Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo zaintersowana

dr Roszkowski Warszawa

Polecane posty

Gość legusia
witam! jeszcze do dr Roszkowskiego-bylam wczoraj na wizycie u niego.jak dla mnie to bardzo przereklamowana sprawa.nie dosc ze trzeba umawaiac sie co najmniej miesiac przed to gdy przychodzi sie na wizyte na okreslona godz to i tak trzeba czekac na swoja kolej ,bo oczywiscie nic nie nidze zgodnie z czasem.ja czekalam ponad godz:( co do samego dr to oczywiscie okazal sie tak gburowaty jak szlyszalam-niestety:(badanie trwalo jakies 15min i 300 zl poszlo:)zdjecie w kolorze bylo tylko jedno ,a wszystko inne chyba takie jak przy zwyklym usg...no moze troche lepszej jakosci:)najfajniejsze z tego wszystkiego to to ,ze dostalismy cd z badania,chociaz bez dzwieku niestety:(((no ale najwazniejsze ze nasz SYNEK:) czuje sie dobrze i wszystko rozwija sie prawidlowo:)))a to 21tc:) tak wiec ja sprobowalam i wiem ze nie zagoszcze u niego juz wiecej:) pozdawiam wszystkich zainteresowanych tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellami
Ja równiez bylam u dr Roszkowskiego w 12 tyg i robilam test papaa, gdyby nie moj wiek i wskazania, zeby dokladnie sprawdzic czy dziecko nie ma wad i ustrzec sie przed badaniami aminopunkcji to bym do niego nie szla bo prawda jest taka: - lekarz wyrocznia, wspanialy specjalista - wyzywa sie na pacjentkach, ktore przychodza do niego zeby zrobic sobie ladne zdjecia dziecka - specjalizuje sie w trudnych przypadkach i na bezproblemowe ciaze nie ma czasu a moze raczej go to nie "bawi" - chyba lubi wyzwania i ma swoja skale traktowania spraw powaznymi lub tez przesadzonymi. Ja bym mu po prostu nie zawracala glowy bo jest masa dobrych lekarzy od USG, w pierwszej ciazy bylam u jakiegos lekarza z centrum medycznego na Domaniewskiej, przemily Pan i specjalista. Prawda jest tez to, ze kobiety w ciazy troche histeryzuja na punkcie dziecka, ze opowiadaja o wszystkim co najgorsze sie imm przytrafilo, czarnowidztwo ... a on na to ma chyba alergie. Dla tych, dla ktorych wazny jest wynik badania i maja powazne przeslanki zeby diagnozowac sie u niego to bym sie nie przejmowala tym co mowi poza tematem, a tym, ktorzy nie musza isc do "wyroczni" odradzala bym stresowanie sie u niego. Ja osobiscie bylam potraktowana bardzo dobrze, nawet sobie pozartowalismy ale moze to dlatego, ze dalam do zrozumienia, ze wcale sie do niego nie pchalam tylko lekarz mnie skierowal (moze nazwisko mojego lekarza - jego znajomy dobry podobno, pomoglo). Wiec sama nie doswiadczylam nic zlego ale wierze, ze opisane historie mialy miejsce . Koszt badania teraz 300pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra ciężarnej
Trochę dziwią mnie kobiety , które na siłę próbują chodzić do Roszkowskiego.Moja siostra jest jego pacjentką tylko dlatego,że nikt inny nie chciał się podjąć prowadzenia ciąży.Na wizyty jeżdzi do szpitala i nigdy nic nie musiala płacić.Za tydzień cesarka.Ja mogę mu tylko podziękować , bo dokonał cudu i dziecko żyje, chociaż nie dawano mu zadnych szans. Dodam ,że ja ze swoimi ciążami chodzilam do swojej przychodni i nie skarżylam się na gburowatość lekarzy. Do Aneczki1979 Napisz co u was!!!!Mam nadzieję ,że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostro ciezarnej 🌻 dzieki za pamiec! u nas wsyzstko ok. Krzys urodzil sie 12 czerwca w 36tc. na usg majowym okazalo sie ze troszke sie sprawa komplikuje no ale na szczescie to bylo bardziej w teorii niz w praktyce. dr R. nie robil mi cesarki ale za to 2 innych super lekarzy ktorzy okazali sie nie tylko swietnymi fachowcami ale przede wszystkim super ludzmi. GURU dzien przed cieciem jeszcze 2 razy do mnie na sale zaszedl,posmial sie, pozartowal i na duchu podniosl. poznalam nowe lepsze oblicze wyroczni!!! :) a pozniej to juz wsyztsko potoczylo sie biegiem. najpierw cesarka zaraz pozniej operacja malego no i nasze przejscia w centrum zdrowia dziecka. cc mialam we wtorek a juz w piatek dolaczylam do malego. na szczescie okazal sie dzielnym i silnym chlopcem i mega szybko sie pozbieral. po 2 tyg od urodzenia bylismy w domku a teraz cieszymy sie soba i odpukac nic zlego nas nie niepokoi. 