Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamcia80

Kiedy najwcześniej można poznać płęć dziecka

Polecane posty

Gość martazet
mi lekarz powiedział w 17 tyg-ale zaznaczył ze rzadko tak wczesnie wyraznie widac-z tym ze u nas zobaczył faceta a chłopcy sie łatwiej pokazuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz ok.18 tyg.powiedział,że będzie chłopczyk,hi hi hi.....w 27 tyg.poszłam na USG 3D i okazało się że dziewczynka i faktycznie jestem teraz szczęśliwą Mamą 9 tygodniowej Milenki. Podobno od 16 tyg.można juz zobaczyc płec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznalam płeć dziecka w 20 tygodniu, tyle tylko, ze maluszek ładnie sie wystawił, bo czasami do konca dziewczyny niewiedza co nosza w brzuszkach , wszystko zalerzy od ułorzenia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Mi przy pierwszej ciąży powiedział w 26 tygodniu na sto procent,a w drugiej chciałam już w 17 tygodniu ale powiedział żę to za wcześnie i dopiero miesiąc później się dowiedziałam ale na 80 procent no i sprawdziło się.Czym później tym pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwostka
Tak naprawde wszystko zalezy od ulozenia dziecka... jesli dobrze sie ustawi to z cala pewnoscia mozna stwierdzic plec w 16 tyg. Ja dowiedzialam sie w 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w 29 tyg i dalej nie wiem ale w poniedziałek ide na USG to może sie dowiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
W 15 tyg.?chyba nie metodą USG,bo to raczej niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam a powiedzial jej ze bedzie chlopiec a wiadomo ze na tym etapie ciazy kazdy maluszek tak wyglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
W ciąży zawsze wszystko się dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to was zadziwię. Mi lekarz powiedział, że będzie chłopczyk już w 12 tygodniu ciąży. Zresztą mówić nie musiał, bo sama widziałam, tak się maluch dobrze ustawił:). Potwierdziło się to przy kolejnych badaniach USG. Teraz jestem w 36 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiecie ale dziecko ma poczatkowo taki \"ogonek\" ktory pozniej formuje sie w odpowiedni narzad, to ze wiedzialas w 12 tyg - no coz lekarz mial 50% szans i udalo sie, ale serio w kazdej ksiazce czy artykule przeczytacie że tak wczesnie nie da sie okreslic plci bo nie jest do konca ukształtowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co widziałam w 12 tygodniu ciąży to był wyraźny siusiak z jąderkami. Lekarz też bardzo się zdziwił, że tak szybko widać płeć było. Pewnie to też zależy od dziecka, może też od aparatu na którym wykonuje się USG. No w każdym razie na kolejnej wzycie w 16 tygodniu ciąży również widać było, że to chłopczyk. Przecież wyjątki się zdarzają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział w 20 tyg. na 70% - wcześniej nie chciał, ponieważ mówił, że jest to za wcześnie i jest za duże prawdopodobnieństwo na pomyłkę. Oczywiście zdarza się wcześniej zobaczyć poprawnie płeć tak jak i zdarza się, że do samego końca lekarze twierdzą np. chłopiec, a rodzi się dziewczynka. U mnie było tak, że z każdą wizytą podnosił się % :) ale nigdy nie stanęło na 100% ;) nie pomylił się jednak i mamy zdrowego 10-cio m-cznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę spełnienia tego życzenia;) i powodzenia:) A ja mam nadzieję, że aparatura i oko lekarza nie kłamało;) i urodzę chłopczyka. To już niedługo:) dzis byłam na wizycie i powiedział, że już właściwie wszystko jest przygotwane do porodu. Jeszcze raz powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhihihihih
anka1974 ,, To co widziałam w 12 tygodniu ciąży to był wyraźny siusiak z jąderkami. Lekarz też bardzo się zdziwił, że tak szybko widać płeć było. Pewnie to też zależy od dziecka, może też od aparatu na którym wykonuje się USG. No w każdym razie na kolejnej wzycie w 16 tygodniu ciąży również widać było, że to chłopczyk. Przecież wyjątki się zdarzają,, jak w 12 tygodniu mogl lekarz zobaczyc jaderka??? ok 24 tygodnia sa dopiero jaderka ,tak jest tylko moszna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pytałam dziś lekarza i powiedział że nie podjął by się stwierdzenia płci dziecka przed 18 tyg.. A i wtedy najcześciej to chłopiec z dziewczynkami bywa trudniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaalfa alfa
U mnie na bardzo dobrym sprzecie USG jeden lekarz widzial juz w 12 tygodniu ze to chlopczyk a poniweaz niezaleznie chodzilam do innego lekarza on niestety mial marne USG i dopiero po 27 tygodniu zobaczyl. Niestety to kwestia sprzetu i specjalisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 ciazy doskonale bylo widac faceta w 15/16 tygodniu - gin sie nie pomylil w tej ciazy w 13/14 powiedzial ze jest pewien dziewczynki i w poniedzialek mialam usg 3d u innego gina (24 tydzien) i sie potwierdzilo , gin nie mial watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka_ok
Poznałam płeć dziecka w 12 tygodniu i 1 dzień ;-) Jest chłopczyk, lekarz potwierdziła na 99,9% że jest pisiorek i nawet go nam pokazał, a że maluszek (przeszło 5 cm) podnisł nóżki i wystawił pupę - nie było wątpliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tc
lekarz (profesor z wieloletnią praktyką) uznał, że wszystko mu wygląda na chłopaka, w 18 tc dziecko wypięło się zadkiem i tyle było widać, poczekam do porodu, chyba nie chcę wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dowiedzialam siem w 14 tyg o ze bedzie synus :) bo jajeczka bylo widac bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1974 ciekawe że widziałaś siusiaka z jąderkami, jak jądra zstępują do moszny bardzo krótko przed urodzeniem, więc to chyba raczej nie możliwe ? Co o tym sądzicie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja coreczka tez byla wypieta pupa ale lekarka powiedziala ze z tej perspektywy to juz powinna widziec jajeczka wiec to pewnei dziewczynka, no i sie nie mylila. A z druga ciaza bylam u super specjalisty który w 3 m-cu ciazy powiedzial ze to maly rycerz:) tz sie nei mylil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×