Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto mi na to odp

dlaczego tak się dzieje na tym forum?

Polecane posty

Gość kto mi na to odp

dlaczego jest tyle nienawiści,zazdrości,wyzwisk??? podam np przykłady : * jak ktoś napisze że jest w ciązy pada odpowiedx ABYŚ PORONIŁA *jak matka chwali się swoim dzieckiem jest wyzywana od najgorszych ,jak mało to też źle ogólnie jest znieczulica.Jesteście kobietami ale takie słownictwo na temat dzieci czy matek przechodzi różne granice.Przeciez same jesteście kobietami,matkami,być może już babciami .Czy Was musi być tyle zazdrości że komuś dobrze się wiedzie,że ma dizecko zdrowe,że mąz pomaga .Tu nie można już o niczy mpisac bo zaraz pójda takie epitety że łeb boli.Moje zdanie jesteście takie zazdrosne o to wszystko co napisałam,w realnym świecie dostalibyście za to w morde za obraze ma się rozumieć a w życiu relanym nikt was nie ruszy więc jesteście mocne.Cóż mocne tylko w gebie w niczym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie genaralizuj
osobiscie spotkalam na tym formum wielu wspanialych ludzi, ktorych zdanie szanuje i zktorymi w kulturalny sposob mozna podyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum jest ogólnodostepne i zdaje się że to nie dorosłe osoby takie coś piszą (ja jeszcze nigdy nie czytałam powyższych sformułowań) tylko smarkacze.. prawie każdy ma dostęp do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inyx
Popieram Cie w 100%,nie wiem co sie dzieje?NAJLEPIEJ TYLKO NARZEKAC :-( a jak ktos jest szczesliwy to..juz jest zly........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Bo to dzieciaki głównie piszą,sflustrowani ludzie,podszywacze,ogólnie patrząc na wpisy internetowe nie tylko na tym forum ale dotyczące każdego tematu widać złośliwość,chamstwo,prymitywizm,brak tolerancji,szacunku dla innych i ich poglądów.Myślę też,że Polacy są niestety zawistni i okropni,charakter typowego Polaka zniszczyć wszyskich,którzy są inni niż ja oraz moje otoczenie.Jednak pocieszam się,że to tylko część ludzi.Poza tym nie brakuje tu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi na to odp
nie generalizuj- nie robie tego.Owszem spotkałam się z cudownymi ludźmi ale gdybym miała wyliczac ilu ich było to wyszłłyby tylko palce u jednej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowany
jestem poziomem ortografii na kafe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ze mam super męza i mnie zbluzgali... chyba faktycznie najlepiej zeby czlowiek miał same problemy, męża alkoholika, dziecko narkomana, 100 kilo nadwagi i nie wiem co jeszcze. Sorry, ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfrustrowany- nie wszystko wolno ale jak się nie myle jest to forum dla cięzarnych ,o wychowaniu dziecka więc jeśli Tobie coś nie pasi zawsze można wejśc na erotyczny :P A ja myśle że jak jest jakiś topik i po kims nieźle jadą a ta osoba ma mocne agrumenty to wtedy ktoś po drugiej stronie podpsize sie 1000 nicami byle tylko dokopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wkurzaja dzidzie, dziubdziuszki itp. i wtedy na taki dopik nie wchodzę nie wyzywam i nie smieje sie z tego. Jedni maja dzieci inni dzidzie. No i co z tego ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Jeśli masz problemy to też się śmieją lub robią z ciebie ofiarę,wyśmiewają. Sfrustrowany wiele lat za granicą powoduje,że kiepsko się pisze ale i tak dobrze sobie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowany
do jumi - nie sflu tylko sfrustrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi na to odp
jeśli chodzi o wyśmiewanie to coś wiem o tym.Kiedyś napisałam że martwie się że dziecko śpi na jednej stronie i że chyba miec z jednej strony wklesą główke to nieźle pojechali.Śmiechą nie było końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Dzięki za poprawienie. Kiedyś napisalam,że przecież nie każda kobieta chce być matką,popieram aborcję,popieram homoseksualne małżeństwa itp.to komentarzy końca nie było.Zauważyłam,ze to"najgorętsze tematy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfrustrowany - oj oj oj paluszkiem wypada pokiwać przed noskiem :) jej jest pewnie przykro jak tak mówisz, nie czepiaj się, może pisze tak szybko że stawia jakieś tam literówki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfrustrowany - apropo zdrobnień i praw ... każda płeć ma je takie same, statystyki świetnie pokazują że ojcowie coraz częściej i więcej uczestniczą w życiu dziecka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumi to nie są \"najgorętsze tematy\" - nazwałabym je raczej \"kontrowersyjne\", zdania społeczeństwa są podzielone - to jak zostałaś potraktowana, zależy tylko i wyłącznie od kontekstu zdania tego co napisałaś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sfrustrowany
z Twojej ortografii też się można pośmiać. Spróbuj wyjaśnić, np. mnie, co to za forma "śmiechą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sfrustrowany
A! Czytam posty wybiórczo, potem się wczytuję. Zwracam honor :) Może założycielka by mi to wyjaśniła? Po cichu wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Karolino po prostu jestem za tym aby aborcja była możliwa w Polsce,homoseksualiści mogli żyć normalnie i byli traktowani jak ludzie,aby zaakceptowano wybory innych.Po prostu wyraziłam swoją opinię.Jednak wiele umysłów nie chce się otworzyć i nawet nie chce postarać się zrozumieć.Można mieć rózne zdania ale można reagować bez wyzwisk,określeń "zabójczyni"itp.Tym bardziej się dziwię,że kobiety nie chcą zrozumieć innej kobiety.Ja mimo,że nie musiałam dokonywać takich wyborów szanuję je,natomiast inne kobiety z pazurami się rzucają.Brak poszanowania innych rozmówców,ich poglądów,brak otwarcia się na innych oraz wszechobecne chamstwo. Kobiety porozumiewające się wulgarnym słownictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi na to odp
a co byś chciała miec dokładnie wyjaśnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez się z tym zgadzam.Forum jest od wymiany myśli każdy może napisać co myśli np o aborcjii itd ale niech to będzie wymiana myśli a nie obelg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam bzdura
do kwadratu. Ktoś, kto mądrze pisze, otrzymuje mądre odpowiedzi. A niemądre olewa. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Nieprawda,często ktoś mądrze pisze i zarzuca mu się zbyt dużą powagę lub obrazi za to,że myśli inaczej.Są też osoby,które niszczą topiki aspecjalnie lub nie wiedząc nic o danej chorobie śmieją się z osoby chorej i wypisują bzdury,które ją dołuja.Dotyczy to szczególnie dolegliwości kobiecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×