Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozepazdziernik

PAŹDZIERNIK 2015

Polecane posty

Gość anna23333
Hej wczoraj sie dowiedzialam ze jestem w 6 tyg ciazy chociaż testy 3 pokazywały ze nie jestem :-) mam termin 21 pazdziernika Mam do was pytanko czy was też tak piersi bola bo mnie strasznie szczegulnie wieczorem przy sciaganiu stanika mam wrazenie ze wybuchna zaraz w ciagu dnia jest ok ale jak sciagam stanik masakra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami31
Witam wszystkie Panie ;-) Dołączam do gona październikowych mam ;-) termin porodu - 2 pażdziernik ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diita
hej;] byłam u lekarza 9 lutego powiedział mi, że to ewidentnie ciąża- 6 tydzien, ale troche mnie nastraszył, że mam krótką szyjkę i jak powiedzialam mu, że mam bóle podbrzusza to przepisał mi luteine... jak to powiedział profilaktycznie na podtrzymanie ciąży. Ale trochę się boje, za tydzien bede miala pierwsze usg i wtedy bedzie wiadomo coś więcej. Ale muszę myśleć pozywywnie i mam nadzieje, że wszystko będzie ok:) A jesli chodzi o bół piersi to mnei nie bolą jakos mega mocno. Czasami przed okresem miewałam bardziej tkliwe ;] Ale widocznie każda kobieta odczuwa to inaczej;) Jak narazie odczuwam tylko zmęczenie i ten ból podbrzusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam termin na październik:))) dzidzia ma juz 5mm i serduszko:)))) trzymam kciuki za wszystkie pazdziernikowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej odbyłam stosunek przerywany w 20dniu cyklu. W tym dniu obserwowałam śluz gęsty biały o kwaśnym ph ( badam ph śluzu ze zgledów chorobowych) .Cykle mam zazwyczaj 28-29 dniowe. Czy moglam zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Mąż już wrócił. Na początku na początku nie wieżył w ciążę ;) ale jest bardziej optymistycznie nastawiony niż ja. W czwartek mam kolejną wizytę. Ostatnio niewiele było widać bo to nie był jeszcze nawet 5tydzień mam nadzieje że tym razem dostane zdjęcie USG na którym widać trochę więcej. W czwartek to powinien być równo 7 tydzień więc może usłyszę bicie serca. Co do daty porodu lekarz powiedział że może zmieni ją o parę dni . Póki co mam na 8 października. Czy wasi partnerzy chodzą z wami do lekarza? Bo mój chce iść ze mną. Stwierdziłam że jak chce to niech idzie ale mi nie zależy na tym specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Przepraszam za błędy ale pisze na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHeroina_
W piątek byłam ponownie u ginekologa. Jestem w 8 tygodniu ciąży!!! :D Dzidziuś ma już ponad 1,5cm. Serduszko ślicznie bije. Termin porodu co prawda przesunął mi się na 29 września, jednak pozwolicie, że zostanę tu z Wami? ;-) Mąż chodzi ze mną podglądać Malca... Niestety muszę się oszczędzać, z uwagi na delikatnie odklejającą się kosmówkę... Jestem jednak pozytywnych myśli! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili333
Witam:) ja także dołączam do październikowych mamusi.Aktualnie jestem w 7 tygodniu i czekam na kolejną wizytę żeby zobaczyć moje maleństwo :) pozdrawiam wszystkie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ostatni @ o ile dobrze pamiętam, miałam 4 stycznia ale nie jestem pewna co do daty bo głupia nie zapisałam... U lekarza byłam 10 lutego i potwierdził, że widać pęcherzyk ciążowy określając ciążę na 5 tydzień. Mam już jedno dziecka a czuje się laikiem hehe, jakby to pierwsza ciąża była ;p Ogólnie mam pytanie: 5 tydzień określany jest od dnia ostatniej miesiączki ale 3 tydzień od zapłodnienia, tak? Czy na Usg lekarz bez wiedzy dotyczącej dnia ostatniej miesiączki jest w stanie podać faktyczny stan ciąży? Tydzień od zapłodnienia? m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie określił to jako pierścień ciążowy, zależy mi by wiedzieć mniej więcej kiedy doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHeroina_
Lekarz na podstawie pomiaru płodu dokonanego na USG jest w stanie określić wiek ciąży z minimalnym błędem. A wiek podany przez niego jest liczony od pierwszego dnia ostatniej miesiączki... Chyba nie pomyliłam ;-) P.S. Gratuluję! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreski na teście, kalkulator wyliczył mi termin na 25 października! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa81
