Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siuneczka

jaka temperatura w pochwie podczas ciąży?

Polecane posty

witam moja temp tydzien przed okresem utrzymuje sie na poziomie 37, 1 co to oznacza ?> ciaze czy własnie taka ma byc przed okresem ?okres mam dostac ok 3 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuneczka raz jeszcze
temperatura po owulacji zawsze wzrasta i jest na tym podniesionym poziomie aż do okresu jeśli zaś temperatura (podniesiona) od owulacji utrzymuje się przez minimum 18 dni można podejrzewać ciążę zatem w Twojej sytuacji - poczekaj do dnia miesiączki, bo podwyższona temperatura w tej chwili nei oznacza nic innego jak fakt, że owulacja ODBYŁA SIĘ wsyzstko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuplo
temp "tydzien przed okresem" jest wysoka , tak samo w ciazy Przed samym okresem spadnie , a w ciązy będzie sie utrzymywac na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziekuje :) czyli przez ten tydzien bede mierzyc co ranek tempke i sprawdze czy spadnie .. jak nie to wtedy ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuplo
jeśli przez najblizsze 10 dni nie spadnie to na 99% ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuplo
tak ,ale dla pewnosci przyjmuje się ok 17-18 dni , niektórzy ginekolodzy wydłuzają nawet do 20 dni Faza lutealna trwa ok 14 dni , jest stała ,ale nie u kazdego musi trwać tyle samo, u jednej trwa 12 , u drugiej 14 Ogólnie przyjęte jest od 10 do 17 dni Jakbys wczesniej prowadziła obserwacje termiczną , to wiedziałabys ile trwa u ciebie faza po owulacji do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuplo
nie mozesz się trzymac twardo reguł Faza od owulacji do @ trwa ok 14 dniu,ale przyjmuje się od 10 - 17 Skad mamy wiedziedz czy twoja druga faza trwa 12, 14 czy 17 dni ? Lepiej przyjmij dłuzsza wersję ,zeby miec pewnosc Jakbys obserwowała i mierzyła swoje cykle to teraz wiedziałabys ile ta faza moze trwać , bo to jest długosc stała , niezmienna Zmienia się tylko pierwsza faza do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.jesxtem tu nowa dużo czytam ale pisze na tym forum pierwszy raz.Dorka mamy chyba podobne objawy.Tez bolał mnie brzuch zaraz po owulacji ,czasem tak bardzo mocno ,czułam az jakby nerki ,krzyz .Sennosc miałam tylko przez jakis czas,schudlam przez te 2 tyg około 2kg.Alepare dni pozniej ustaly te bóle ,były tylko od czasu pobolewania i kłócia janików.Temperature mam od owulacji zawsze rano 37.0 37.1 w dzien 37,4 37,5 nawet czasem 37,6.dzis mam 28 dzien cyklu i powinnam dostac okres.Bol sie nasilił bardziej powiedziałabym jajniki.Wczoraj znowu strasznie mnie bolały nogi w pachwinach.A i jeszcze mam wrażenie ale nie wiem czy to nie za szybko 4-5 dni od współzycia pojawil mi sie zaróżowiony śluz (moze to był15dc) a dzien pózniej słuz i jakby nitka krwi.Objawy nigdy by mnie tak nie nakręciły jak te.Ale czuje ,że okres chyba jednak przyjdzie ,wiec nie rozumiem tych on=bjawów.Dodam ze mam dwojke dzieci i takich objawów nigdy nie miałam .temperatury tez nie mierzylam .Dziewczyny zycze wam powdzenia .Ja co prawda dwojeczke mam ,ale strasznie chcialabym jeszcze jedno .A mój mąz twierdzi ze jest juz spełniony iec marne szanse na przyszłosśc .A ten jeden miesiac dal sie namowic i ryzykowal do srodka.Wiec zobaczymy .Ale pewnie sie łudze .Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.jesxtem tu nowa dużo czytam ale pisze na tym forum pierwszy raz.Dorka mamy chyba podobne objawy.Tez bolał mnie brzuch zaraz po owulacji ,czasem tak bardzo mocno ,czułam az jakby nerki ,krzyz .Sennosc miałam tylko przez jakis czas,schudlam przez te 2 tyg około 2kg.Alepare dni pozniej ustaly te bóle ,były tylko od czasu pobolewania i kłócia janików.Temperature mam od owulacji zawsze rano 37.0 37.1 w dzien 37,4 37,5 nawet czasem 37,6.dzis mam 28 dzien cyklu i powinnam dostac okres.Bol sie nasilił bardziej powiedziałabym jajniki.Wczoraj znowu strasznie mnie bolały nogi w pachwinach.A i jeszcze mam wrażenie ale nie wiem czy to nie za szybko 4-5 dni od współzycia pojawil mi sie zaróżowiony śluz (moze to był15dc) a dzien pózniej słuz i jakby nitka krwi.Objawy nigdy by mnie tak nie nakręciły jak te.Ale czuje ,że okres chyba jednak przyjdzie ,wiec nie rozumiem tych on=bjawów.Dodam ze mam dwojke dzieci i takich objawów nigdy nie miałam .temperatury tez nie mierzylam .Dziewczyny zycze wam powdzenia .Ja co prawda dwojeczke mam ,ale strasznie chcialabym jeszcze jedno .A mój mąz twierdzi ze jest juz spełniony iec marne szanse na przyszłosśc .A ten jeden miesiac dal sie namowic i ryzykowal do srodka.Wiec zobaczymy .Ale pewnie sie łudze .Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie zgubliam powaga. ostatni okres mialam chyba 24 listopada co nie jest pewne poniewaz zgubilam kalendarz.. no wiec wspolzyje z moim chlopakiem prawie codziennie i z moich obliczen to okres powinna dostac jakos juz :) zrobilam test no i nic od kilku dni nie mam kompletnie apetytu ciagle bym spala. zaczelam sobie mierzyc temp no i ciagle powyzej 37.5 no ale test negatywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachi
marayka- mi test wyszedl pozytywnie dopiero w 8tyg ciazy, wiec szanse nadal masz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie u każdego temperatura podskakuje. Jest wiele wyjątków i to zależy przede wszystkim od organizmu i poziomu hormonów. Skok temperatury powoduje wysoki poziom progesteronu który wyzwala się po uwolnieniu jajeczka. Dlatego np jest zawsze najbardziej widoczny u dziewczyn które przyjmuja luteine czy duphaston. U kobiet ze srednim poziomem progesteronu skok temperatury może nie nastąpić mimo wystąpienia pełnej owulacji czy ciąży. Przy kolejnych ciążach temperatura jest zwykle mniejsza, Skok temperatury czesto nie występuje też u kobiet które przeszły ciąże biochemiczne bądź poronienia. Niektórzy natomiast nie mają skłonności do skoków temperatury i nie mają jej podwyższonej nawet przy infekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cyklu owulacyjnym temperatura podskakuje. jeśli nie podskoczyła a owulacja była to nie ma szans na ciążę i zwie się to patologią cyklu. Ktoś kto ma średni poziom progesteronu też ma skok, bo wystarczy znaleźć się nad dolną granica normy dla fazy lutealnej (na wyniku badania) by był to poziom wystarczający do uniesienia się temperatury i świadczący o przebyciu owulacji.w początkach ciży za podtrzymanie zarodka odpowiada progesteron, jesli nie ma skoku, to nie będzie ciąży, reguła jest stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdolalam sobie przypomniec kiedy mialam ostatni @ no i to bylo 18.11 wiec juz dawnooo a tu nic no i test negatywny wiec juz nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
Sluchajcie : staram sie z przyszlym mezem o dzidzie ; )) kochalismy sie w dzien w dzien po okresie ( oczywiscie konczyl w srodku ) . Miezylam sobie temperature w pochwie 37.4 37.5 37.6 roznie : dzisiaj mialam 37.9 38 . W pracy zobaczylam ze mam krew na majtkach ,- bylo to ok godziny 14 ( pomyslalam ze no tak nie udalo sie ;( ale co z ta temperatura caly czas ponad 37 a w poludnie 38 . Tego okresu? krwawienia? jest malo jak na mnie . takie plamy dwie . ? moge byc jednak w ciazy . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusieńka
Witam, mam podobny problem ponieważ zabieg łyżeczkowania miałam 9 marca później 29 kwietnia pierwsz miesiączka po zabiegu a teraz mamy 28 maja a ja nie dostałam drugiej miesiączki... brzuch mnie czasami pobolewa ale nic poza tym czytałam że podobno bywają problemy z drugą miesiączką po łyżeczkowaniu i często w ogóle się ona nie pojawia tylko jest tzw. miesiąc bez miesiączki i dopiero w kolejnym cyklu przychodzi ta niby 2 miesiączka trochę się martwię bo nie chce zajść za szybko w ciąże przed wykonaniem wszystkich badań... badam od jakiegoś czasu temperaturę w pochwie i w dniu otrzymania pierwszej miesiączki temperatura wynosiła 37,6 później spadła do 36,5 przez dłuższy czas się tak utrzymywała a teraz znowu podskoczyła do 37,3- 37,6 czy wszystko jest w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem tu nowa, od 2 lat czekam na dwie kreski na tescie ciazowym. wczoraj robiłam była ale ledwie widoczna dzis tesz robiłam tesz wogule jej prawie niebyło widac. temerature mam 37 4. strasznie bym chciała. doratcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisze krótko ,miałam okres 9.06,ze swoim facetem współżyłam 15-16.06,od tamtej pory brak okresu:( miałam dzien plamienia poszlam do lekarza po usg jest ciaza wczesna ok,4tyg.no coz dostalam luteine za 5dni wrocilam na kontrol okazało sie brak ciazy,jak to lekarz powiedzial zostal płód wchłonięty ??? co to ma znaczyc nie rozumiem:( dzis bylam u innego lekarza mialam usg i endom.cienkie brak ciazy sad czy to mozliwe ze ciaza sie wchloneła???? aaa mierze co rano temp.pochwy wynosi ponad 37,4...co oznacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mialam okres 7.08 doslownie 2 dni,w drugim dniu kochalam sie z mezem do konca,fakt ze nie mysle ze doszlo do zaplodnienia,ale lekarz zrobil usg do pochwowo powiedzial zebym przyszla za dwa tyg.powie mi ktory pecherzyk jest dominujacy czyli po stosunku byly pecherzyki czy mozna myslec ze jest szansa ze doszlo do zaplodnienia? mam temw pochwie 37,1...a jestem ponad tydz.op okresie..tuz przed okresem spadla bardzo nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2811
