Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A250

gdzie na wakacje?

Polecane posty

Gość A250

21 kwietnia urodziłam synka w wakacje chcieliśmy z mężem gdzieś pojechać na tydzień dwa. Problem w tym że nie mam pojęcia gdzie można się wybrać z tak małym dzieckiem. Czy to w ogóle jest dobry pomysł czy może lepiej odpuścić wyjazdy i poczekać do przyszłego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie można jechać..... jedź tam gdzie nie będzie zbyt gorąco oczywiście, czyli spokojnie możecie zostać w Polsce.... miejsce gdzie jest dużo zieleni, spokoju, parków, miejsc na spacery....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A250
może moglibyście polecić jakieś miejsca gdzie i rodzice i dziecko mogłoby przyjemnie spędzić czas? Ja na prawdę nie mam żadnego pomysłu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My lecimy do Portugalii, ale z trochę starszym dzieckiem (12m). Nie wiem co Ci radzić, czy wolicie leżeć czy spędzać czas aktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie możecie pojechać i polecieć wszędzie, gdziekolwiek chcecie. Jedyne co potrzeba to dobra organizacja. Gdy moje dzieci miały kilka miesięcy byłam: Szwajcaria, Hiszpania, Francja. Potem byliśmy w wielu krajach. Jedno dziecko lepiej znosi podróż i ciepło inne gorzej. Jak to każdy człowiek czy jest mały czy duży. Wiem, ze Hiszpania jest gorąca, ale hotele mają klimatyzację, właściwie kocham Hiszpanię i trzeba znać ten kraj, aby wiedzieć o jakiej porze wychodzić na spacery. W końcu niemowlaki rodzą się tam i też tam się funkcjonują;) Akurat My z mężem kochamy podóże i naszym już nastoletnim dzieciom przekazaliśmy chyba to zamiłowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na serwis GoldenLine, tam jest grupa podróże po Polsce i temat Polecajmy sobie miejsca na wakacje z dziećmi.... na pewno coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na razie jeszcze typowo wakacyjnych planów nie mamy. Jedynie co to rocznym synkiem wybieramy się na weekendowy wypad na zieloną wyspę Bałtyku Bronholm. Wieczorem wypływamy promem z Unity Line i rano jesteśmy w Ystad i stamtąd płyniemy na Bronholm. Mam nadzieję, że Jasiek prześpi po prostu całą noc, od małego dużo z nim podróżujemy, więc nie ma problemu z zasypianiem w nowych miejscach. A z tego co czytałam i oglądałam zdjęcia to naprawdę wyjątkowo piękne miejsce, więc nie możemy się już doczekać :) Polecam podróże z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja34
Teraz się opłaca pływać w tamte strony. W Unity Line mają na Szwecję 20% rabatu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z naszą 3 dzieci wybieramy się do Chorwacji. Trochę mnie przeraża logistyka przedsięwzięcia, ale już nie moge sie doczekać. Najmłodsza będzie miała równo roczek:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje mam caly rok chyba nie wiem juz :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile nie za daleko polecam bieszczady, jest tam taki fajny hotel, 4*, nowo otwarty. Poszukaj, byly osrodek rządowy. Swiadomie nie podaje nazwy ale bylam niedawno i z takim maluchem masz tam wszystko co potrzeba - basen z termalna woda wiec mozesz z Np 3 mies dzieckiem poplywac, jest opiekunka wiec jak maly będzie spal to mozna na godzinkę zostawic w przedszkolu. Cale wyposażenie dla dziecka dostaniesz. A dla dorosłych pelno atrakcji na miejscu - baseny, bilard, kręgle, golf, spa, silownia, konie... idealne miejsce na spacery.... Ostatnio mieli promocyjne ceny, moze nadal jest jakas ciekawa oferta. To chyba jeden z nielicznych hoteli w pl co w lecie ogrzewa lazienki, z takim malym dzieckiem to zdecydowanie plus. My bylismy na tydzień i bylo super a jedzenie pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