3mam kciuki za twoja siostre i jej maluszka. daj znac jak juz bedzie po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra ciężarnej
Już prawie jest po wszystkim.Dziś byla cesarka i mały Grześ jest w niezłej kondycji.Teraz czekają na rozwój sytuacji ale jest nadzieja,że moze obejdzie się bez transfuzji.Teraz leży w inkubatorze i jest trochę wspomagany oddechowo, ale przecież jest wcześniakiem , więc to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra ciężarnej
Już jest po wszystkim i zmieża ku lepszemu.Transfuzje były i było też zapalenie płuc.Były antybiotyki i jakieś tam leki ,ale lekarze się spisali i już są w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaki
Wiatam jestem w 16 tygodniu ciąży podczas podstawowych badań na toksoplazmoze wyniki to IgG >300 (dodatni), IgM ujemny. Wpadam w obłęd bardzo chciałabym skontaktować się z dr Roszkowskim, ale jestem z poza warszawy a telefon pod kóry dzwonie nie odpowiada. Proszę o pomoc Bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaki
witam jestem w 16 tygodniu ciąży, podczas podstawowych badań na toksoplazoze wyszło że IgG mam dodatnie, a IgM ujemne. Wpadam w obłęd chciałabym się skontaktować z dr Roszkowskim. Jestem z poza warszawy i nie moge osobiście zamówić wizyty, a telefon który mam nie odpowiada.Proszę o pomoc. BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONASA
Do gabinetu rzeczywiscie bardzo trudno się dodzwonić. ja jestem z warszawy i próbowałam przez tydzień. dziś w piatek o 18:15 dodzwoniłam się. więc to chyba lepiej dzwonić po południu, chociaż z drugiej strony wizyte mam za dwa tygodnie RANO - więc ktoś poza Panem R. tez tam przecież jest. sprawdź jeszcze raz nr telefonu.(0-22) 616-13-87 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ja byłam w 12 tyg u dr Roszkowskiego. bardzo sie ciesze bo on mnie uchronił przed amniopunkcja. Mam synka 14 lat z wodogłowiem wewnetrznym. Doktor powiedział że wszystko jest ok i naprawdę powiedział że to moja decyzja do końca ale on nie widzi potrzeby narażania se na stratę dzidzi. Byłam w drugiej ciązy i po amniopunkcji straciłam dzidzię. Uwierzyłam dr Roszkowskiemu i nie żałuję. Jutro idę na kolejny juz w 22 tyg i wiecie co ciesze sie że są tacy lekarze jeszcze w Polsce może nie tani ale na to nie można oszczędzać. Goraco polecam Napisze Wam jutro co powiedział Pan doktor. Pozdrawiam wszcystkei obecne mamy i przyszłe ja rodze w kwietniu 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...SIIKA
Ja mam na nazwiasko Roszkowska !!!!! ale nieznam tego Dr Roszkowskiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krowea na farmie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawkasia
