Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki13

dwa testy negatywne a jednak ciaza jest,kto zna taki przypadek

Polecane posty

Gość kiki13

chcialabym sie dowiedziec czy ktorejs sie przydazylo by zrobic test ciazowy 1 lub 2 i oba wyszly negatywne a jednak puzniej sie okazalo ze ciaza byla.bardzo prosze o wypowiedz kobiet ktoer mialy takie przypadki lub slyszala o podobnych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunka
Witam! a kiedy miałaś dostać okres i kiedy robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
czesc jeden test zrobilam jakies poltorej tyg przed okresem i na nim byly dwie kreski a teraz jestem jakis 3dni po terminie @ zrobilam dzis rano i nie ma drugiej krechy.ale nakgorsze jest to ze okresu nadal nie ma .i obiawow jak na @ tez nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunka
kiki powtórz test za kilka dni, bo wtedy Hcg będzie wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoomeczka
jednej wyjdzie cwiczenie z chemii a drugeij nie niedbała kobieta albo małointeligentna to i test tak jej wyjdzie w tego typu rzeczach liczy się precyzja, to słowa ginekologa, mielismy z nimi pogadanke w lo na studiach mowili metoda kazda czy anty czy test jets taka jak jej uzytkownik, kobieta niedbała to i metoda taka. Mowili to madrzy doswiadczeni lekarze, znali w koncu swoje niedbałe pacjentki. A lata mieli pod 60 wiec setki ich było:) mam tez lekarzy w rodzinie, kobiete na ginekologii we wrocku, kionczyła tam tez medycyne. to smao mowiła I te wpadki po anty, np tabsy nie brała i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoomeczka
wiem, ale jets metodą tets jets metodą jets pewna metodyka postępowania ok sika się na test ale pisze że rano, ze na czczo a matka co piła w noicy i balangowała myslicie ze ma tets ok? watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kiki13 To ja Lea. U mnie jest 4 w nocy i pisze zeby Ci powidziec ze wlasnie zroilamtest i wyszedl negatywny.Poprzednie wa byly pozytywne ale blade i tez nie wiem co mam do cholery t tym myslec.Piersi bola, okresu nie ma a tempertura 37.4.W ponidzialek postaram sie isc zrobic Beta .Ale to myslenie jestem w ciazy czy nie mnie wykancza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kiki - nie słuchaj takich świrusek jak ta zadoomeczka - pewnie sama pobalowała i bredzi :-P wszystko będzie ok, głowa do góry. Jesli ci sie spóźnia okres dłuższy czas to idź do lekarza on rozwieje twoje wątpliwości. Lea - kochana, jak to możliwe że wyszedł negatywny????? Nie przejmuj sie na zapas!!! Jestem z tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamilla
przecież mogło dojść do obumarcia jajeczka, różne są sytuacje, wiem że to przykre, ale tak bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam 2testy, oba wyszły negatywnie, 2 dni po terminie miesiączki 3dni plamiłam...a jednak okzała sie , że jestem w ciąży:D, dodam że mimo że ciąża jest podtwierdzona badaniem usg to testy nadal jej nie wykrywają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamilla
Ewa to częsta sytuacja Jednak tu było odwrotnie, najpierw pozytywne, potem negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_Agnieszka
Ja miałam tak przypadek. 1-y test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki- wynik negatywny, następny robiłam ok. tygodnia później i wyszedł taki sam wynik. Miałam b. silne bóle brzucha, a lekarz nie stwierdził ciąży- na wizycie usłyszałam, że \"może pani jest w ciązy, może pani nie jest\" i przepisał mi tabletki na wywołanie miesiączki! Zmieniłam lekarza i do dziś uważam, że baaardzo dobrze zrobiłam. Jestem już w 8 miesiącu ciąży :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_Agnieszka
Do "zadoomeczki"- jak zrobi się test niedbale (pewnie chodziło o to, że niepoprawnie, bo jak można zrobić niedbale? :) ) to nie będzie wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kiki13
Później piszę się przez "ó" zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko to znaczy ze bylas w ciazy mimo ze lekarz nie potwierdzil czy zaszlas w nastepnym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślonaRuda
jestem w podobnej sytuacji, okres ostatni miała 23 kwietnia, współżyłam z mężem w dni płodne, mam cykle 30 dniowe robiłam test pierwszy w poniedziałek 20 kwietnia negatywny, dzisiaj 22 kwietnia nadal negatywny ale miesiączki nie mam... Temp podwyższona 37,2 od jakiś 15 dni, zgaga, osłabienie, jestem mocno nerwowa, co jakiś czas kuje mnie czasem jajnik, w ciągu dnia jestem senna, mam bardzo powiększone piersi, bardzo obrzmiałe i wrażliwe. Jak myślicie mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda, po co robisz testy pzred terminem miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie ?????? na teście jest napisane, że można go już wykonać 7 dni po stosunku, a minęło 14 dni. Mam najczulszy test i na tym etapie powinien już pokazać rzeczywisty wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie 7 dni po stosunku,ale po ZAGNIEZDZENIU się zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miliardowy taki sam temat. Wbijcie sobie do pustych lbow,ze test powinno sie zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki. Wczesniej zrobiony jest niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzuss
Ostatnia miesiączkę miałam 21 kwietnia. Mam 28 dniowy cykl miesiączki 22 maja zrobiłam pierwszy test negatywny drugi rano na czczo robiłam 24 również negatywny. W ten sam dzień 24 maj pojechałam na badanie beta hcg wyszło negatywnie. Dziś jest 6 dzień po spodziewane miesiaczce i dalej nie mam okresu. Pragnę zaznaczyć że zawsze miałam regularnie. Proszę o wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę 12 kwietnia miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki . Zrobiłam juz dwa testy .negatywne . Czy możliwe jest ze że stresu mam takie opóźnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziś mija 12 dni od stosunku, zrobiłam dwa testy ciążowe i oba negatywne, dodam że boli mnie brzuch na dole i ostatnio częściej chodzę do toalety. Za 4 dni mam dostać okres. Co o tym myślicie? Mam dziwne przeczucia że jestem w ciąży a jednak testy negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robisz test tak wcześnie? Test wykonuje się w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duzo sie naczytałam podobno po 10 dniach powinno wykryć, poczekam do dnia spodziewanej miesiączki w takim razie wyjścia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to mam teraz 47 dzień cyklu, brak miesiączki, testy negatywne – robiłam dwa dni po spodziewanej miesiączce. W 34 dniu cyklu byłam u gina, nie stwierdził ciąży. Do dzisiaj jednak nie dostałam okresu. Czasem mam objawy ciążowe, ale chyba sobie to wmawiam. Przecież na usg chyba byłoby widać taką wczesną ciążę, co? Byłby wtedy 4/5 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama nie wiem co sądzić, oczytałam się tyle na forach i każda pisze co innego. więc najlepiej pójść do ginekologa i powiedzieć co i jak. wtedy postawi diagnoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie idę, ale dopiero za dwa tygodnie. Takie terminy prywatnie, ale za to bardzo dobry lekarz. Do tego czasu chyba oszaleje. A bardzo bym chciala być w ciąży :) Może za bardzo…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×