Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny jak często pierzecie biustonosze?

Polecane posty

Gość gość

Była u nas przez 4 dni siostra mojego męża ze swoim synkiem. I jak robiłam pranie zapytała po co ja piorę biustonosze? Ona swoich nie pierze tylko chodzi dotąd aż są tak brudne, że trzeba wyrzucić. Byłam w szoku, mama nauczyła mnie, że bielizna to bielizna. Piorę po jednym użyciu. Rozmawiałam o tym z koleżankami w pracy i co się okazało ? Żadna nie pierze biustonoszy po jednym założeniu. Majtki czy skarpety owszem, ale według nich stanik się tak nie brudzi :/. A jak to jest u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie piorę po jednym założeniu bo bym musiała mieć chyba z 10a mam trochę mniej. Wole mieć porządny stanik za kilka stów niż z targu za 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Ale ja mam porządne biustonosze, nie kupuję bazarowych tandet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimą kiedy człowiek az tak sie nie poci to co drugi dzień, a latem kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja szwagierka to brudas jakich mało. Ja swoich biustnoszy też nie piorę po jednym użyciu ale po maksymalnie trzech. Nie stać mnie na drogie staniki, mam dwa z targu na zmianę i. po tak częstym praniu zniszczyłyby się bardzo szybko. A druga sprawa - nigdy nie piorę biustonoszy w pralce z takiego samego powodu - defasonują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości to jakich firm macie biustonosze? Pytam o te droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 zużyciu to tylko latem albo jak się zdarzy mi mocno spocić, w spokojniejsze dni noszę kilka razy z rzędu, np, 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie mało rzeczy ubieram drugi raz bez prania, ale akurat biustonosz noszę ok 3-4 dni (latem codziennie), nie jest to dla mnie bielizna taka sama jak majtki, mam sucho "w" cyckach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam MARLIES DEKKERS za 300 zł i biustonosze bazarkowe za 15 zł, jedne i drugie super leżą, obydwa są robione prze małe żółte rączki, więc co się tak jaracie, że "droższy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewyobrazam sobie prac codzien stanika masakra,zmieniam raz na tydzien nie poce sie tak wiec nie smierdzi, kupuje te tansze do 20 zl wiadomo ze musze czescie kupowac nowe bo dosc szybko sie zuzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latem co 2 dni , a jesienią , zimą i wiosną co 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie zakładam świeży. Większość mam Triumpha, 2 szt. essotiq i 3 szt. Henderson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co sobie "wyobrażać" po prostu wrzucasz do pralki i wyjmujesz...Nosisz ubrania tak ługo az nie smierdzą? Ubierz sobie baiły stanik i zobacz czy po kilku dniach (po tygodniu napewno) nie będziesz miał na nim widocznych brudnych sladów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA ZMIENIAM CO 2 TYG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OJEJ JAKIE CZYSCIOSZKI gacie tez macie caly dzien tak czyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:42 a ty nie? Logiczne, że ze 2 razy dziennie zmieniam wkładkę higieniczną. po one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Little84 - jak każdego dnia?!! To ty masz jeden stanik ? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez co 2-3 dni. Większośc staników mam z firmy atlanic, wiem, ze to nie jest żadna górna półka, ale wg. mnie leżą jednak lepiej niż te bazarowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wszystkie komplety z Ann Summers i są świetne i nie drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę staniki FREYA i zakładam dwa razy i piorę. Latem, gdy są upały po jednym dniu piorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logiczne, że ze 2 razy dziennie zmieniam wkładkę higieniczną. po one są. jak to codzien nosisz wkladki?po co d..pa nie oddycha wogole tylko grzyba sie nabawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zmieniam biustonosz raz na tydzien a niekiedy ok. 2 tygodni. nie wiem po jaka cholere ktos zmienia codziennie. tak sie wam cycki poca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wszystkie komplety z Ann Summers i są świetne i nie drogie usmiech.gif codziennie zmieniam bieliznę żeby czuć się komfortowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z reguły co 2 dzien, max co 3, w lecie codziennie. Te co zmieniają raz na tydzień i raz na 2 tygodnie - nawet nie chce sobie wyobrażać jak wyglądają wasze biustonosze :O Po kliku dniach już są przybrudzone na fiszbinach a co dopiero po tygodniu, dwóch :O Kąpiecie się też raz na tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja każdego dnia zakładam świeży,a pranie robię dwa razy z tygodniu i wtedy też je piorę.Zwolenniczka no ty już przesadziłaś z tymi dwoma tygodniami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×