Powiem tak. Nie znam faceta zupełnie a trafiłam do niego z zakładu genetyki. To co przezyłam i zobaczyłam na czerniakowskiej to jeden wielki skandal!!!! Być może za kasę potrafi być miły ale tam w poradni jest chamem i arogandzkim gburem. Nikt chyba nie przychodzi na badania prenetalne dla własnej przyjemności i nie daje sobie kłuć brzucha bo lubi!!!!Kobiety traktowane są jak hmmm nawet nie wiem jak to nazwać...Hurtowo i oby załatwić. Jestem oburzona podejściem do pacjenta jego obojętnością i chłodem. Jasna rzecz to tylko lekarz, ale w jego specjalizacji biorąc pod uwagę jakim problemem jest dla kobiety ewentualnie chore genetycznie dziecko na lekki usmiech bez ironii na twarzy można się wysilić. W tym gabinecie to jedna wielka masówa, gdzie wszyscy wyżej srają niż dupy mają !!!! Tylko dlatego że podobno jest bardzo dobrym specjalistą i tylko dlatego że to tak ważna sprawa dla mnie pozwoliłam sie tak potraktować. I nigdy wiecej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka_25
Odnosnie dr Roszkowskiego to podane opinie się zgadzaja, dziwny facet, ale widać że lubi to co robi!!! Ja byłam u niego około 5 lat temu i nie żałuję bo w spokoju donosiłam swoją ukochana córeczkę, pomimo problemów z 1 ciążą gdzie skończyło się już nie tak dobrze, ale wtedy nikt mnie do tego człowieka nie skierował tylko mówił że wszystko dobrze a tak nie było..... Obecnie jestem w kolejnej ciaży i planuje przynajmniej raz wybrać sie do doktora, mam nadzieje że i tym razem jest ok, ale chyba będe bardziej spokojniejsza jakoś można mu zaufać. Pozdrawiam wszystkie mamuśki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KP
Osobiscie bardzo polecam wizytę. Pochodze z małego miasteczka i gdy pokazałam lekarzom wyniki badnia USG, zgodnie stwierdzili, że "jeśli badnie robił dr Roszkowski i nic złego nie znalazł, to ich badanie jest tylko formalnością". Człowiek miły, ale nie wylewny. "Robi swoje". Ostanio dałam kontakt mojej koleżance, bo jej brzuszek wyglądał niepokojąco. Doktor wykrył niestety wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ..... czy ma ktoś może jakieś aktualne informacje na temat dr.Roszkowskiego?? nadal przyjmuje na Finlandzkiej?? jaka teraz jest cena usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamciaw
przejrzalam to forum po raz kolejny, kiedys sie tu wypowiedzialam na temat dr Roszkowskiego. Jedno dla mnie jest niezrozumiale - ocena lekarza przez pryzmat ilosci zrobionych kolorowych zdjec. A przeciez to nie fotograf - to specjalista ktory ma za zadanie ocenic prawidlowosc rozwoju naszych pociech w zyciu przed porodem. Dziwi, smieszy a moze nawet irytuje mnie gdy lekarza ocenia sie jako fotografa, rzecz upraszczajac. I powtarzajace sie opinie gburowaty. Usmiecham sie na te posty. Koles nie bedzie slodkopierdzacy tylko dlatego ze ma przed soba przewrazliwiona kobiete w ciazy. a niestety w naszym kraju wiekszosc kobiet w ciazy jest przewrazliwiona na punkcie swojego stanu. Normalne ze sie przejmujemy naszym potomstwem, ale nie wymagajmy od nikogo zeby traktowal nas jak pepek swiata. Ja powtorze po raz kolejny - dr R jest przemilym gosciem tylko trzeba to dostrzec. Nie rozumiem czemu mialby sie ktokolwiek stresowac faktem wizyty u niego? Chyba ze z powodu niepewnosci co do stanu dziecka, jak najbardziej - ale z powodu lekarza???? Nie robmy z niego boga, bo on z siebie zupelnie nie robi. Konkluzja - jezeli stawiasz na otoczke bardziej niz na merytoryke, lubisz miec mydlone oczy - nie idz do dr Roszkowskiego. Bedzie dla ciebie zbyt konkretny, bezposredni i nie zaspokoi twoich potrzeb bycia mamiona w jakim to wyjatkowym stanie wyjatkowo ty jestes. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamciaw
Aneczka dr przyjmowal do konca roku 2007 na pewno na Finlandzkiej, podaje tel: 22 616 13 87 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pampers oczywiscie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Warszawy
