Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jecie dziś na obiad i co planujecie na kolację?

Polecane posty

Gość gość

Szukam inspiracji na kolejne dni ;) U mnie na obiad dzisiaj spaghetti z mięsem mielonym, cheddarem i razowym makaronem. Będzie też na jutro. Na kolację zrobię sałatkę ze szpinakiem i cukinią, do tego bagietka. Na jutrzejszą kolację planuję tosty francuskie - mam pół opakowania pieczywa tostowego i data ważności się kończy, więc trzeba wykorzystać. A co Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupa krem z zielonego groszku i lazagne szpinakowe z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na obiad krupnik, na drugie fasolka po bretońsku, a na obiad mam żeberka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fu, krem z zielonego groszku musi być paskudny. Nienawidzę groszku. Ja na obiad mam domowy kebab z frytkami (ale już z paczki), a na kolację zwykłe kanapki, mam pasztet z żurawiną i salami. Do tego sałata, pomidorek i ogórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wczoraj byl barszcz czerwony i zapiekanka z warzyw i miesa z rosolu. Dzis znowu barszcz, tylko ze zostala sama "woda',, wiec dogotuje torellii z grzybkami. Rozrobilam tez bialy serek wiejski z ogorkiem, wiec to podam na kolacje. Wczoraj wieczorem i dzis rano byly racuszki Kutro robie zapiekanke z ciasta francuskiego i szpinaku z maslanką i zupe dyniowa lub kalafiorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiad kotlety mielone z buraczkami i ziemniaki. Na kolację grzanki z szynką i rukolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na obiad kotkety z dorsza( zmielone z fileta + mlody szypiorek), a na kolacje kazdy je cos innego ;) najczesciej na szybko.Jutro barszcz z ziemniakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhcvj
Na obiad placki ziemniaczane z sosem po wegiersku Na kolacje grzanki z serem i kechupem :-p albo kanapki Do pracy dla meza bulki z jajkiem na twardo, szynka, majonezem i szczypiorkiem Cora na sniadanie zupa mleczna na slodko, ja kawa z mlekiem :-) Taki jadlospis mojej rodziny. Jutro chyba pizze zrobie bo mam troche resztek do zjedzenia albo bagietke z maslem czosnkowym z pieca, zobacze jeszcze.v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupa brokułowa. Nie obżeramy się bo mamy na jedzienie tylko 600zł na miesiąc na 3osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To strasznie mało. I taką zupą się najesz? Dziecko też mięsa nie zje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiad makaron z ryba i brokulami parowanymi. Karmie cycem maluszka więc muszę po malu wprowadzić nowe rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi został bigos z niedzielnej imprezy, więc dogotowałam ziemniaki, i miałam żeberka do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię  ser
Ja dziś robiłam jajko sadzone ze szczypiorkiem,ziemniaki z koksem,sałatka z pekinki,pomidorów,papryki i dałam też szczypior,koper,por-pycha,nawetmoj dwulatek zjadł wszystko Do sałatki sos- majonez wymieszany z keczupem,polalam tym już na talerzu. kolacja, młody je kaszę manną ,straszy syn kanapki z pomidorem i szynką Ja nie jem kolacji,mąż też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej miało być ziemniaki z koprem ☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosół z makaronem, na drugie schab ze śliwką i pieczone ziemniaki w folii w maśle, czosnku i koperku . Na kolację mąż i córcia zażyczyli sobie bagietki z makrelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haze
Obiad jem na mieście, więc nie wiem co będę jadła. Na kolację będzie ciasto czekoladowe, bo obiecałam, że zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiad placki z cukini z jogurtem. Na kolację kalafior z zasmazka lub zapiekanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obaid kasza jaglana z soczewica, warzywami i kurczakiem, na kolacje nie wiem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiad schabowe z majerankiem,pure ziemniaczane z pietruszką,surowka z pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzis na obiad domowa pizza, dawno nie robilam a dzieci lubia, jemy po 5 wiec dosc pozno, kolacji juz mi nie trzeba, dzieci zjedza jakies owoce pewnie a maz cos sobie sam zrobi, pewnie na cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiad krupnik i udka kurczaka pieczone z pomidorami suszonymi, do tego razowy makaron i surówka z marchewki. Na kolację kanapki z jajkiem na twardo i pomidorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bitki z kaszą gryczaną i ogórkiem kiszonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na śniadanie nic,na obiad zupka chińska a na kolację zupka Winiary pomidorów, ją,mąż, dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron do kurczaka? Nie psasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pasuje, kto mi zabroni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam kilogram szynki, i z połowy zrobiłam szaszłyki (zamarynowane mięsko, papryka i cebulka, boczku nie mialam, a przydałby sie), a z drugiej połowy zrobiłam gulasz z szynki z duza iloscia sosu i papryką. Wyszło pysznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejszy obiad : ryż,kurczak w sosie słodko kwaśnym i warzywa gotowane na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam dxisiaj tagliatelle z watrobka drobiowa w sosie smietanowym ze szczypiorkiem i czarnuszka Na kolacje zjem jakas kanapke a jutro moja mama robi dla nas zrazy wolowe z kasza a po jutrze piersi z kurczaka w sosie curry z komosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię klasyczne spaghetti z sosem bolońskim. I koniecznie taki domowy makaron - http://makaronyanna.com.pl Często używam go w moich przepisach,bo smakuje mi i wszystkim domownikom. Dobre,tradycyjne produkty od razu czuć na talerzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to mam różnie raz spagethi, raz sałatka a raz zamawiamy pizzę z Party Pizza w zależności co nam przyjdzie do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×