Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kwiecień 2018 bez złośliwości i lukru

Polecane posty

Gość gość

Są tu jakieś kobiety w ciąży z terminem na kwiecień? Macie ochotę wymienić poglądy lub po prostu pogadać? Bez złośliwości i dogryzania ale również bez słodkiego pierdzenia? ;) Wczoraj zrobiłam test, dziś go powtórzyłam - pozytywny. Z moich obliczeń wynika, że termin porodu to 12 kwietnia, o ile oczywiście wszystko będzie dobrze. To moja 4 ciąża. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama×3
Ja zrobiłam 5 dni temu i pozytywny.Dziś byłam u ginekologa i potwierdził ciąże .Termin jeszcze niepewny ale około 14 kwietnia urodzi sie Lenza .To moja trzecia ciąża mam jeszcze 12 letnią córke Kasie 2 letnią i 2letnią córke Klare Czy sa tu mamy które też ćwiczą w ciąży.Jeśli chodzi o mnie to spacerki i ćwiczenia ciążowe z Anią Lewandowska .Lekarka powiedziała że nie ma przeciwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Ja od dziś zaczęłam ćwiczyć, oczywiście bardzo łagodnie, tym bardziej że nie mam kondycji. Wstyd się przyznać ale po rzuceniu palenia przytyłam prawie 20 kg i teraz muszę się bardzo pilnować z dietą. Oczywiście rozumiem przez to zdrowe, regularne odżywianie i ćwiczenia dostosowane do trymestr ciąży. W ogóle zauważyłam, że teraz kobiety starają się zdrowo i aktywnie przeżyć ciążę, mało która je za dwoje i opycha się bez umiaru słodyczami. Zapewne duży wpływ mają tu te wszystkie fit-matki i inne Lewandowskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:30A ty jaka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie to? Ryj motłochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tutaj raczej nie znajdziesz rozmówczyń na poziomie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ×3
22:37 Ile ty masz lat? 7?Na pewno nie masz skończonej 18nastki.Po drugie nie zwracaj się tak do mnie bo sobie tego nieżycze a twoje zachowanie świadczy o tobie o kulturze i szacunku którego jak widać nie masz.I nie myśl sobie że pozjadałaś.Ja Cię obrażać nie będe bo szkoda na to czasu i dlatego że ja mam kulture szacunek. 08:08 pierwsze może znajdź na ludzi na twoim poziomie.Czyli chyba niskim bo jak widać też zero szacunku kultury też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LelumPoleluum
Ja też termin ma kwiecień. Ćwiczę z Lewandowska. Zakładam już profil dziecku na insta. Czytam wszystkie blog matki. Robię już fotki brzuszka. To 4/5tc i wszystkim już powiedziałam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś normalne kobiety tu są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem (autorka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam termin na kwiecień :) U mnie 6. tydzień ciąży potwierdzony przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mi dalas komplement. Mam 39 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć u mnie też 6 tydzień, do lekarza idę dopiero za 2, mam 37 lat i straszna schize co do zdrowia malucha, planuj***adania prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz założyć kwietniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Cichutko tu... Ja dziś byłam drugi raz u lekarza, no i dziś już było pięknie serduszko :) teraz się już cieszę mocno, bo to pierwsze USG i tylko pęcherzyk to jakoś tak do mnie jeszcze nie docierało. Ale to bijące serduszko robi wrażenie :) Wyniki wszystkie super, także kolejna wizyta za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dzisiaj zrobiłam test bo już nie mogłam wytrzymać z czekaniem na @. Miałam mieć teoretycznie dzisiaj lub jutro. Test wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katijaa
Tu autorka. Rzeczywiście pusto tu i cicho, ale może się jeszcze rozkręci. Tanieinna możesz mi w wolnej chwili wypisać, jakie miałaś zlecone badania? Do mojej gin dostanę się pewnie dopiero w połowie września, więc chcę już przyjść z badaniami (robię prywatnie). Pamiętam z poprzednich ciąż, że na pewno robi się toxoplazmozę i kiłę, ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gościu :) Gratuluję :) Katijaa lekarz kazał mi zrobić badanie moczu, morfologię ogólną, kiłę i poziom cukru na czczo. Normalnie jeszcze miało być oznaczenie grupy krwi, ale miałam je z poprzedniej ciąży, więc nie musiałam :) Więcej nic nie kazał... Też robiłam prywatnie, bo można było później przyjść na badanie, u nas z NFZ tylko do 7:30 pobierają materiał do badań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza ciaze bylam leniwa , chyba na maxa czego bardzo zalowalam mimo ze po porodzie wazylam mniej jak przed ale jednak, kondycja byla TZN w ogole jej nie bylo , bole krocza itd ehhh.... druga juz czulam sie o niebo lepiej dzieki ruchowi, bylam madrzejsza:) a w 3 ktora planuje tez zamierzam cwiczyc jak do tej pory a potem 'stopniowac i sluchac wlasnego ciala a powiem ze jestem wysportowana,... silownia 5 rzy w tyg rozne maszyny przyrzady zajecia i nie ma przebacz takze to nie cwiczenia tylko z lewandowska choc i tak czaasem sie zdarzy ale jesli bede musiala to wybiore Tonego hehe takze jesli ktos dopiero w ciazy budzi sie do cwiczen to wszystko bardzo stopniowo a jesli ktos jest juz aktywny przed to nie powinno byc problemu by to kontynuowac.. co innego jesli jest mus lezenia.... mus jakikolwiek ze wzgledu na komplikcje , no to wtedy wiadomo co wazniejsze ale kiedy jest wszystko ok to wysilek fizyczny pomaga przyggotowac organimz do ost. miesiey ciazy i porodu ... itd... nie mowie juz o psychice lepszym samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz: -pracować na swoich zasadach, -podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się, -zarabiać konkretne pieniądze, -doskonale się bawić, -poznawać świetnych ludzi, - pracować w domu w dowolnych godzinach -dostosować pracę pod swoje życie, a nie życie pod pracę, Wystarczy wysłać wiadomość na e-maila pracuj.w.domu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×