Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża, a brak umowy o pracę... jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość gość
no przecież masz męża głupia krowo więc po co zasmiecasz forum, mąż cię może ubezpieczyć. problem mają takie która zaciążyły a nie mają męża, nie mają stałej pracy, więc nie mają ubzpieczenia. Choć niby ciężarne mają ubezpieczenie ale w praktyce róznie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbędne życzenia ;) dla mnie to rzeczywistośc która zostanie dla Ciebie tylko w sferze marzen ;) chodzi o zasiłek , ale w roku 2014 mialam sporo umow ;) zlecenia oczywiscie i o dzielo ... ale kwotowo sporo , więc jak będa chcieli no moj pit to watpie ze to ominą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później przez takie kobiety - jak autorka - powstają tematy: ht tp://f.kafeteria.pl/temat/f10/juz-nigdy-nie-zatrudnie-zadnej-mlodej-kobiety-na-umowe-o-prace-p_6153819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że mąż może ubezpieczyć ;) ale tak śmiesznie się denerwujesz , że nie moge sobie odpuscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później przez takie kobiety - jak autorka - powstają tematy: ht tp://f.kafeteria.pl/temat/f10/juz-nigdy-nie-zatrudnie-zadnej-mlodej-kobiety-na-umowe-o-prace-p_6153819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma miedzi - to na dup..e się siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pusta lala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wogole planowac ciaze nie majac prac na umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiem, że mąż może ubezpieczyć oczko.gif" Gó...o wiesz. W du..e byłaś i gów..o widziałaś. Pusta jak pustak lalunia. Ktoś ci tutaj napisał o tym i ty próbujesz teraz za wszelką cenę udowodnić, że wiesz. Żałosna jesteś. Ale niestety - prymitywizm jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezara mama przyszla takiem gownai dupa-slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam autorko jak mialam lat 17. Wzielam ślub. Mam wspaniałą 7 letnia córkę i męża. Tak nic nie mieliśmy. Maz miał pracę na czarno. Ja szkole. Po urodzeniu znalazłam pracę taka aby pogodzić ja z pracą męża. Nie ciagnelam i nie ciagne od Państwa. A ty usilnie pytasz kto da Ci coś za darmo ! Teraz jestem w ciąży tym razem planowane i oczywiście na um.o pracę. Więc też się nie martwię. Żebym skorzystała z mopsu czy z innej pomocy to musiałabym naprawdę być na skraju nędzy. Ale wiem ze jak pracy zabraknie to na ulotki pojde aby miec SWOJE a nie Państwa. Jak jesteś leniwa to rozsiadziesz sie po urodzeniu dziecka w domu, żyjąc z Państwa i pensji męża. Znam już jedną taką, żyje tak 14 lat i na buty za100 zl nie ma. Powodzenia naciagaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - czy Twoja ciąża jest zagrożona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×