Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozepazdziernik

PAŹDZIERNIK 2015

Polecane posty

Gość mozepazdziernik

Zakładam temat dla przyszłych mam na październik 2015. Wkrótce przyszłe mamy będą się tu pojawiać:) Może i mi się uda kto wie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ty moze przyszla mamusiu? Kiedy testujesz? Ja sie staram od kwietnia i testuje za 5 dni, chyba ze okres przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Nie. Przyszla mamusia ma swój załozony temat, ale na jej zakladanych tematach nikt niechce pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopia
Nie ma czekajacych w najblizszy czas na @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHeroina_
Nieco ponad tydzień temu test pokazał mi magiczne dwie kreseczki, w ubiegłą środę ginekolog potwierdził tą radosną wiadomość... Ze wstępnych obliczeń wynika, że początek października będzie prawdopodobnie okresem porodu... :D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Gratuluję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko temat zakładacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpo
Moze przyszla mamusia była najszybsza na pażdzienikowki2015 tylko że na jej temacie nikt nie chce pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Nam gdyby sie udało termin miałabym na 18 październik. A termin okresu na 7 luty także jesteśmy w trakciw produkji. Od grudnia na wspomagaczach. Daj Boże by sie udało bo czekamy już od lipca2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzdaleka
Ja w sobotę testuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHeroina_
Trzymam za Was, dziewczyny, kciuki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie ! :) Ja testuje w sobote :) MAM NADZIEJE ZE MI SIE UDAŁO !! mam 23 lata i planwałam swojego maluszka z moim przyszłym męzem :) Jeśli sie udało rozwiazanie 6-7 pażdziernik :) Powodzenia i życze pozytywnych wynikoów ! :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Ja rocznikowo 24 lata. Czas najwyższy zostać mamą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mi tam,dołączę i ja :) Ja miesiączkę mam dostać za 6 dni. O dziecko staramy się od roku a 2 listopada miałam ciążę biochemiczną niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam chyba termin na październik :) test zrobiłam w zeszłą sobotę i wyszły dwie kreseczki :) wczoraj byłam już u lekarza ale powiedział mi że jestem za wcześnie i nic nie było widać poza tym że macica jest gotowa na przyjęcie zarodka :) 10 lutego mam iść znowu wtedy zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
październik 2014 trzyma kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
U mnie wczoraj był pozytywny test owulacyjny. Za 9-10 dni zrobię pierwszy test ciążowy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie za szybko na test ciążowy? Skoro wczoraj był pozytywny to jeszcze mogło nie dojść do owulacji.Ja mam za 6 dni dostać ale nie zrobię wcześniej jak w dniu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj .. ale wyszła mi jedna i to mało widoczna .. na opoakowaniu jest data 2015.01 czy jest już nie ważny ? Miesiaczke mam miec 28,01 .. ale mam nadzieje ze jej nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja jak zrobisz test za szybko to jest nie wiarygodny, ja też się spieszyłam i zrobiłam 4 testy przed terminem okresu i żaden nie wykazał. a okazało się że jestem jednak w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaga32 Dzieki :) Mam nadzieje ze się pośpieszyłam :) wstrzymam się do środy mam nadzieje ze go nie bedzie przez nastepne 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki :)za ciebie ja teraz czekam na wizytę u lekarza mam 10 lutego i mam nadzieje że wszystko już zostanie potwierdzone. u mnie będzie przełom września i października ale chyba sie mogę do was dołączyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×