witam! "dzieki" roszkowskiemu urodziłam w kwietniu chlopczyka z zespołem dowa! robilam u niego dwa usg geneyczne NT 2,1 mm - w 11 tc i 4 d. kolejne (usg narzadów)w 21 tc - roszkowski twierdzil w 100% ze chlopczyk ZDROWY bez jakichkolwiek wad genetycznych! nawet testu pappa nie sugerowal! jaki z niego guru, wyrocznia????krew mnie zalewa jak czytam na forum o tym "cudownym lekarzu"... widzial i nie powiedzial? nie wieze...to zaden specjalista wg mnie od usg genetycznego! nie powinien sie tak nazywac skoro dopuszcza sie takich niedopatrzen. po co robi usg genetyczne skoro wie ze takowe nic nie daje? swiadomie naciaga i okłamuje? jesli taki z niego specjalista to do kazdego usg powinien krew pobierac bo samo usg NIC nie daje! zaluje ze do niego poszłam! to naciągacz! kazdy lekarz nawet internista powie wam ze USG to nie wynik badania genetycznego! nawet test pappa! jedynym i 100%badaniem (chodz nie zawsze bo wad nieokreslonych jest coraz wiecej)to amniopunkcja! pozdrawiam, i zycze wiecej rozsadku jesli chodzi o tego czlowieka - bo lekarzem go nie nazwe, nie przejdzie mi to przez gardlo. i bede kazdemu odradzal wizyty u niego! zaluje ze dalam sie tak naciagnac i uwierzylam jak wy ze to "specjalista" najlepszy w warszawie! mnie oszukal, a nawet jesli nie widzial (bo mogl nie wiedziec tak? ehhh) to nie powinien wykonywac usg za 300 zł i mowic ze to usg wykrywajace wady genetyczne bo KŁAMIE!!! najsmutniejsze jest to ze wychodzac od niego bylam pelna szczescia bo wierzylam ze jesli on mowi ze jest OKEJ to musi tak byc napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasz.kasd
Trzeba ostrożnie wybierać lekarza do prowadzenia ciąży a przede wszystkim zwracać uwagę na to czy dana lecznica naprawdę ma dobry sprzęt. Niektóre lecznice specjalizują się w robieniu danych usług i trzeba wiedzieć która jest dobra. Ja np. chodziłam do demeter, bo tam mają świetne specjalistę od usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę się boję
Ja byłam u tego lekarza-m.in. u niego. I NT wyszło mi 4.7mm... teraz czekam na amniopunkcję. wydaje mi się,że jest po prostu rzeczowy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuchka
jeśli chodzi o usg 3d to mogę polecić dr Cierpisza z Demeter, który jest specjalistą w tej dziedzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijano
dr CIerpisz faktycznie bardzo dobry, z chęcią bym do niego chodziła, tylko, że mam niestety daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam sobie USG w Boramedzie u dra Grzybowskiego, polecam tego doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramiska
a ile w Boramedzie kosztuje USG połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiullia
też do Boramedu chodziłam jak byłam w ciąży i bardzo fajnie prowadzili mnie przez wszystkie miesiace! wszystkie badania na miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osadniczkaa
dzieki za podrzucony tutaj cennik:) Boramed znam z opowiadan tylko, ale widze,ze ceny maja calkiem okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktora Roszkowskiego nie polecam. Może parę lat temu było dobrym lekarzem, teraz to zgorzkniały, gburowaty typ, który traktuje pacjentkę z góry. Poszłam do doktora pod koniec ciąży z nadzieją na wykonanie profesjonalnego USG i wyjaśnienie moich wątpliwości. Doktor nie wykazał cienia zainteresowania moją książeczką ciąży i wcześniejszymi badaniami USG. Jego nieuzasadniona irytacja i poddenerwowanie udzieliły się również i mnie, w wyniku czego bałam się zadawać pytania i wyszłam z takimi samymi wątpliwościami z jakimi przyszłam. Za całość wizyty trwającej 15 minut zapłaciłam 450 zł. Na prawdę nie polecam, bo jest teraz tylu prywatnych dobrych lekarzy, kompetentnych, empatycznych i fachowych. Dr Roszkowski to już historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×