Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo lubie

czy facet powinien kupic cos zonie za urodzenie dziecka?

Polecane posty

Gość pytam bo lubie

moj nie kupil mi nic, a kolezanki sie chwala pierscionkami itp.. ja nawet kwiatka nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy czy go stac
i czy ma do tego glowe. czasem lepiej jest widziec ze facet stracil glowe z radosci niz dostac glupi pierscionek. z reszta to chyba jakas nowa moda bo pierwszy raz o tym slysze. wszystkie znane mi pary owszem dostaja prezenty, ale dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna przez to
ja tez nie dostalam nawet kwiatka :( i jest mi cholernie przykro :( do tej pory potrafie mu to wypomniec. cztery kobiety na sali, kazda oblozona bukietami, a ja lezalam jak ta sierotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej tez nie dostalam
nawet nie pamietam, akurat do tego nie pryzwiayuje wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka333
a ja dostałam malutki damski sygnecik, złoty z wygrawerowaną pierwszą ilterą mojego imienia i mojej córeczki, i tak pieknie ze sobą splecione. Pamiątka na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota obrzydliwa
materialistki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
zulka fajnie ci, masz gościa z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJA72
materialistki???a TY TO KTO??gej pewnie....sio stąd.....zmykaj na swoje tematy paskudo................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka333
wiem, wiem.. chociaż nie noszę tego sygneciku, ale jest dla mnie bardzo ważny, myślę, że kiedys dam go mojej córce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota obrzydliwa
wyobraź sobie tym małym móżdżkiem że jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJA72
DZIEWCZYNY....CZY MI SIĘ ŚNIŁO ŻE TU NAPISAŁAM.....Z 5 MINUT TEMU???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJA72
to po co wredoto takie puste teksty walisz????narodziny dziecka to dla kobiety wyjątkowa sytuacja....może TY nie masz takich potrzeb...moja mama dostała od ojca NA nie za ...MYLISZ POJĘCIA PIĘKNE PIERŚCIONECZKI...nie muszą być z diamentami,ale z serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJA72
musicie babeczki bardzo delikatnie,ACZ mocno podpowiedzieć ,żę marzycie o czymś NA URODZENIE DZIDZIUSIA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota obrzydliwa
dla mnie to materializm, dziecko jest wystarczającym prezentem dla nas obojga, nie potrzebuję za jego urodzenie nagrody. i to wasze teksty są puste, za co jeszcze byś chciała pierścionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
wydaje mi sie,ze kobieta powinna dostac od swojego meza kwiaty w takiej sytuacji. w koncu to ona nosila dzieciatko i ona sie meczyla z urodzeniem. moj dziadzius kupil mojej babci, ktora urodzila mojego ojca, sliczny pierscionek-bylo to tak dawno temu,ale babcia zawsze nosi go z sentymentem, mimo iz dziadzius juz nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostalam nic, nawet o tym nie myslalam dla mnie od kwiatkow i sratkow wazniejsze bylo to ze urodzilam dziecko...:P bo urodzilam nie jemu a nam :P ale taka juz moja natura ze nie przykladam wagi do prezentow i takich tam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka333
wredota... o czym ty kobieto mówisz, nikt nie oczekuje zapłaty za urodzenie dziecka... moim jedynym marzeniem, gdy urodziłam, było to, żeby mój facet przyszedł z rogalem na twarzy, i mnie wysciskał.. a to, że mi cos dał, coś co jest dla mnie piekną pamiątką, i wyrazem szacunku i miłości dla kobiety, która urodziła mu dziecko, to tylko swiadczy o tym, że pomyślał i że jest mi wdzieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJA72
no taaaak.....temat brzmi czy ZA urodzenie facet powinien......założycielko topiku czy to przejęzyczenie????ZA urodzenie dostaje sie od panstwa tylko marne grosze....nie ma ZA.....niestety..........................ZA TO nic się nie należy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heroina21
a moja mama, w kazde moje urodziny dostaje od taty kwiaty, bo to ona mnie urodziła i to tez jej święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rodzilam swoje coreczki, to maz kupowal mi pierscioneczki, ktore to juz przekazalam corkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJA72
zależy od ludzi...od wielu rzeczy...jedni są sentymentalni bardziej inni mniej...akurat u mnie w rodzinie taki zwyczaj jest...od pokoleń....czy jest COŚ CO MOŻE BYĆ ZAPŁATĄ ZA NARODZINY???bzdura....chodzi o COŚ....o malutką pamiątkę TEJ cudownej chwili....ale nie mam świra na tym punkcie absolutnie....ZA drugą córkę dostałampierścioneczek,ZA pierwszą nie....celowo to podkreślam....dla żartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota obrzydliwa
pierścioneczki? tzn że z odpusów? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJA72
...czyli wtedy nie przykładałam do tego wagi....ani do kwiatów....przez myśl mi nie przeszło....ale za drugim razem już było TO dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJA72
taaaa WREDOTA....te za jeden ZET Z AUTOMATÓW....to masz na myśli???ja mówię o tych droższych.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×