Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do rodziców julek

Polecane posty

Gość gość

ludzie czy was pogielo?moja corka ma 140 znajomych z czego okolo 90 to dziewczynki. wsrod nich 23 julki. co robicie tym dzieciom? naprawde nie mozecie czegos innego znalezc? a wy mamusie majek i lenek nie jestescie lepsze. amelki i wikusie tez. dajcie juz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cb to obchodzi? zajmij sie sb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mnie obchodzi. jak czulbys sie gdyby kazdy mial taka sama gebe jak ty? gdyby po miescie chodzilo 1000 dziewczynek o jednej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega twoj problem autorko? Nie masz swojego rodzinnego zycia ze zakladasz załosny temat? Cis sie kobieto ze nie masz problemow i zajmij sie swoim zyciem chyna ze masz meggga nudne to wtedy zeozumoem debilny temat. PS nie nie mam Julki mam 2 synow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko znów zapomniałaś wziąć pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczylas ile julek ma w znajomych? Ale masz puste zycie zal mi cie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko twoja corka ma debilna matke na tym sie skup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to straszne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Majke tyle za ma 17 lat i jak jej dawalam to imie to byla jedyna Majka jaka znalam. Teraz chyba jest ich wiecej bo autorka cos pyszczyla na Majki tez. Jak bylam dzieckiem to bylo pelno Agnieszek, Grzesiow, Krzysiow, Malgosiek. Takie zycie, moda na imiona sie zmienia, nie ma co krytykowac innych tylko zajac sie soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko popieram! Nie rozumiem też fenomenu imienia Kuba, a komu się nie urodzi syn tylko Kuba i Kuba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a mogłabym dać dziecku na imie Zuzia czy też nie odpowiada Pani przehrabinie takie imie ? Co Cie to wogole obchodzi jak inni dają dziecku na imie, myślisz ze lepsza byłaby Ingeborga albo Edeltrauta ( znam dwie babki które maja tak na imie, o zgrozo ) byleby tylko orginalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to spedza ci sen z powiek autorko? Polecam psychoanalityka. Znam jedna tylki Julie jest przeslodka i ja uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zdradzę ci doskonały sposób na rozwiązanie twojego problemu, usiądź wygodnie, odpręż się i posłuchaj uważnie: WEŹ KOŁO I J/E/B/N/I/J SIĘ W CZOŁO!!! Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi szkoda dzieci ktorych matki licza znajomych po imionach na portalach . biedne dziecko mimo ze nie nazywa sie Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwały się mamy Julek, Maj i Amelek heheh wołasz na placu zabaw Amelka i obraca się pięć dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynujące alutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile twoja corka ma lat? Ma konto na portalu czyli zakladam ze wiecej niz powiedzmy 12 a wtedy to imie nie bylo tak popularne? Co tak autorjo ucieklas? Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amelcia:O majeczka:O julecza:O wikusia itd żenua brak wam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lat temu juz sie to zaczelo. dokladnie od 99 roku. wtedy byly jeszcze sylwie i kingi. a nie julki juleczki. takie maslo maslane. wtedy byly ewy i patrycje. ale bum nastapil chyba po 2005-2008. wowczas jak gazeta malego miasta pisala USC to zawsze co tydzien rodzily sie 3-4 na wioche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede miala Maje, mimo ze sama mam oklepane imie Agata I lecz sie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moda na imiona bierze sie z seriali , taka.prawda. a julita brzmi jak jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że jak wy się rodziłyście Kaśki i Anki to nie było kafe, bo byłyście takimi Julkami i Majkami tamtych lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za moich lat to duzo osob mialo na imie marta. 3 marty w klasie byly i nikt nie wyzywal ich rodziców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corcia jest Ania. Nie Hania. Co wielu dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Hanie są na topie.Znam jedną Juleczkę:O przymulona niesamowicie.3/4 dnia oglądała bajki,generalnie zachowywała się jak niedorozwój.Strasznie irytujące było to jej zamulenie,ja lubię dzieciaki z jajem a nie takie mimozy.Do siódmego roku życia była karmiona,bała się widelca i noża.Wyobraźcie sobie takie siedmioletnie pannisko siedzi przy stole i tylko otwiera co jakis czas paszczę,żeby jej naładować jedzenie.A mamusia i babcia problemu nie widziały.Twardych rzeczy też nie umiała jeść bo nie chciała się zadławić.Nawet ogórka kiszonego nie umiała pogryźć.Od 4 lat nie mam z nimi kontaktu więc nie wiem jak radzi sobie obecnie 11 letnia Juleńka:D Zawsze gdy gdzieś usłyszę to imię,od razu mam tą małą ciapę przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że jak wy się rodziłyście Kaśki i Anki to nie było kafe, bo byłyście takimi Julkami i Majkami tamtych lat xxx Hahaha no właśnie same jesteście madzie, agi, kasie, anie, na pęczki was było w szkole i na podwórku i co też macie patolskich rodziców, przymulonych i jesteście niedorozwinięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem ze 20 lat temu byly same karoliny i aleksandry. a dzisja julci i julcie. juz pare lat ogladam te tendencyjne gnioty. planujemy dzidziusia. maz zaproponowal imie antoni. odmowilam. przeciez nie da sie do jasnej anielci miec 8antka na ulicy.imie sliczne-jak kubus czy julcia. tu autorka:) tak jula julcia to piekne imie, tak piekne ze az oklepane. to wy je zepsuliscie. podobnie lenki i maje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×