Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża, a brak umowy o pracę... jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość gość
Tak, obruszaj się. W tych słowach prawda wyszła czarno na białym " ale jak zgłosi to dostaniemy jakieś pieniądze? tak jak na zwolnieniu na umowie" Chyba, ze jesteś idiotką i uważasz, ze jak jesteś ubezpieczona zdrowotunie to KTOKOLWIEK za to Ci płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"krętaczkę? o ludzie... Pytam bo nie wiem jak to wygląda ! nie licze na żadne pieniądze w tym kraju w tej sytuacji , ale pewności nie mam ! jak nie masz ochoty to nie odpisuj, a jak chcesz podnieść swoją samoocenę to nie tutaj." x Więc doucz się nieuku najpierw. Nie musisz się martwić moją samooceną. Jest wystarczająco dobra. Krętaczom, wyłudzaczom piszemy i mówimy stanowcze NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahah... urzędasek ... no śmieszne ! nie tylko takie są państwowe ;) zależy mi głównie na ubezpieczeniu,a o pieniądze pytam bo nie na ręke jest mi być zależną wyłącznie od męża. a do pracy nawet dorywczej ciężko z brzuchem , albo z malutkim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"krętaczkę? o ludzie... Pytam bo nie wiem jak to wygląda ! nie licze na żadne pieniądze w tym kraju w tej sytuacji , ale pewności nie mam ! jak nie masz ochoty to nie odpisuj, a jak chcesz podnieść swoją samoocenę to nie tutaj." x Więc doucz się nieuku najpierw. Nie musisz się martwić moją samooceną. Jest wystarczająco dobra. Krętaczom, wyłudzaczom piszemy i mówimy stanowcze NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 80 dni dookola swiata
pustakami to ja strzelamam z pierwszej klasie :P, dzis kolega z wymowka (BO) uczy mnie politycznego podejscia do dupkow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"krętaczkę? o ludzie... Pytam bo nie wiem jak to wygląda ! nie licze na żadne pieniądze w tym kraju w tej sytuacji , ale pewności nie mam ! jak nie masz ochoty to nie odpisuj, a jak chcesz podnieść swoją samoocenę to nie tutaj." x Więc doucz się nieuku najpierw. Nie musisz się martwić moją samooceną. Jest wystarczająco dobra. Krętaczom, wyłudzaczom piszemy i mówimy stanowcze NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze , ze towarzystwo wszystkowiedziących przyszło ;) szkoda , że nie możecie konkretnie odpowiedzieć tylko dopisywać do tego historie.. Ja w porównaniu do Was nie jestem wszystkowiedziąca a widocznie tylko tacy nie są puści.. ,dlatego pytam o wszystko co jest istotne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja w porównaniu do Was nie jestem wszystkowiedziąca a widocznie tylko tacy nie są puści.. ,dlatego pytam o wszystko co jest istotne ." x Wiesz. Ja rozumiem, gdybyś pytała o wysokość składki np. zdrowotnej. Ale ty pytasz się o podstawowe rzeczy! TEgo uczą na podstawach przedsiębiorczości w szkole ponagimnazjalnej. Więc nie gniewaj się, ale dużo jeszcze nauki przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już Ci napisaliśmy o ubezpieczeniu zdrowotnym męża. Ale nikt nie napisał jak WYŁUDZAĆ pieniądze to źle? ;) Nie chcesz być zalezna od męża to pytasz "jest szansa na jakies pieniądze? " :D Ty poczytaj swoje posty bo żalosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież już ci konkretnie odpisałam: Nie pracujesz więc nie masz ubezpieczenia chorobowego. Nie dostaniesz więc żadnych pieniędzy z powodu ciąży. Mąż cię zgłosi to będziesz miała ubezpieczenie zdrowotne i tyle. Co do pieniędzy to nie będziesz ich dostawała bo od kogo skoro nie pracujesz. Po porodzie możesz się starać o zasiłek rodzinny wraz z dodatkiem 1000zł jednorazowo z okazji narodzin dziecka, o ile nie przekraczacie progu dochodowego. Jest też becikowe ale tu tez trzeba spełnić wymóg dochodowy aby je dostać. Jesli maż ma ubezpieczenie grupowe w pracy to moze dostać pieniądze z tytułu narodzin dziecka o ile ma taką opcję w polisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coż, na studiach nie mam co liczyć na normalną umowę, będąc w ciąży jest już za późno na cokolwiek. Nigdy nie mialam w szkole podstaw przedsiebiorczosci, to zalezy od profilu szkoly i klasy. a takie pieniądze które zarabiam to nikt mi nie da na umowe zlecenie ani na normalną jak już ktoś by się znalazł ;) szkoda tylko , że nie rozumiecie , po co mi jakiekolwiek pieniądze . Widocznie wolicie być wyłącznie na utrzymaniu mężów, ja taka nie jestem ;) Na szczęście mąż zadba o mnie i o dziecko czy tego będę chciała czy nie ;) rodzina też pomoże.. Wczoraj dostałam ogromny kosz róż... piękne, jak mężczyzna cieszy się z dziecka , mimo iż nie było planowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyć wlasna firme.oplacac srednie skladki i tyle. Anie przez 2-3 mc.tylko od teraz do rozwiązania. .. np. Prace biurowe i mozesz wykonywać prace na zleceniowkach. Wiele jest rozwiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś <-- najlepsza odpowiedź, konkretna ;) dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nigdy nie mialam w szkole podstaw przedsiebiorczosci, to zalezy od profilu szkoly i klasy. " x Widzisz. Kłamstwo ma krótkie nogi. Bzdurą jest, że nauka tego przedmiotu zależy od szkoły i klasy. Ten przedmiot jest OBOWIĄZKOWY w KAŻDYM typie szkoły PONAGIMNAZJALNEJ. Nie kompromituj się jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby pojsc na bezrobocie to co trzeba spelnic? ile nie można mieć żadnej umowy? czy sprawdzaja dochody z poprzednich lat , miejsca zatrudnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama wiem jakie mialam przedmioty ;) wszechwiedząca istoto ! do sejmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"coż, na studiach nie mam co liczyć na normalną umowę, będąc w ciąży jest już za późno na cokolwiek. " x Po Twoim stylu pisania sądzę, że Ty nawet matury nie masz... YYYY "sama wiem jakie mialam przedmioty oczko.gif wszechwiedząca istoto ! do sejmu!" x Napisałam Ci, żebyś się dalej nie kompromitowała. Weź się za książki lepiej dziecko. Bo Twoje własne dziecko będzie miało matkę tłuka. YYYY "żeby pojsc na bezrobocie to co trzeba spelnic? ile nie można mieć żadnej umowy? czy sprawdzaja dochody z poprzednich lat , miejsca zatrudnienia?" x Wystarczy sobie wejsć na stronkę swojego PUPu. Zadzwonić też można. Indolencją na każdym kroku się wykazujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty wolisz być na utrzymaniu PAŃSTWA czyli naszym, pani mądralińska? widać, że kretaczka i oszustka, skoro zarabiasz takie pieniądze których nie da Ci nikt na umowie to odkładaj je zamiast próbować WYŁUDZAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie od kiedy mozna dostać przez 12 miesiecy pieniadze po urodzeniu na dziecko , jestem osobą bezrobotną , słyszałam ze ma takie prawo wejść ale nie wiem od kiedy i na jakich zasadach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy wiecie od kiedy mozna dostać przez 12 miesiecy pieniadze po urodzeniu na dziecko , jestem osobą bezrobotną , słyszałam ze ma takie prawo wejść ale nie wiem od kiedy i na jakich zasadach ??" x Nie przeszło to. Na całe szczęście nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róże dostałaś? Ktoś tu ma problem z samooceną, ale bynajmniej nie żaden z odpowiadających. x Półmózg który przyszedł po radę jak wyciągać nienależne jej pieniądze a teraz się zdenerwował :D paradne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Jeśli studiujesz dziennie, nie jesteś klasyczną bezrobotną a ubezpieczyć Cię może uczelnia ;) Ale to pewnie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze panienki niespelnione zyciowo ;) przyzwyczailam sie , ze kobiety mi zazdroszcza , takze nie zamierzam sie tym przejmowac. Ciąża niespodziewana, takze czasu na odlozenie zabraklo ;) ale na szczeście , mam męża,który mnie kocha, rodzine na ktora moge liczyc, a Wy ? tak sie rzucacie , to tylko jedno przychodzi mi na mysl.. na utrzymaniu panstwa, podatnikow... o zgrozo ! na NFZ tylko jak bylam w szpitalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żeby pojsc na bezrobocie to co trzeba spelnic? ile nie można mieć żadnej umowy? czy sprawdzaja dochody z poprzednich lat , miejsca zatrudnienia?" Aby zarejestrować się w urzędzie pracy nie musisz spełniać żadnych warunków, prócz tego że nie pracujesz. Chyba, że pytasz o zasiłek dla bezrobotnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego na cale szczescie nie przeszlo >???co jak juz nie mam pracy a bym chciala miec dziecko to co jakaś gorsza niby jestem ?? a duzo jest bezrobotnych matek które by chcialy pracowac a kazdy wie ze teraz bez znajomosci to mozna sie w tyłek pocałowac jedynie ale tez ci sie to nie uda bo to nie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celuj dalej dziecinko. Widać, że się spieniłaś. Ale rady tu otrzymałaś, jeśli masz choć kilka działających szarych komórek, i dostęp do google to się dowiesz wszystkiego. Jak jesteś tępa, to dalej będziesz tu pisać ;) Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panienko spełniona życiowo! Życzę Ci samych sukcesów! Samych radości! Zdrowego dziecka - bo to jest najważniejsze! Życzę Ci też, Abyś dorosła do roli matki. Rozumiem, że miałaś trudne dzieciństwo, mąż teraz równo daje popalić - idealizowanie swojego małżeństwa o tym świadczy. Współczuję tylko dziecko - ono jest niewinne. Bywaj zdrów! A może Ty już jesteś chora? Na pewno jesteś chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a niby dlaczego na cale szczescie nie przeszlo >???co jak juz nie mam pracy a bym chciala miec dziecko to co jakaś gorsza niby jestem ?? a duzo jest bezrobotnych matek które by chcialy pracowac a kazdy wie ze teraz bez znajomosci to mozna sie w tyłek pocałowac jedynie ale tez ci sie to nie uda bo to nie realne" x Dostałam pracę zaraz po studiach. Bez żadnych znajomości. Wystarczy po prostu mieć w głowie dobrze poukładane. Do znalezienia pracy nawet studia są niepotrzebne. Znajomości również nie. Liczy się to, co masz w głowie. To ,co sobą reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz przepracowane w ciągu ost. 1,5 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę, w tesco pracowała. Bez studiów, praca może c*****a ale jednak. I ubezpieczenia wszystkie miała. Ja sama pracowałam na pół etatu na umowę podczas studiów (i dużo tam ludzi po studiach było, też na 1/2) Jasne, jak chcesz dostać super, hiper pracę to albo musisz być z******ty w swojej dziedzinie, albo trochę pleców mieć. Ale jak chcesz po prostu mieć pracę, i dokształcać się by znaleźć coś lepszego to jak najbardziej się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×