Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo zaintersowana

dr Roszkowski Warszawa

Polecane posty

Gość bardzo zaintersowana

Potrzebuje informacji nt dr Roszkowskiego, mianowicie chodzi mi o to gdzie pracuje i jakim jest lekarzem. Słyszałam,żę przyjmuje na Finlandzkiej ale nie mam pojęcia co sie tam mieści? Prywatna klinika czy gabinet? Dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dr roszkowski przyjmuje na Finlandzkiej 9, to jest gabinet i jest tylko na zapisy w portierni i w portierni też się płaci więc nie wiem na ile jest on prywatny. nr tel to 616 13 87. to jest specjalista raczej w dziedzinia położnictwa teraz bo ma dobre usg na którym wcześnie widać płeć itp. i właściwie tylko takie pacjantki teraz obsługuje. nie wiem czy rozwija się też w kierunku chorób ginekologicznych itp. zależy w jakim celu chcesz się do niego udać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzp zainteresowana
Dzięki daisyflower:) Chcę się zapisać na usg połówkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiula
Witam dziewuszki. Byłam u Roszkowskiego trzy razy. Niestety nie trafiłam do niego z własnej chęci. Jest on jednym z lepszych specjalistów od wykrywania we wczesnych ciążach wad genetycznych u plodu. Podczas pierwszego usg lekarz zmierzył mi przezierność (NT) i wyszła graniczna 2,5 mm. Skierował mnie natychmiast do dr Roszkowskiego gdyż bardzo ważne przy tych wyliczeniach jest wysokiej klasy usg (on ponoć takie właśnie ma). Pojechałam na drug dzień do szpitala Orłowskiego - tam przyjmuje państwowo i osoby które zostały specjalnie skierowane. No i mierzył mi NT na 2,6 mm. Byłam załamana!!! Od razu kazał mi robić test PAAP-a żeby wykluczyć wady płodu. Po tygodniu otrzymałam wyniki pozytywne ale z opisem doktora że mam się stawić do szpitala na rozmowe. Oczywiście kolejny tydzień stresu. Jak już przyszedł sądny dzień powiedział mi że owszem wyniki są dobre ale przezierność jednak za wysoka i zaleca amniopunkcję. Miałam przemyśleć to przez trzy tyg. I tu była dopiero tragedia. Codziennie płakałam, odizolowałam sie od świata, z nikim nie rozmawiałam. Cały czas myślałam!!!! Jak juz pojechałam do niego to na wstepie się rozkleiłam. I nagle wyszedł z niegodobry, sympatyczny człowiek (do tej pory był skałą bez cienia emocji). Robił mi usg, trzymał za rękę i powiedział - DZIDZIA JEST ZDROWA. Kamień z serca!!! Ale astanawiałam sie co z tą amniopunkcją??? Zapomniał??? No i w końcu powiedział że on nie zaleca ale jakbym chciała to może mi zrobić dla pewności. Mimo tego że byłam zdecydowana na nie - powiedziałam Tak. Nie wiem czemu. Ale bardzo się cieszę. Przynajmniej nie będę żałowała że się wycofałam, nie będę do końca ciąży myślała czy dobrze zrobiłam. Do 4 tyg ma być wynik ale ja juz jestem spokojna. Jego słowa że jest zdrowe dziecko dały mi tyle siły i radości. Teraz zamierzam się śmiać codziennie i kolejne miesiące ciąży przejść bez stresu i uśmiechem na twarzy. Jestem w 16 tyg. Termin mam na 2 listopada. Buziaczki dla szczęśliwych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaM
Pierwszą ciążę poroniłam dlatego też, byłam u dr. Roszkowskiego w 22 tygodniu ciąży ponieważ słyszałam opinie od znajomych, że jest najlepszym specjalistą i jak on zrobi usg i powie że jest ok to można być spokojnym. Jeżeli dobrze pamiętam to pan dr. zaleca zrobienie usg w 13 tygodniu bo wtedy można wykryć niektóre wady lub po 20 tygodniu (ale też nie za późno) bo są już narządy rozwinięte i też można wszystko dobrze zobaczyć na usg. USG, które posiada Pan dr. daje obraz trójwymiarowy, można nagrać na kasetę video jak również dostać wydruk. Słyszałam także opinie że Pan dr. jest chłodny. Jednak ja uważam, że nie musi się rozpływać przed pacjentką najważniejsze aby był fachowcem i takie też wrażenie odniosłam na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź i naprawdę po wizycie u dr. byłam spokojna do końca ciąży. Niestety prywatna wizyta jest dość droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zainterseowana
