Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozepazdziernik

PAŹDZIERNIK 2015

Polecane posty

Gość gość
Z chęcią do was dołączę zrobiłam test .druga kreska ledwo widoczna. Myślicie że to ciąża? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
oo widzę, że mój temat powoli się rozkręca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że więcej szczęśliwych mam się dołączy:). Moja to trzecia ciąża. Mam już dwie śliczne córeczki jedna ma 10 lat a druga 5lat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkamak
witam. ja zrobiłam test w piątek wyszły 2 kreski. nie moge w to uwierzyć;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkamak
zacznę od tego dziewczyny ze bardzo sie boje..ale bardzo..choc staram sie pozytywnie myslec. poroniłam już 2 razy. w tamtym roku w marcu i pazdzierniku. pierwsze od początku było juz nie tak zły zarys pecherzyka i nic z tego sie nie wyklarowało był zabieg. drugi raz plamiłam do początku. w 8tyg serdusznko przestało bić. zabieg. było to najstraszniejsze i najsmutniejsze co mnie w życiu spotkało.lekaarz mowił zeby jeszcze nie ale ja juz nie wytrzymałam i mam pozytywny test.@ powinnam dostac dzis ale test jest pozytywny poczekam jeszcze 2 dni zrobie nastepny zobaczymy czy przyjdzie@ mam nadzieje ze nie!! ciesze sie ogromnie . i boję niezmiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkamak
termin z obliczen moich 2 pazdziernik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tabelka jak u wszystkich hm? nick________wiek_____termin porodu_____ktora ciaza sabinkamak_ ?________02.10.2015_________ ? aaaga32_____32l.______ ? ___________3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHeroina_
Sabinkamak identycznie jak u mnie ;-) Także 2 październik... Ale czekam na kolejną wizytę u ginekologa gdzie już ustalimy termin porodu, którego będziemy się trzymać ;-) To moja druga ciąża... Mam 2,5 letniego Synka Ksawerego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Hej, dołączę się. Najpierw chciałam pisać tylko na tamtym temacie ale zmieniłam zdanie: http://f.kafeteria.pl/temat/f10/pazdziernikowe-mamy-2015-laczmy-sie-p_6130759/2 Opisałam tam trochę moją aktualną sytuację. Po co jest tyle tych tematów na październik? Test zrobiłam dzisiaj więc dopiero się dowiedziałam. Nikt jeszcze o tym nie wie poza mną. Wizytę do ginekologa tak czy siak mam na za tydzień w środę umówioną. Z moich obliczeń i spekulacji wchodzi że niedługo to będzie już (lub dopiero) piąty tydzień. Termin porodu pewnie gdzieś między 8-15 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Mam nadzieję, że niedługo i ja wpiszę sie do tabelki. Testuję 6 lutego dzień przed@. Termin według kalkulatora i dlugosci cyklu bylby na 17-18październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiegastcockful1975ecesk
aaaga32 Dzieki Mam nadzieje ze się pośpieszyłam wstrzymam się do środy mam nadzieje ze go nie bedzie przez nastepne 9 miesiecy Jasne http://myls.eu/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Chodziło mi o 4 tydzień ;) . Wpisałam 5 bo już sprawdzałam kolejne tygodnie ciąże, że by wiedzieć co mnie czeka... Jestem przez to, że się dowiedziałam o ciąży strasznie rozkojarzona. Macie pomysł jak powiedzieć w fajny sposób kiedy wróci? Nie chcę mu tego mówić przez telefon. Teraz jak się oswoiłam z tą myślą to się cieszę, że będę mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Jak coś to gość z 21:43 to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Czesc wszystkim:) my z partnerem staramy sie dopiero pierwszy cykl ale bardzo pragniemy dzidziusia i mam cicha najdzieje ze sie udalo. Chodz nie chce zapeszac. Termin okresu mam dopiero za 4 dni .. Mam nadzieje ze juz niedlugo do was bede mogla dolaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg moich obliczeń termin porodu to 2 październik ale 10 lutego idę do lekarza i wtedy on wszystko potwierdzi i wtedy będę sie trzymała tamtej daty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Gratuluję przyszłym mamom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHeroina_
Purple Queen ja mojemu Mężowi powiedziałam o ciąży wręczając mu ładnie zapakowane maleńkie buciki i w nich pozytywny test... :-) Był wniebowzięty!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co tyle tematów na październik 2015 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat byl szybciej założony niz ten co podalas w linku. Ty po co zalozylas taki sam temat skoro juz dawno ten istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adty
No właśnie ten temat założono 18 stycznia a tej wyżej co dała link 20 stycznia, więc idiotko po co Ty założyłaś taki sam temat?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko październik 2015 taki rozczłonkowany - reszta babek jakoś potrafiła się zgadać w jednym temacie, porobiły tabelki i ciągną jeden temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak?? To czemu wiekszosc babek tu przychodzi tamtych tematów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolewitaaa
I jak tam kobietki? Jest już jakaś na październik?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczkaa
Witajcie kobietki:) U mnie dziś pozytywny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozepazdziernik
Nierozumiem po co co chwile zakladane są tematy na październik:/ Jakby to był jakiś problem tu pisac. Założylam ten temat bo nikt nie chce pisać na temacie zalożonym przez pokręconą przyszłą mamusie. Jeden z pierwszych tematów na październik a co rusz nowy. Wy sie dobrze czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×