A ja polecam polskie morze ;-) z takim maluchem i tak nie pozwiedzasz i nie skorzystasz za wiele z atrakcji miejskich a powietrze nad morzem świetnie hartuje i każdemu służy. Oczywiście zależy co lubisz, jaki preferujesz wypoczynek, ale ja osobiście z maluszkami jeździłam nad morze i wspominam super. Możesz też pojechać w góry - Karkonosze, Pieniny albo Bieszczady właśnie. Klimat w Karkonoszach też jest korzystny /nie wiem jak gdzie indziej.../ tylko już ciężej, bo na wycieczki mało gdzie weźmiesz wózek, raczej chusta/nosidło a to już trzeba lubić ;-) Chyba, że wybierzesz jakiś kurort w górach i szlaki spacerowe, miejskie... Zwróć uwagę na podróż, moim zdaniem lepiej nie jechać zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam na początku kwietnia, z początkiem lipca pojechaliśmy do Sopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutiki
Poszukaj miejsca,obiekty przyjazne dzieciom,gdzie udostępniane są łożeczka,wanienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella_jo
a my jedziemy w góry ;) znaleźliśmy tania ofertę na eurobon.pl dla całej naszej rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Pokój rodzinny można dostać w Hotelu Horizon Beach na Krecie. Itaka ma fajną ofertę. Obecnie zawsze łatwo można odnaleźć miejsca, hotele, w które można udać się z dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym pojechała do Spa, po porodzie to super rozwiązanie, rozluźnisz się zrelaksujesz i wrócisz wypoczeta. Tu masz namiar http://www.hotel-lubicz.pl/wellness_i_spa ja byklam i wrocilam jak nowonarodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje z dzieckiem polecam RiverPark,gdzie macie ciszę vi spokój,a dodatkowo blisko są także parki rozrywki w Zatorze,wiec na pewno nie będzie sie nudzić. Nocleg w komfortowym domku letniskowym,naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też korzystam z Eurobon.pl i w tym roku byłam na przykład w Kołobrzegu za śmieszne pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera
W tym roku hitem według mnie jest wyspa Madera. Przepięknie jest i chce sobie jeszcze pozwolić na taką przyjemność we wrześniu póki szkoła się jeszcze nie zaczęła na dobre. Itaka ma akurat ofertę, więc się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prynka
A to nie jest ta wyspa pełna kwiatów. Chyba mówią na nią o ile pamiętam "pływający Ogród". Jeśli dobrze kojarzę to Ci zazdroszcze, bo przecudowne miejsce. Jak wygląda ta oferta wyjazdu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golik
Nie wiem jak oferty we wrześniu na Maderę ale ja znalazłam fajna w marcu http://www.itaka.pl/wczasy/madera/hotel-monte-mar-palace,FNCMONT.html?ofr_id=6bf6cf61c27bb3f8ca7134319dbd53690443e34bbb5edb2ac26ba2cab8b4dc02&adults=2. Jak tam jest pięknie... W tym roku byłam z Itaką na Teneryfie a w przyszłym padło na Maderę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wielu wieczornych biesiadach byłem w knajpie u Adama w Krynicy. Bardzo fajna i tania jadłodajnia. Można dłużej posiedzieć. Zupka za 3 złote i frytki za grosze nieźle zrobione. Taki fast food trochę, ale normalne potrawy też się znajdą, ciepłe obiady i inne rzeczy. Menu rozbudowane. Myślę, że w sam raz pod twoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym miejscem na wycieczkę szkolną jest Mikrokosmos według mnie i zresztą sami uczniowie przyznali w ankiecie z wyjazdu, że chętnie by tam pojechali jeszcze raz :) Super praca przewodnika, muszę pochwalić, bo żeby umieć z taką pasją opowiadać to trzeba naprawdę żyć tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×