Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupowanie w Rossmanie czy Pepco to obciach, ale mało zarabiamy więc kupujemy.

Polecane posty

Gość gość

I ja i wy, bo widzę was tam jak rzucacie się na ciuszki dla dzieci w pepco obtanione z 14,90 na 9,90zł. Prawie z rąk sobie wyrywacie, tak samo w Rossmanie obtanione szampony z Isany za 2,40 poszły jak świeże bułki. Prawda jest taka, że wasi mężowie jak i wy kobiciny nie zarabiacie kokosów tak jak piszecie, tylko szara codzienność - kosmetyki z rosmana, ciuszki dla dziecka z pepco a jedzenie biedronka i od święta lidl, bo jest ciut droższy. Uważam osobiście, że te sklepy są obciachowe, tani syf, wyzysk pracowników, którzy dostają gówniane umowy na 3/4 etatu i każą zapierdalać po godzinach. My tam kupując, w niepolskich zresztą sklepach KRZYWDZIMY siebie nawzajem, no ale wy jesteście i ja zresztą też w stanie oczy wydrapać za szampon tańszy więc o czym tu mowa w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu CZASEM jak jakiś temat się pojawia to nic tylko uklęknąć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuję w Pepco, wolę kupic używane i dziecko dłużej w tym pochodzi. Kupiłam 5 rzeczy w tym sklepie i wszystkie po 5 praniach straciły kolor- jakość =cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My KRZYWDZIMY kupując w niepolskich sklepach? Rzygam już tą pro-polską propagandą :o kolejne rządy wykańczały polskie firmy, polski handel, małe rodzinne sklepiki, wpuszczały markety i dyskonty ale teraz TY Kowalski wydaj swoją najniższą krajową w tydzień w polskim sklepie (którego właściciel musi opłacić haraczowe podatki więc dlatego ma drożej) bo jak nie to jesteś zdrajcą i krzywdzisz Polskę... :o a że przez resztę miesiąca zęby w ścianę to już nie nasz ból, masz być patriotą. Tylko jak być patriotą konsumpcyjnym skoro kolejne rządy nam rzucają kłody pod nogi i sabotują wiecznie nasz handel? Ja mam się zarzynać gdy kolejni premierzy śmieją mi się w twarz?? no nie rozśmieszajcie mnie mam 2000zł w portfelu co miesiąc i mi się to nie rozciągnie sorka nie stać mnie na mleko po 3.80 w sklepie koło domu skoro w lidlu jest po 1.99, bo jak tak zacznę robić to w połowie miesiąca chyba będziemy jeść wodziankę zaprawianą żwirem i to nie jest moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutururu
A ja kupuje w pepco i tylko 2 rzeczy mi się sprały - nadruki. Poza tym jestem z nich zadowolona. Tanie i ładne, a przecież moje dziecko rośnie ( i brudzi! ) tak szybko że te ubranka są na miesiąc, najwyżej dwa. Po co mam kupować droższe, skoro jestem z tych zadowolona? U dzieci się nie sprawdza zasada że lepiej mieć jedno a dobre bo i tak zaraz to wybrudzi i trzeba będzie przebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy szampon do wlosow ma prawie taki sam sklad wiec jak kupie tanszy a nie najdrozszy to swiadczy tylko o tym ze uzywam mózgu. tak samo jak kupie ciuszki dla dziecka tansze to tez sie ciesze ze nie musze wydawac fortuny na rzeczy ktore dziecko zniszczy wiec dla mnie to zaden wstyd korzystać z wszelkich rabatow czy kupowac w pepco czy biedronce, rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutururu - wiem, że tam kupujesz bo cię widziałam..Lakier na paznokciach ci się już dawno poodklejał, wyglądałaś nieestetycznie i jak szalona przerzucałaś wieszaki z obtanionymi ciuszkami...Wiesz, że jak zostawisz potem taki burdel to te biedne kasjerki będą musiały za najniższą krajową to po godzinach sprzątać po tobie? Trochę kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co o za słowo "obtaniony"? Autorko, najpierw naucz sie języka polskiego, a potem serwuj swoje mądrości na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem mamy 6 tysięcy na miesiąc, głodem nie przymieramy. Nawet dziś byłam w pepco, bo młody w tamtym tygodniu w przedszkolu podarł dwie pary dresów z h&m za 60 zł sztuka. Dzis mu kupiłam za 60 zł dwie pary - 30zł sztuka i są dużo lepszej jakości niz tamte z sieciówki. A, ze obok pepco jest biedra, to też tam wpadlam po pieczywo, słodycze, zmywacz do paznokci i pomidory. do rossmanna tez chodzę, ale tylko po markowe kosmetyki, żadnej isany czy czegoś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zgadzam się też mam dość