myśl kombinatorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 12:59 dobre!!!!! Ale się uśmiałam. Dziewczyno nie obrażaj się, trochę luzu, przecież nikt Cię tu nie obraził, tylko żartobliwie odpowiedział na pytanie. W sumie słusznie, bo zawsze to mógłby być jakis pomysł ;) Wyluzuj, bo Ci macica stwardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracujesz więc nie masz ubezpieczenia chorobowego. Nie dostaniesz więc żadnych pieniędzy z powodu ciąży. Mąż cię zgłosi to będziesz miała ubezpieczenie zdrowotne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"właśnie o tą opieke mi chodzi.. jak traktują te kobiety które są bez ubezpieczenia , eh.. Polska..." x Ale w czym problem? Że nie chciało się pannie pójść i zarejestrować w PUP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krętaczkę? o ludzie... Pytam bo nie wiem jak to wygląda ! nie licze na żadne pieniądze w tym kraju w tej sytuacji , ale pewności nie mam ! jak nie masz ochoty to nie odpisuj, a jak chcesz podnieść swoją samoocenę to nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale jak zgłosi to dostaniemy jakieś pieniądze? tak jak na zwolnieniu na umowie" właśnie widać jak Ci o ubezpieczenie ZDROWOTNE chodzi. mąż urzędasek czy inny mundurowy nauczył już Cię oszukiwać i kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pusta dziewucha mogła taki temat założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to kto za to zapłaci? Ja, Wy, oni, Ci państwo, byle nie autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×