Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamcia80

Kiedy najwcześniej można poznać płęć dziecka

Polecane posty

Gość Mamauśkaaaaaaa
Ja z córą dowiedziałam się w 7 miesiącu ciąży naczekałam się ale to i tak nie było pewne potem się nie upewniałam było mi to obojętne i tak swoje wiedziałam ze córa ;) teraz jestem znów w ciąży i czuje że chłopak nie wiem czy chce wiedzieć co będzie bo na chłopca i dziewczynkę będę się cieszyć całym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznała w 16 tygodniu. Lekarz stwierdził, że jest pewien na 99 %. Teraz jestem w 6 miesiącu i sie potwierdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Ja poznałam w 17 tygodniu. Doktorka powiedziała że nie często jej się zdarza tak pięknie widzieć i tak wcześnie płeć - oczywiście to był chłopiec i sprawdziło się. Teraz jestem 8 tygodni w ciąży i nie wiem co siedzi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznalam w 26 tygodniu bo malutka caly czas sie zasłaniala ale teraz lekarz powiedzial ze na 100% dziewczynka i mam nawet dowod na filmie z usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdak
ja poznałam w 20 tyg.na 100 proc dziewuszka.w bad 3g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaz
ja 2 dni temu dowiedziałam sie, ze bede miała chłopca:) Jestem w 12 tygodniu ciąży. Lekarz powiedzial, ze to nie na 100%, ze dowiem sie na pewno ok 20 tygodnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up up up op
kto~ś sie jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betula
12 tydzień - na 80 % dziewczynka, w 20 tygodniu dowiemy się na 100% o ile zechce się nam pokazać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry667
mi niestety niechce lekarz powiedziec co bede miec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikolina81
Dziewczyny każda przyszła mama czuje tak naprawdę jakiej płci będzie dziecko a usg to tylko potwierdza,jestem w 2 ciąży i znów się potwierdziło moje przeczucie:) Znam bardzo wiele osób co też czuły. Mi lekarz teraz w 18 tyg. powiedział,że na 100% dziewczynka a słynie z dobrych diagnoz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
pikolino, sorki za literówkę w niku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz w 14 tygodniu bylo widac, ze bedzie chlopak i sie sprawdzilo :) Sama na usg zauwazylam jak malutkiemu" cos" odstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZUNIAX
Ja dowiedzialam sie w 26tygodniu i jak usg pokazalo to mial byc chlopiec bardzo sie cieszylam wszystko kupowalam w klorach niebiesko zielonych i gdy nadszedl dzien porodu okazalo sie ze urodzilam coreczke:) Ale bylam zaskoczona bo polowe ciazy nazywalam moja dzidzie Fabianek a tu nagle dziewczynka ale naszczecie zdrowa wiec i tak bardzo sie cieszylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
ja dowiedzialam sie 20tygodniu jak bylam na usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia1705__
ja jestem po dzisiejszej wizycie ( 12tc ) i zobaczyłam na monitorze moszne i prącie..... hmmmm .... ciekawe czy to faktycznie będzie syn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja poznałam płec juz w 13 /14 tyg ciąży i ma byc dziewczynka za tydzien ide na usg w 23 tyg ciązy i zobaczymy czy sie potwierdzi :)) tak bardzo bym chciala .... mam juz wspanialego synka 4 latka i on bardzo chce miec siostre .... czas pokaze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapiness
hej dziewczyny z tym roznie bywa. podobno płeć dokładnie można określic w 5 miesiącu. mi całą ciąże mówiono że na 100% chłopiec a mam- córeczkę wiec nic na 100% :)) pozdarwiam mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0702
Przy pierwszej ciąży do końca lekarz nie stwierdził płci ( dzieciaczek dobrze to ukrywał). Mówił, że będzie dziewczynka ( po kształcie bioderek) a wszyscy znajomi mówili, że będzie chłopak i ja tez tak czułam. Tak też się stało. Teraz jestem w 10 tyg. i myślę, że teraz się dowiem na 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasdz27
hejka dziewczyny z tym określaniem różnie bywa pierwszy syn nie chciał sie ujawniac do końca ciąży i była super niespodzianka przy drugiej w 20tyg wpisali mi w karte płeć żeńska potwierdzili to w 30tyg usg wykonał dobry lekarz z wieloletnia praktykom po prostu byłam w skowronkach ja rodzina znajomi szaleństwo zakupowe na różowo a tu niespodzianka drugi synek nie ukrywam było to wielkie rozczarowanie żal do lekarza o pomyłkę długo czułam to rozczarowanie teraz kocham go nad życie w tej chwili jestem 15tyg i już nie chcę poznać jakiej będzie płeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju28lka
ja byłam na usg w 16 tyg i pani doktor widziała "ogonek",ale nie mogła mi powiedzieć na 100% że to będzie chłopiec. dowiem się na następnej wizycie w 20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
witam was :) ja w 12 tyg. miałam robione usg i lekarz powiedział ze w 12 tyg. można stwierdzić płeć ale niestety nie chciał sie podjąć. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka34
Witam, Jestem w 15 tyg. ciąży byłam dziś u lekarza i dzidzia była odwrócona tyłem wiec nic lekarz nie widział więc chyba będzie dziewczynka.Mam już 2 córy i bardzo chciałabym mieć synka.Mam pytanie czy miałyście taką pomyłkę że mówili że dziewczynka a był chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbik
W 12 tygodniu 5 dzień komisyjnie ja i lekarz stwierdziliśmy płeć mojego syna :) jajka i ptak tak widoczny że nie ma możliwości wykluczenia. w rozkraku jak prawdziwy mężczyzna siedział w łonie matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w 12 tc usłyszałam "chłopiec", nie bralam tego serio ale urodzil sie Karolek. A w drugiej ciąży (rzecz jasna czekałam na córę...) i moja gin (inna niż w pierwszej ciąży) cały czas mówiła, że nie ma pewności i chyba dopiero 27 tyg oznajmila-jest "hamburger"-będzie córa no i jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka34 mój brat tak miał: Mówili im, że na 100% córa (kilki lekarzy...) ni i miała być Antosia a jest Maciuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella102
U nas lekarz stwierdził płeć dzidzi już w 15 tygodniu. Widzieliśmy małe prącie synusia. To wszystko zależy od doświadczenia lekarza i od nowoczesnej aparatury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lekarz powiedział że będzie chłopak w 11 tc. ale mówił żeby się nie nastawiać na to w 100% bo z tego chłopca może się zrobić dziewczynka. Teraz jestem w 37 tc i zostało tak jak w 11tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_malca
ja wiedzialam w 12 tygodniu ze na 90% chlopiec i tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiś202
W pierwszej ciazy pleć dziecka poznałam na początku 4 miesiaca:) i sprawdziło sie za 5 miesiecy urodziłam zdrowego faceta:) teraz jestem w 14tyg ciazy i jutro mam USG:) i wiem ze lekarz jeszcze nie bedzie w stanie stwierdzic plec dziecka bo to po prostu za wczesnie:) ale w glebi duszy tak bardzo chce uslyszec na kolejnym badaniu ze to DZIEWCZYNKA:) pozdrawiam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELCIA :)
WITAM WAS KOBIETKI:) JA JESTEM W 19 TYG I JESZCZE NIE WIEM.MOŻE JAK PÓJDĘ ZA TYDZ NA WIZYTĘ TO SIĘ DOWIEM CO BĘDĘ MIEĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×