Odpowiedz na ten temat

do czego uzywa sie pieluch flanelowych?

• gość 2017.05.19 [21:52]
    Ja mam 6 sztuk tylko i uzywam do wycierania po kapieli bo wole te pieluchy niz recznik noi jak jedziemy na bilans czy cos to zabieram jedna zeby rozlozyc np na wage zanim dziecko poloze. A wy ile macie tych pieluch i do czego uzywacie?
  • gość 2017.05.19 [22:04]
    Ja mam dziesiatki. Glownie uzywam jako sliniaczek podczas karmienia I do wycierania buzi dziecka, raczek.
  • gość 2017.05.19 [22:05]
    W czasach pieluch tetrowych owijalo sie tym dodatkowo dziecko, ewent. pieluszkowalo szeroko i jeszcze owijalo dla ogrzania pod spiochy.
  • gość 2017.05.19 [22:07]
    Mam 4 albo 5 teraz rzadko używam syn ma 11 miesięcy. Wcześniej żeby rozłożyć na łóżku i go położyć bo nie widziało mi się kłaść dziecka gdzie każdy siada:/ jak gdzieś jechaliśmy to zamiast tetrowej bo flanelowa ładniejsza. I można z początku przykrywać jak jeszcze nie jest za mała jak jest upał na drzemce.
  • gość 2017.05.19 [22:12]
    Ja wyściełam leżak do kąpieli w wanience, żeby nie leżał mały tak na tym gołym plastyku; do wizyt w przychodni, bo zawsze pytają czy jest pieluszka, żeby położyć dziecko i rozebrać na niej do badania; do wycierania ciała tez sa dobre. Do wycierania po jedzeniu/śliny to wole tetrowa. Ale ogólnie nie zużylam dużych ilości i za dużo kupiłam, bo większość leży, po kąpieli wole ten duży ręcznik do otulania.
  • gość 2017.05.19 [22:13]
    Ja miałam 2. Używałam jako prześcieradło do gondoli.
  • gość 2017.05.19 [22:29]
    W przychodni i do przykrywania przy upałach.
  • gość 2017.05.19 [22:50]
    Ja przy karmieniu podkładam sobie pod pierś, bo mleko leci bardzo mocno, mała się czasem krztusi i coś się uleje. Na ramię kiedy ją podnoszę żeby jej się odbiło, w łóżeczku pod główkę- wprawdzie nie ulewa za mocno czy często, ale się zdarza. Do przykrywania w wózku albo w łóżeczku kiedy jest upał, do kładzenia gdzieś jak jesteśmy poza domem, np. u kogoś na łóżku. Wolę to niż tetrowe, są bardziej ostre, nie tak miękkie i przyjemne w dotyku. No i można naprawdę ładne kupić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...