Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łasiczka*

jak zaplanować dziewczynkę?

Polecane posty

Gość łasiczka*

wiem, że niby pytanie bez sensu ale przecież teoretycznie są sposoby na zaplanowanie płci dziecka. tylko jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tak zwane planowanie płci dziecka przypomina raczej błądzenie we mgle. Nie ma pewnej w stu procentach metody oprócz doboru plemników przy zapłodnieniu in vitro. Można oczywiście próbować coś zaplanować, ale nawet w przypadku sukcesu nigdy nie ma pewności, czy to skutek naszych działań, czy zadecydowała natura. Jedzenie określonych pokarmów wydaje się mało skuteczną metodą. Najlepiej w tej kwestii rokuje współżycie w określonych dniach cyklu. Mówiąc w skrócie: jeśli chcą mieć Państwo dziewczynkę, należy współżyć od zakończenia miesiączki do dnia poprzedzającego owulację, później zaś nie. Gdyby chcieliby Państwo mieć chłopca, należałoby się powstrzymywać od współżycia na początku cyklu i współżyć dopiero w momencie owulacji. Wymaga to oczywiście dokładnej znajomości cyklu miesiączkowego i wyznaczenia dnia owulacji, czemu służą pomiar temperatury, obserwacja śluzu, USG i dodatkowe testy owulacyjne.\" to informacja ze strony http://kobieta.gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttew
Bzdury!!!! Płci nie da sie zaplanować kochając sie w owulację czy po, bo to nie od tego zależy.Nie słyszałyście nigdy,że to plemnik jest nośnikiem chromosomu XX lub na chłopca XY i to od niego zależy jakiej płci będzie dziecko.Dlaczego wypisujecie takie bzdury, która nie wierzy niech spyta doświadczonego lekarza lub poczyta fachową literaturę i dopiero sie wypowiada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buy8t
tttew wiemy ze płec dziecka zależy od plemnika chodzi po prostu o to że podobno plemniki męskie są minimalnie szybsze od tych żeńskich więc jeśli stosunek bedzie w dniu owulacji to powinny szybciej dotrzec do komórki jajowej, za to plemniki żeńskie są podobno bardziej wytrzymałe i potrafią dłużej czekać na komórkę dlatego na dzieczynkę stosunek powinien być przed owulacją wyczytałam gdzieś że tak jest ale same wiecie że to żdko się sprawdza i nie ma co ufać tej metodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero wiedze, ze ten wcześniejszy post poszedł a myślałam, ze mam problem z internetem i że sie skasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ciekawe jak sie maja tablice chinskie do kobiet, ktore w miesiacu poczecia mialy urodziny ;) Ja tak wlasnie mam i dalej nie wiem co mi wyjdzie 29 lat-chlopak, a 30 dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam metode, którą opisała galactica. Przed laty wyczytałam ją w książce Michaliny Wisłockiej \"Sztuka kochania\" Sprawdziła się w 100%. Mam córkę i syna. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się te tablice nie sprawdziły bo według nich powinnam mieć córkę a mam synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja długo starałam się żeby wogóle zajść w ciążę wiec płeć mi była obojętna .W cyklu w którym się udało miałam monitorowany cykl i przytulaliśmy się tylko dwa dni w sam środek owulacji ( w piatek jajko było gotowe do pęknięcia sobota i niedziela działaliśmy a w poniedziałek USG wykazało że już po owulacji) wcześniej i póżniej -post. Wiedząc że takie działania raczej wróżą chłopca byłam baaaardzo zaskoczona że jest dziewczynka , więc nie zawsze te metody są niezawodne. Wg. chińskich tablic - syn mi się zgadza a córka NIE. Wg. tego kalendarzyka obydwoje dzieci mi się zgadza. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiihi kobietki, jak to nam doradzil przyjaciel: na dziewczynke trzeba prosto, prosto i w lewo:):) Pozdrawiam wszystkie starajace sie kobietki:) PS. Ja marze o dziewczynce, chlopczyka juz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×