tej propagandy. nawpuszczali syfu tworząc nieuczciwą konkurencję i załatwiając polskie sklepy a teraz nam każą patriotycznie robić zakupy aby ratować nasz handel hahaha no śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź już nic nie mów o dresach z pepco, sztuczne na masę i badziewie koszmarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nie kupiłam dresów, tylko bojówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zobaczysz jak z jakością jak ponosi... głupoty straszne piszecie, no jak każdy szampon ma taki sam skład :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz mi mówic jak z jakością bo w zeszłym roku mu kupiłam takie same gatunkowo i nosił je do czasu aż zrobiły się za krótkie. Owszem zdarzają sie tam goowniane rzeczy,ale te spodnie sa akurat ok, wystarczy spojrzeć na sklad , który widnieje na metce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby każdy szampon miał ten sam skład to każdy mógłby myć włosy czymkolwiek z najniższych półek. Kupuję tylko i wyłącznie Gliss Kur. To jedyne szampony, które moim włosom nadają blask i odżywiają je. Nie wyobrażam sobie myć włosów familijnym, chyba że chciałabym zostać łysa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:30 Dresy reserved sa 100 razy lepsze niż Pepco. Reserved owszem zdarzy sie, że przetra sie na kolanach, ale mają dobrą jakość i są mięciutkie, a pepco to szmaty, które się mechacą po jednym praniu i drą się w kroku. Syn w dresach Reserved chodzi cały rok szkolny, a w Pepco chodził 2 tyg. Nie kupuje tam nic oprócz T-shertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutururu
Oho! Widziałaś mnie w tym Pepco bo stałaś obok? Słowem też tam chodzisz :D Haha. A co do jakości ubrań - w każdym sklepie są różne ubranka i trzeba patrzeć na skład. Jak mam kupić bluzeczkę z bawełny za 10 zł a za 60 zł to wybaczcie ale wybieram tą za 10. Po co wywalać pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HOLA HOLA! Proszę nie pisać, że Ty tam nie kupujesz bo cię tam widziałam! Koniec bajek, czas na rzeczywistość. A nasza rzeczywistość to tanie zagraniczne sklepy z tanim szajsem gdzie możemy wydać te nasze marne wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak będę przepłacać np. za szampon pantene bo w rossmannie jest za 10 zł ale ja chce być patriotką to kupię za 20 w małym sklepiku ten sam szampon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tandeciary, ja kupuje tylko w almie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zagraniczne sklepy zapewniają w Polsce tak wiele miejsc pracy, że lepiej się modlić, aby kolejni przyjeżdżali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obtaniony? Skąd Ty jesteś? Słyszałaś o słowie "przeceniony"? Albo "obniżona cena"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, bo to taka kontaminacja słów "obniżka" i "tani". Autorka nie jest niedoukiem tylko wzbogaca nasz słownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boooże, pierwsze słyszę, że kupowanie w Rossmannie to obciach! W ogóle kupowanie gdziekolwiek może być obciachem? Weź się zastanów :D w Rossmannie są nie tylko produkty z Isany, ale też i droższe rzeczy, debilko. Sorry, inaczej nie można nazwać osoby, ktora wymyśla debilny temat, by wszcząć jakąś aferę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak ty taka propolska to dlaczego polskich slow nie uzywasz? Albo wlasnie tworzysz z tej miloac****ekne nowe slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za słowo "obtaniony" :o Na jakiej wsi się tak gada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Podlasiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,ze kupuję w Pepco,Kiku,Hebe i Rossmanie w Rossmanie może nie Isane ale uwielbiam jak mają promocję na moje ulubione kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś lubiałam kupywać w Pepco, ale tera, tak jak autorka, już tego nie robie. No chyba, że coś jest obtanione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy chcecie od Isany? Wiele Isan ma lepszy skład od drogich markowych odpowiedników i oceny db i bdb w Oko-test. Taką Isaną sobie nieraz mniej szkodzicie niż czymś dychę droższym. A Alterra to już w ogóle cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×