Hej. Dołączam do październikowych mam. Póki co jeszcze jestem w stanie między radością, a lękiem oby się udało. We wt idę na usg. Martwię się wieczornym bólami, takie ciągnięcie w pochwie. Ma któraś z Was tak? Potrzebuje odpowiedzi,bo do wt jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili333
Ja też czasem tak mam tyle ze w pachwinach do tego dochodzi ból krzyża zwłaszcza dzisiaj i leżę sobie cały dzień:) W przyszłym tygodniu wizyta i mam nadzieje ze wszystko jest ok.Czego i Tobie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili333
Dziewczyny mam pytanie od rana boli mnie brzuch z lewej strony boję się że coś nie dobrego się dzieje :( czy miewa tak któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brukselka34
Jestem mama październikowa 2014r. Życze pomyślnej ciąży i cudownych chwil w tym pięknym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka25
Witam wszystkie październikowe mamy :) Ja mam termin na 9.10, dwie kreseczki zobaczylam 2 dni po spodziewanej miesiączce. Niestety od początku pod górkę :( Od tygodnia leżenie, duphaston x3 i nospa, ponieważ pojawił się brunatny śluz-najprawdopodobniej w wyniku małego krwiaczka... ;/ następne usg za 2 tyg. Pociesza mnie tylko fakt,ze serduszko we wtorek ładnie biło:) Zyczę wszystkim ZDROWIA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHeroina_
Patinka25 ja także od tygodnia muszę się oszczędzać i brać Duphaston - odkleja mi się kosmówka :-( Trzymam kciuki zarówno za nas jak i za Was! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.....mam pytanko nie wiem czy akurat tu powinnam je zadac no ale sprobuje...staramy sie z mezem o dzidziusia kilka miesiecy 21.02 powinnam dostac miesiaczki nie pojawila sie jak narazie ale wlasnie 21 robilam test i byl negatywny mysicie ze 1 dzien spodziewanej miesiaczki byl jeszcze zawczesnym by sprawdzac czy juz na 100%powinno cos byc?a mi sie po prostu okres spoznia?pomozcie,nie robilam jeszcze drugiego bo boje sie ze bedzie negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres możesz dostać jeszcze wieczorem albo w nocy, dzisiejszy dzień się przeciez jeszcze nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze cos moze z tego byc ;) ja w dniu @ mialam negatywny, 3dni pozniej cien drugiej kreski ale nie zarozowiony, w 5 dzien opoznienia juz lekko zarozowiony cien, w tym samhm dniu pozytywna beta ;) Termin wedlug kalkulatora na 24 pazdzuernika, ale to jeszcze moze sie zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam zle wam napisalam okres powinnam miec 19 a nie 21 tak sie stesuje ze nie wiem co pisze.dzis robilam test co prawda juz przedwieczorem ale nic....:(wiec to pewnie nie mozliwe zebym byla w ciazy:(tylko jakies opozniene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola ogladalam test z kazdej stony ale nic nie ma najmniejszego cienia ale za to twoja odpowiedz daje mi nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz czas to idź na badanie bety i wszystko się okaże :) życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość athena27
Witajcie mamusie! Nam lekarz wyznaczył wczoraj termin na 20 października :) też jestem na L4, Duphaston 2x dziennie, plamienia, krwawienie, choć w usg wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui81
Witajcie:-) i ja pragnę się z Wami podzielić radosną nowiną. Co prawda do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu ale już wiem że będę mamusia. W końcu bo mam 34 lata i to pierwsza moja ciąża ale od samego początku czułam że w niej jestem; -) 23. 02 powinnam dostać okres (cykle regularne jak w zegarku) ale zrobiłam pierwszy test 3 dni przed terminem @ i już była jasnorozowa druga kreseczka a po czterech dniach podobnie. Teraz jestem 11 dni po terminie @ i chyba mogę się już cieszyć. Czekam z niecierpliwością co powie lekarz. Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui81
O ile dobrze liczę to termin przypada ok 25 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×