Dziewczyny bardzo dziękuje za odpowiedzi i cieszę się,że z Waszymi maluszkami jest wszystko w porządku. Napiszcie mi jeszcze proszę z jakim wyprzedzeniem trzeba zapisac sie na wizyte i ile kosztuje usg 3D. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zainteresowana
Jak ma na imię? jestem bardzo ciekawa. Jak w google wpisuje dr Roszkowski to pojawia mi się i Tomasz i Marcin i inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaM
Ja byłam w grudniu 2003 roku zapisy były z 2 miesięcznym wyprzedzeniem i płaciłam 200 zł, ale wiem od znajomych że już w I kwartale 2004 roku kosztowało 250 zł, teraz nie wiem ile. Wylicz sobie termin kiedy będzie 20-22 tydzień i postaraj się na ten okres zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 1
ja jestem umowiona za 2 tygonie.. wizyta kosztuje obecnie 300 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna 1! A kiedy się zapisywałaś? Ja mam blixniaki, więc usg pewnie będzie droższe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 1
zapisywalam sie jakis tydzien temu.. moj lekarz uprzedzil zeby wczesniej zadzwonic bo sa kolejki.. i zadzwonilam juz jakis tydzien temu.. ale sa terminy z tymze ja na za 2 tygodnie..z tego wzsgledu ze wlasnie jesczze jestem w 9 tygodniu a najlepiej takie usg robic w 12-13.. badz chyba jeszcze okolo 20 tc wiec przepraszam za 3 tygodnie ide.. takze wyprzedzenie z tytulu terminu a nie zbyt duzej kolejki... ;] soul78 zadzwon i sie wypytaj... recepcjonistka wszystko wyjasni.. ;] telef. podany na pocztaku: 6161387 - jest poprawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 1
bylam wczoraj... 300 zeta - 15minut badanie.. ; junior ssał kciuka.. ;] doktor mily, nawet duzo moowi.. gabinet miesci sie na Finlandzkiej.. miesci sie w domu.. ale jest pod adresem szyld ze gabinet lekarski.. na dole asystentka kieruje na 1 pieto do poczekalni.. placi sie bezposrednio do reki lekarzowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid
A może ktoś ma scan w sieci z tego zdjecia? :) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonaska
basiulka, a możesz mi powiedzieć, czy amniopunkcję robiłąś u niego prywatnie czy w szpitalu? ja odbieram od dr Roszkowskiego wyniki w srode (test pappa) i też mam pójśc do niego na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamciaw
Moja coreczka ma juz 9 i pol miesiaca ale w ciazy tez dr Roszkowski ja badal. 3 razy. Postanowilam na USG nie oszczedzac. Opinie jako o fachowcu sa swietne, jako o czlowieku - rozne, zalezy kto ocenia. Ja powiem jedno - czlowiek jak dla mnie fantastyczny. Chlodny? Moze komus sie taki wdac - dla mnie - konkretny. Nie slodkopierdzacy. Tego oczekiwalam od lekarza. On mi to dal. Dal mi tez poczucie pewnosci. A swoja droga gosciu ma fantastyczne poczucie humoru. Specyficzne, ale mi odpowiadalo. Tak wiec pytacie o zdanie - opdowiadam -GORACO POLECAM!!! pozdrawiam wszystkie mamusie. PS placilam po 300 zl za wizyte w zedszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania wawa 1986
Witam ja jestem umówiona z dr roszkowskim w jego prywatnym gabinecie na finlandzkiej. To moje pierwsze usg 3d u niego jestem w 4 mieisacu i juz ma byc wykryta plec dziecka. Przez telefon umawiając sie powiedziano mi ze usg kosztuje 200 zl i trwa ok godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania wawa 1986
