Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze ktos mi powie

jaki wózek dla dziecka urodzonego zimą? listopad/grudzien

Polecane posty

Gość moze ktos mi powie

jak w temacie, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline_22_1983
Mimo, że nie mam sama jeszcze dziecka bardzo podoba mi się Implast driver 4XL. Ma głęboką gondolę, w miarę obszerną. Poza tym ma duże koła, które staranują w zimie niejedną zaspę:) Moja koleżanka używa Roan Kortina i też jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam 30 października więc miałam przed soba całą zimę;) Osobiście korzystałam z deltima focusa i powiem ci szczerze że na zimę jest jak znalazł. Obszerna gondola, pompowane koła całóść bardzo porządnie wykonana, z dobrych jakościowo materiałów-nic nie podwiewało, nie przrezmakało. Naprwde polecam gondolę na zimę (bo w końcu przez całą zimę twój dzidziuś spędzi w gondoli). natomiast co do spacerówki (to uwaga odnośnie kolejnych miesięcy dzidziusia) to w przypadku porodów \"zimowych\" nadaje się jedynie do następnego sezonu, gdyż oparcie spacerówki zwęża się ku górze a tym samym dziecku które ma ok. roczku zimą czyli w ciepłej kurtce lub kombinezonie bedzie po prostu za ciasno. moja córa ma teraz 9 miesięcy i spacerówka jeżeli ja wyjmuję(kupiliśmy w międzyczasie leciutką parasolkę na letnie wypady) jest na nią akurat na szerokość. nie wiem więc czy przejeździmy w niej zimę( będzie miała wtedy ponad roczek), obawiam się że może być ciut za ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha-zapomniałabym. Moja rada-nie kupuj bardzo drogiego wózka za 2-3 tysiiące z pompowanymoi kołami. Prawda jest taka że wózki z pompowanymi kołami są niezwykle wygodne i świetnie się prowadza ale są za to ciężkie i mało poręczne. sprawdzają się głównie zimą, natomiast latem bedziesz chciala mieć przede wszytskim lekki wózek bo letnie spacery są 1) częstsze 2) dł€ższe 3)obejmuja niekiedy przejazd autobusem;) Lepiej kupić tańszy wózeczek na zimę z dużymi pompowanymi kołami a na lato (dziecko bedzie miało wtedy ponad 6 miesięcy) przesiąść sie do fajnej poręcznej i lekkiej spacerówki z mniejszym kołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wózek passo marki euro-cart dobrze sie sprawdza zimą, ma duze pompowane kołą rpzez co lekko i zwinnie sie go prowadzi po zasniezonych chodnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z lasu
ja rodze na dniach i mam kupiony wozek tako acoustic. Ma duze pompowane koła, jest ciężki i to zaleta - jest stabilny, dobrze sie prowadzi po bezdrozach. Mam dom i wozwek stoi na ganku, nie spaceruje po miescie wiem nie gadajcie, ze letnie spacery beda obejmowaly przejazd autobusami. Nie kazdy mieszka w wielkim miescie z autobusami mpk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z płozami snieznymi zapewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje wozek z pompowanymi i nieskretnymi kolami bo w tych skretnych amortyzacja jest rowna zero. Te wozki nie nadaja sie na nasze chodniki a jedynie na rajd miedzy polkami. Widzialam testy i sama testowalam. Skretny wozek trzesie niemilosiernie. Ja bym porownala go do samichodu malego miejskiego a ten niesktretny to wygodny luksusowy samochod. I ten i ten ma zwolennikow. Ja nie mam problemow z prowadzeniem duzego passata i jest mi w nim miekko i wygodnie. Nie bede dziecku fundowac jazdy starym oplem corsa. Takie moje porownanie. Jesli chodzi o wage to owszem sa ciezsze ale prowadza sie bardzo lekko. Problem jest tylko wtedy gdy stoimy przed schodami. No ale zaden wozek sam niie wjedzie! Co do autobusow to sa niskopodlogowe i wejscie czy wyjscie nie bedzie stanowic problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Expandera black line. Bardzo fajny wózek. świetnie sprawdzi się zimą. Ma duże, pompowane koła, dobrą amortyzację, duży kosz na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno na pompowanych kolach, z dobrze zabudowana regulowana budka i pokrowcem na nozki, polecam model Branoecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×