Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny jak często pierzecie biustonosze?

Polecane posty

Gość gość
17:12 Widocznie masz rozm. A i nie ma co się pocić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:00 bo one wszystkie tu p*****la jakie sa och i ach, cytologia na 1 (nawet lekarka ja pochwalila !!!!!!!:D) , cycki jedrne jak u nastolatki i maz pomaga przydziecku - na kazdy zarzut maja odpowiedz, szkoda tylko ze tak pieknie zmyslają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 Masakra. Nie znają się i gadają głupoty w ten sposób.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA JESTEM BRUDASEM;) jak nie pracuje to moge tydzien glowy nie myc,ale wtedy sa lepsze wlosy jak pracowalam prysznic codziennie rano,fryzura i swiezy stanik teraz mi sie nie chce i juz,dodam ze siedze teraz sama z 2jka chorych dzieci i nie kapalam sie od poniedzialku bo nie widze potrzeby jednego nie rozumien jakbym codziennie miala kapac cala rodzine, , wszy6sttkie ciuchy do wymiany,posciel,reczniki, koce itd...codziennie podlogi i blysk w domu to bym miala w tydzien szambo pelne nie dajmy sie zwariowac babcia mi opowiadala jak to kiedys konkretna kapiel urzadzala dzieciakom raz na 2 tyg i wszyscy mieli sie dobrze nie wierze,ze tu takie czysciochy same...takie higienistki to teraz pewnie bielizne piora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do prania staników stosuję taką samą zasadę co do prania jeansów - prać w razie potrzeby :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam kiedyś z chłopakiem ,ktory cały tydzień chodził do pracy w tych samych ciuchach.Wychodził z założenia,ze skoro każdego dnia się myje i ma pracę nie wymagającą wysiłku,to jego rzeczy są czyste.Szkoda,ze tylko jemu się tak wydawało...jego koszula pod koniec tygodnia już miała żółte zacieki pod pachami i co za tym idzie,niezbyt przyjemny zapach...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównanie z d/upy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodnie ten sam stanik ? fuj . Serio nie wiem jakim trzeba być śmierdzielem zeby przez 2 tygodnie nie zmieniać bielizny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasem chodze nawet miesiąc w jednym, no ale fakt smierdzieć zaczyna po okolo 2 tygodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:59,ty przynajmniej przyznajesz,że smierdzi,a zwolenniczka idzie w zaparte,że mimo iż nie myje sie każdego dnia to jej biustonosz pachnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja jestem brudasemoczko.gif ........teraz mi sie nie chce i juz,dodam ze siedze teraz sama z 2jka chorych dzieci i nie kapalam sie od poniedzialku bo nie widze potrzeby" x omg laska się nie kąpała od poniedziałku, czyli 5 dzień! :o powąchaj sobie pachy i krocze :o rzyg prosty! co na to twój mąż? pewnie lubi ser pleśniowy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moj maz jest na wyjezdzie...przeciez to logiczne,gdyby byl w domu to bym swiezutka chodzila...a tak to mi sie nie chce....i to juz jutro bedzie 6sty dzien ale nastwiam sie na rano na dlugie moczenie w pianie bo mam szkolenie z pracy i sam prysznic nie wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś czuję, że te co się tak najbardziej zarzekają, że piorą staniki codziennie to mają największe doświadczenie a propos wyglądu i zapachu biustonosza nie pranego od co najmniej dwóch tygodni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Ja też potrafię nie brać prysznica przez 5 dni, ale hola podmywam się UWAGA codziennie :D A pod pachami wtedy gdy się spocę tak że coś czuć, a pocę się w taki sposób tylko wtedy jak się zdenerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.03.26 "do prania staników stosuję taką samą zasadę co do prania jeansów - prać w razie potrzeby :]" Dżinsy są brudne, dopiero wtedy, kiedy im się to udowodni:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2,piore raz w tyg.nosze na zmiane.a jak nie wychodze z domu,to wcale nawet nie zakladam.mam tanie z allegro,piore w pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bo nie nosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna 2 tygodnie nosic ten sam biustonosz ? i co to za glupie gadanie ze stanik to nie bielizna ? niby co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.03.25 nie szkoda ci pralki??, ja piorę jak mi się kosz z brudnym praniem zapełni:P za to zmieniam codziennie na świeży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwoleniczka nosisz stanik 3 tygodnie ? bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×