Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozepazdziernik

PAŹDZIERNIK 2015

Polecane posty

Gość Aska1980
Hej! Ja dzisiaj byłam u gin potwierdził ciąże... termin mam na 3 październik. Na razie wszystko ok, ale się boję bo w październiku 2014 poroniłam w 6 tyg samoistnie... Mam już 3,5 letniego synka Igorka... Pozdrawiam przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, to się musiało tak skończyć. Może przyszla zniechęciła wszystkich i nastąpiła eksplozja niemozeprzyszlych tematów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Gratuluję i życzę ci aby tym razem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkapazdziernik
Ijeeeeeee pozytywny test!!!! Ale się ciesze. Postanowiłam tu pisać bo na innych październikówkach pełno staraczek pisze troche to bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHeroina
Gratulacje!!! To Twoja pierwsza ciąża? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE!!! Ja już odliczam czas do 10.02 na wizytę u lekarza też już bym chciała mieć potwierdzone a jak wcześniej byłam to nic jeszcze nie było nic widać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wczoraj testowałam. Bladziutka kreseczka ale nadzieja we mnie wstąpiła. Rano pobiegłam na krew i okazało się że jest ciąża!Staraliśmy się piąty cykl, ale w tym od razu po owu wiedziałam że się udało. Termin na 4 października wg kalkulatora ale to jeszcze do uzgodnienia z gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Jakie lekarz może zlecić mi badania na pierwszej wizycie? Chociaż jeszcze mam czas (4 lutego) to chciała bym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Chyba w czwartym ale u lekarza jeszcze nie byłam więc na 100% nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Zeby bylo jasne to nie ja zareklamowalam swoj temat "mamusie pazdziernik 2015". A pozatym stworzylam go dla kobiet ktore czekakana dwie kreseczki w tym miesiacu i ktorym test pokazal dwie kreseczki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w zeszłym tygodniu u lekarza (4 tydzien) i powiedział mi że za wcześnie przyszłam:) teraz czekam do 10 lutego na wizytę jak na szpilkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkamak
witajcie dziewczyny. ja juz dwa testy zrobiłam i są pozytywne;) boje sie bardzo zewzgledu na wczesniejsze 2 poronienia ale mam nadzieje i wierzę ze sie uda;) dzwoniłam dzis do mojego gin i powiedział ze za wczesnie i mam jutro zrobic hcg z krwi jak bede miec od razu wyniki to jeszcze jutro wizyta. boje sie bardzo. pospieszyłam sie bardzo z kolejną ciąża bo mineło 3 miesiace od ostatniej straty. trzymajcie kciuki..pozdrawiam i samych 2 kreseczek zyczę. a przede wszystkim zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkamak
dodam ze to dopiero 5 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Gratuluję nowym przyszłym mamom:) Czekam jak na szpilkach do 7 lutego to dzień okresu, pierwszy test zrobię 5 lutego. Mam nadzieje że dotrwam z Wami do pazdziernika czekajac na dzień porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) a Ja dzisiaj zrobiłam dzisiaj test elektroniczny i wyskoczyło mi 2-3 tydzien :) Jestem mega szczesliwa. Teraz tylko czekać na wizyte u lekarza :D aktualnie jestem w Holandii ale jestesmy szcześliwi i wracamy do Polski :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
aaaga32-> Dlatego właśnie nie przyśpieszam wizyty. 4 lutego to będzie pewnie gdzieś 5 tydzień lub może końcówka 4. To chyba już nie za wcześnie (?). Jakie badania może mi zlecić lekarz poza badaniem krwi? Czy może to jedyne badanie jakie mi zleci? Naprawdę, nigdy nie interesowałam się ciążą i rzeczami z nią związanymi więc ogólnie wiem mało na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purple Queen z tego co pamiętam przy pierwszej ciąży na pierwszej wizycie ginekolog nie wysyłał mnie na żadne dodatkowe badania. Na kolejnych wizytach miałam zleconą morfologię, krzywą cukrową. Choć wtedy w 7 tygodniu wylądowałam w szpitalu, więc automatycznie miałam wykonane wszystkie badania. Ale na pierwszej wizycie powie Ci żebyś brała jod, kwas foliowy (ja przy tej ciąży biorę Pregna Plus) i zaleci czekać do kolejnej wizyty na serduszko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że idąc teraz do ginekologa (byłam 14.01.) założył mi już kartę ciąży... mimo iż byłam dopiero w 3-4 tygodniu ciąży... :) Poprzednio kartę założył mi dopiero na kolejnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ;) ja juz sama nie wiem gdzie mam pisac :D moj temat sie rozsypal, drugi na ktorym pisze jest bombardowany przez staraczki.. niech ktos usunie ktorys z tematow i bedzie tylko jeden, ogolny ;) Ja sie dowiedzialam o ciazy tydzien temu, 6go ide na wizyte. Nie wiem czy cos bede widziec, bo nie dobije nawet do 6go tygodnia :) to bedzie jakis 5 tydzien i 5 dzien. Dziwnie sie te tygodnie liczy.. ja mam np krotkie cykle, w 26dc wyszly mi 2 wyrazne kreski, w 27 beta wyszla 132 a dzis mam 32dc - niektore kobiety jeszcze nawet nie wiedza w tym czasie, ze sa w ciazy, innym przez dluzsze cykle nawet testy jeszcze pozytywne nie wychodza. Moze jednak cos zobacze na usg :) jak myslicie? :) o o Tym ktorym sie udalo, serdecznie gratuluje! sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
W tamtym temacie ja tylko jestem staraczka i jeszcze jedna dziewczyna . Pozostalym test pokazal 2 kreseczki takze juz nie sa staraczkami.U mnie sprawa mysle ze sie dzisiaj wyjasni bo mam termin okresu. Jestem taK na dwoje temperature mam podwyzszona ale to tez moze byc na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mysle ze w drugim miesiacu juz cos zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDreams jak już wspominałam, ja u ginekologa byłam w 3-4 tygodniu i widoczna już była maleńka czarna fasolka... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaniablania
cześć dziewczyny:) 26.01.2015 zrobiłam test wyszedł pozytywny dzień przed spodziewanym okresem, wczoraj tj. 28.01.2015 byłam u lekarza - ciąża potwierdzona 0,74mm 4 tydzień 5 dzień. Teraz czekam 2-3 tyg. i pójdę znów, oby wszystko było dobrze tak sie denerwuje, dostałam duphaston ponieważ mam mięśniaka mimo mlodego wieku (27l). Termin mam na 02.10.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×