a mam jescze pytanie czy na usg moge wejsc z ojcem dziecka bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonaska
możesz bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra ciężarnej
Tenże doktor podjął się "uratowania" jeszcze nienarodzonego mego siostrzenca tudzież siostrzenicy.U siostry w poprzednich ciązach występował konflikt płytkowy krwi i w obecnej też stwierdzono przeciwciala.Ma również podejrzenia konfliktu bserologicznego. Mam nadzieję , że uda mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonaska
trzymam kciukci :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra ciężarnej
Dzięki ,żektoś to przeczytał.We wtorek będą sprawdzać czy u maluszka nie ma obrzęku mózgu, później zdecydują co dalej.Prognozy są takie ,że niedługo zamieszka w szpitalu , a to dopiero połowa ciąży a w domu jeszcze dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibułka
Aneczko (jeżeli uznasz, że to niedyskretne pytanie to nie odpowiadaj) dlaczego piszesz "szczęście w nieszczęściu? I czy dobrze wyczytałam, że będziesz mieć cesarkę w 35 tygodniu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibulka - napisalam tak poniewaz ta wada ktora ma nasze malenstwo jest niestety ciagle rzadko wykrywana przez lekarzy prowadzacych (u mnie wykryta w 22tc), no i przy calym tym nieszczesciu ktore nas spotyka szczescie jest takie ze jestem w rekach dobrych lekarzy. I tak cesarke mam miec w 35tc i to przy dobrych wiatrach jakby zadnych komplikacji z malcem nie bylo. Nie mozna czekac do konca bo z kazdym dniem staje sie to bardziej niebezpieczne dla dziecka. Grunt zeby sie przynajmniej do 32tc udalo donosic a ten 35 to juz po prostu byloby marzenie. siostro ciezarnej - 3mam kciuki za siostrzyczke i jej maluszka. wiem co musi przechodzic ale wiem jedno wiara i nadzieja musza jej caly czas towarzyszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibułka
Aneczko, dzisiejsza neonatologia jest bardzo zaawansowana i weilu maluszkom nawet w bardzo trudnych przypadkach jest w stanie pomóc i wyleczyć. Aneczko, trzymaj się i wierzmy, że będzie wszystko dobrze z Twoim dzieciaczkiem bo nie może być inaczej. Musi być dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibibulka 🌻 dzieki modlimy sie teraz zebysmy byli w tym % szczesliwcow gdzie wystarcza 1 operacja, reszta okaze sie w praniu, na razie znowu zaczynam umierac z nerwow bo nastepna wizyta juz w przyszly poniedzialek :O dr R fakt super spec ale nikomu nie zycze zeby musial byc przez niego prowadzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra ciężarnej
Do Aneczki Zyczę Ci abyś dotrwała przynajmniej do 35 tygodnia.Moja siostra też ma na imię Ania i na pewno będzie rodzić w 35 tygodniu , tak jak poprzednim razem.Wcześniej maleństwo czekają transfuzje krwi lub samych płytek krwi.Moze spotkacie się w szpitalu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
Roszkowski jest w szpitalu pacjentem, coś z woreczkiem żółciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela klop
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczko 1979 odpisz
jak po wizycie? Wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra ciężarnej
Cieszę się Aneczko , że nie jest gorzej,trzymaj się dobrze. U siostry konflikt serologiczny nie jest do końca pewny,być może przeciwciała były reakcją na leki.Konflikt płytkowy jest , ale już robią zapasy płytek dla maleństwa.Kolejna wizyta 7 maja.Już siostra zaczęła pozytywniej myśleć i odzyskała nadzieję.Teraz oznaczą płytki bobasa i być może rozpoczną się transfuzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×