Mam maly problem. Kochalam się z chlopakiem chyba w październiku i 17 paz. dostalam okres. Nie wiem czy na pewno kochalismy się przed czy po ale wydaje mi się ze przed bo potem nie byli kiedy. Okresu teraz powinna dostać 14 listopada dzisiaj jest 19 bardzo się denerwuje ze jestem w ciąży i stres na mnie dzielą i myślę ze to przez to się opóźnia...zrobilam 17 listopada test i ujemny wyszedl i od wczoraj mnie bola piersi i brzuch jak podczas okresu..do tego pierwszy raz mam taki zoltawy śluz AA miesiaczkuje gdzieś od 2 lat. Pomozecie? Czy to ciąża czy infekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2811
Halooooo? Nikt nie wie co mi jest? ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJula
hej wszystkim:) Staramy się o fasolkę, współżyłam z mężem prawie codziennie przez miesiąc a w dni płodne najbardziej . Ostatnią miesiączkę miałam 4.04. dziś jest 6.05 w dniu spodziewanej miesiączki bolał mnie brzuch jak na okres i takie uczucie ciepła miałam w brzuszku. Mierzę temperaturę w pochwie i nie schodzi poniżej 37,5 . W dniu spodziewanej robiłam test niestety negatywny. Zawsze przed miesiączką mam bardzo obolałe i o wiele większe piersi i to nawet tydzień przed nawet jesli się spóźnia a teraz nic. Od czasu do czasu zakują mnie jajniki , bulgocze mi w brzuchu i mam taki wzdęty . Sama nie wiem czy robić sobie nadzieję , do kolejnego testu ustaliliśmy z mężem że poczekamy do week . Czy któraś z was miała podobnie ? Proszę o odpowiedzi . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam 37,4 i byla ciaza i nabzmiale piersi i widoczne zyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do OlaJula
Hej.Mam te same objawy co Ty.. i też nie wiem co sie dzieje, dzisiaj powinnam dostać okres, zawsze tydzien przed okresem bolaly mnie piersi lecz teraz nie... Miewam czasami zawroty glowy, jestem strasznie senna w dzien co nigdy nie bylam,czesto siusiam.. W tamtym miesiacu dzien przed miesiaczka facet skonczyl mi w srodku i wogole przez caly cykl kochalismy sie bez zabezpieczenia, ale nie konczyl w srodku.Wczoraj robilam test lecz wyszedl negatywny ;/ Czy pospieszylam sie z testem ?? Czy nie mam sie co łudzic na ciaze? Chcialabym sie dowiedziec co wyszlo u ciebie z tych objaw czy byla ciazy czy tez nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny mam podobny problem , nie dawno kochałam się z chłopakiem i spuścił się do środka , temperatura mojej pochwy to 37,6 okres miałam dostać 2 tygodnie temu , test jak narazie wyszedł negatywny czy może być prawdopodobieństwo , że jestem w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILC
Witam powinnam mieć już okres około 5 dni temu, mierzyłam temperature i mam 37,5. To jest normalne? współżyłam z chłopakiem w dni płodne ale raczej nie doszło do zapłodnienia ponieważ wytrysk nie odbył się we mnie. Jest jakieś prawdopodobieństwo ciązy? o.0 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam problem podejrzewam ciaze ale nie jestem pewna mam symptomy niektore czeste chodzenie do ubikacji odrzuca mnie od papierosow jestem nalogowa palaczka i nie wiem jak to mozliwe ze nie chce palic bole podbrzusza bole glowy wysoka temperatura w pochwie brak apetytu nabrzmialy brzuch okres sie spoznia juz ponad tydzien oslabienie sennosc i zmeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam problem podejrzewam ciaze ale nie jestem pewna mam symptomy niektore czeste chodzenie do ubikacji odrzuca mnie od papierosow jestem nalogowa palaczka i nie wiem jak to mozliwe ze nie chce palic bole podbrzusza bole glowy wysoka temperatura w pochwie brak apetytu nabrzmialy brzuch okres sie spoznia juz ponad tydzien oslabienie sennosc i zmeczenie robilam test ciazowy tez i wyszedl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×