Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy takie świąteczne prezenty będą ok?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o rodzinę męża, mam z nimi słaby kontakt, nie mają konkretnych zainteresowań i nie wiem co im kupić. Plan mam taki: teściowa - albo jakaś bluzka albo jakiś fajny naturalny krem do suchej skóry (jest alergikiem i niewiele kosmetyków jej odpowiada) teść - tu mam duży problem, ale może jakaś książka o Janie Pawle II, jest bardzo pobożny. szwagierka I - paleta cieni Szwagierka II - też paleta cieni Maz szwagierki - wino szwagier - tu też mam problem i zastanawiam się nad winem albo jakaś gra planszowa Żona szwagra - nie kupię jej cieni, bo ona się nie maluje, tu myślę nad jakąś bluzką Syn szwagra - jakiś samochodzik z wadera. Myślicie, że te prezenty będą ok i nie zostaną źle odebrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz z nimi słaby kontakt to kup im po Kinder - niespodziance i będzie git :) no litości, nie dość, że coś dajesz, to jeszcze się tym martwisz ? Gorzej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę, żeby tak dalej było oni mogą mnie nie lubić, ale świeta to czas miłości i wyłączania i nie zamierzam być taka sama jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa - żadnych kremów, przy alergii nie trafisz (chyba, że znasz całą listę szkodzących jej składników) Wszelkie palety cieni to też nie za dobry pomysł, po pierwsze przeważnie są one źle skomponowane i łączą kolory ciepłe z zimnymi, przez co połowy z tego dana osoba nie wykorzysta. A dwa: na pewno na tyle znasz gusta tych kobiet? Już lepiej jakieś karty/bony zakupowe, to najbezpieczniejsze jeśli na 100% nie wiadomo co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do bonów - one mieszkają w małej miejscowości, gdzie ma żadnych sklepów, na pewno nie będą zadowolone z bonów, bo muszą jeździć autobusem 100 km. Co do gustów to myślę, że tak. Jedna szwagierka ma taki gust jak ja, druga lubi błyszczące, stroje rzeczy: dużo wzorów i kolorów, teściowa klasyczne, troszkę nawet babcine rzeczy, a żona szwagra ubiera się sportowo: bluza i jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuje gotowe zestawy kosmetykow jakies dove lub inne do tego np kawa lub ksiazka, tesciowi maz kupuje jakis sweter lub koszule, mamie kupuje wlasnie ksiazke, czesto jakis zestaw swiec ozdobnych kawe itd a mojemu tacie kosmetyki dla niego i jego auta, hehe. Mezowi ksiazke, skarpety, jajcarskie bokserki. Majatku nie wydaje ale czesto wyszukuje dobre ksiazki i grzebie na targu na rynku, jestem z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec jak bedziecie blisko Krakowa to zapraszam na Targi Bozonarodzeniowe to istne wykopalisko.prezentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u siebie w rodzinie też kupuję książki, ale oni nie czytają (wyjątkiem jest teść, który czasem coś przeczyta), więc po co im książki kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być bony do sklepów internetowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie maz polyka ksiazke w ciagu dwoch dni, mama tez uwielbia czytac. Tesciowie to inna bajka,.nawet gazet u nich nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł, ale dla teściów i tak muszę coś kupić, bo oni przez neta nic nie kupią, tylko oddadzą dzieciom. Zresztą, nie jestem zwolennikiem dawania bonów w prezencie, chciałam dać im coś, żeby widzieli, że było kupowane z myślą o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupiłabym ciuchy, bo to ryzykowne, że nie trafisz albo w gusta albo w rozmiar, to samo z kosmetykami, nie utrafisz. Ja dla szwagierki kupuje lampion retro ze świecą z pepco za 20zł, szwagrowi komplet fajerwerków za 25zł, teściowej zegar retro. Kup może lepiej jakiś lampion, puzderko, książkę, piękną ramkę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup może lepiej jakiś lampion, puzderko, książkę, piękną ramkę itp. xxx Przecież napisała, że nie kupi książki, bo nie czytają. Ludzi, czy wy nie potraficie przyswoić sobie prostych informacji z prostego tekstu? Po co komu lampion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dla kobiet kupilabym zestawy kosmetyków dla facetów dobre winko dla tesciowej herbaty dobre ze sklepów zielarskich lub allegro o ike oczywiscie lubi. A dla ta książka ok skoro taki pobożny i czytać lubi czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę im dawać typowych zbieraczy kurzu, wszyscy mieszkają w małych mieszkaniach (w jednym teściowie, z córkami i zięciem), więc po co im zagracać przestrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Beznadziejne te prezenty. W ogóle uważam, że kupowanie dorosłym prezentów gwiazdkowych to pomyłka. U nas w rodzinie prezenty dostają tylko dzieci więc odpada kombinowanie co kupić nielubianej teściowej czy wujkowi, z którym się nie odzywasz o d dwóch lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:58 to bardzo proszę zaproponuj coś sensownego, chętnie się czymś zainspiruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a po co komu cień do powiek, bluzka, perfuma? pytanie z doopy widziałaś kiedyś ładny lampion dekoracyjny do domu? z drewna, ze szkła? aaaa ty pewnie o latającym lampionie szczęścia myślałaś buhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie będę im dawać typowych zbieraczy kurzu, wszyscy mieszkają w małych mieszkaniach (w jednym teściowie, z córkami i zięciem), więc po co im zagracać przestrzeń? x kup im to co zaproponowałaś i nie zawracaj gitary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest perfuma :D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie wydaje, ze te prezenty co zaproponowala autorka sa calkiem niezle, na pewno lepsze niz lampiony, ramki i inne p*****ly, zawsze sie przydaja kosmetyki typu zestawy do kapieli, dobre kawy czy herbaty, fajne, cieple pizamy na zimowe wieczory, ksiazki (ale autorka pisala, ze u niej nie czytaja) jakies fajne dvd czy plyty do sluchania (muzyka lub audiobooki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [11:43 rodzaj śmierdzidła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla teścia kupowalam poduszkę profilowana (narzeka na kręgosłup), portfel, łapcie, kosmetyki, mega duże opak maści rozgrzewajacej (u nas spróbował a sam sobie nie kupi). Dla teściowej słownik krzyzowkowicza+krzyżówki (b.lubi), zestaw herbat, apaszke, kosmetyki przeróżne, papierosy z popielniczki. To ostatnie nie bardzo mi się widziało ale jestem zdania że to nie mi się ma podobać i nie ją z tego mieć pożytek. Wiem, że te prezenty ich ucieszyly bo większości sami by sobie Togo nie kupili. Często sami nieraz przypadkiem coś napomkneli że coś im się przeda (jak np ta poduszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni oczko.gif Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych! Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów usmiech.gif Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji! usmiech.gif Więcej info na http://www.teatr-kameleon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem , że Ty możesz rodziny męża nie znać na tyle by wybrać jak najbardziej trafiony prezent.Ale od czego jest mąż ? On powinien wiedzieć co jego bliskich ucieszy , więc pomysły zostaw jemu,a zakupy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż sam nie wie, przedstawia ich jako ludzi bez żadnych zainteresowań. Seriale typu ukryta prawda w lubią, w niedzielę do kościoła, w domu zawsze porządek mimo niewielkiej powierzchni, codziennie dwa dania i deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciom już prezenty mam, starszy syn dostanie kostkę Dice+ do tableta, młodszy klocki lego. Zostali jeszcze do obkupienia mąż teściowie i szwagry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×