Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozepazdziernik

PAŹDZIERNIK 2015

Polecane posty

Gość lui81
O ile dobrze liczę to termin przypada ok 25 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka25
Pażdziernikowe mamuśki:) ?! Która "młoda" :) decyduje się na badania prenatalne?? Mam 25 lat i nie bardzo wiem czy ma to sens ;/ No i trochę się boję...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie przyszłe mamy. Ja mam termin na 20.10.2015. W czwartek mam z mężem lot do Paryża i się silnie zastanawiam czy powinnam lecieć w I trymestrze. Trochę się naczytałam opinii ze w I trymestrze nie wolno. A co Wy myślicie na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATINKO Ja nie wiem czy dla Ciebie lapie sie na na okreslenie "młodej " mamy bo mam 3o na katku ale mysle ze badania prenatalne sa isntotne bo wykluczaja ryzyko wielu swinstw genetycznych chocby ... potem z kolei na kolejnych przygladaja sie uwaznie serduszku , kregsłupowi a w czasach gdzie operacje robi sie na wczesniakach lub nawet w łonie mamy ( przyyklad z grona znajomych ) mysle ze nie warto oszczedzac az tam. Mozesz sie ewentualnie zatanawic nad echem serca bo to kolejne 300 złoty a juz na prenatlanych i tak ogladaja je na tyle drobiazgowo ze gdyby było cos nieokojacego to proponuja kolejne badania :) To tyle ode mnie . Zrobisz jak zechcesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Termin mam na pazdziernik 2015 i bardzo chetnie podziele sie wlasnymi przezyciami. To moja pierwsza ciaza wiec jestem ciekawa jak Wam mija ten piekny czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diita
hej;] jeśli chodzi o badania prenatalne to ja się decyduję na zrobienie ich. Mam 27 lat, mam mieć usg w 13 tygodniu, a póżniej badanie z krwi. Z jednej strony boje się, ale z drugiej strony będę miała pewność że wszystko jest ok;) Nie chce nawet myśleć, co by było gdyby się okazało, że cos jest źle, dlatego narazie myśle pozytywnie, tak jakby to było rutynowe badanie;] A teraz od paru dni męczę się z przeziębieniem:( boję się brać jakichkolwiek leków, dlatego leczę się domowymi sposobami i mam nadzieje, że mi szybko przejdzie... A jutro zaczynam 11 tydzień :):):) na usg widać już jest zarys małego człowieczka z bijącym sercem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaa26
Witam :) Ja rowniez dolaczam sie do tego grona. Mam 23 lata i spodziewam sie moich 2 pociech. To jest moja pierwsza ciaza i termin z okresu 9-10/ USG 19-20 pazdziernika. Czy ktorejs z as lekarz pomimo mlodego wieku zlecil badanie USG genetyczne z testem Papp-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaa26
Czy jest tu moze jakas mama ktora spodziewa sie blizniakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1331
Mam 23 lata i jest to moje pierwsze i wyczekiwane dzieciątko. jestem wg usg w 13 tyg i mam juz za sobą badanie prenatalne (badanie faldu karkowego i mierzenie nosa) trochę się denerwowalam przed ale wszystko jest wporzadku i nie było powodów do dalszych badań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) też mam termin na październik, to moja druga ciąża, w pierwszej bliźniaki - dwie dziewczynki :) PATINKA, ja mam badania prenatalne 16 kwietnia, mam 24 lata ale zdecydowałam się je zrobić, bo jestem osobą, która im więcej wie tym jest spokojniejsza :P jak tam dolegliwości ciążowe? ja na szczęście bez wymiotów ale zmęczenie daje nieźle w kość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui81
A ja się dzisiaj dowiedziałam że będę miała bliźnięta i jestem w ciężkim szoku! Oczywiście się cieszę ale też strasznie się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MH
Witam, ja mam termin na 22.10. jest to moja pierwsza ciąża. mam 31 lat. narazie nie przytyłam. jestem po badaniach prenatalnych (usg+ krew). czuje parcie na pęcherz - latam nawet w nocy co 3 godziny do wc. a jak długo siedzę to czuję parcie na ujście pochwy. denerwuje mnie to strasznie, a w zasadzie martwi a nie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! czy są tu jakieś przyszłe mamy z Poznania i okolic? Jeśli tak to zapraszam Was do dopiero budowanej grupy na fb:) "Mamy z poznania..." to że jesteśmy z jednego miasta pozwoli nam na spotkania nie tylko wirtualne ale i realne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniajj
Ja tez mam termin na pazdziernik bardzo sie stresuje ale z drugiej strony chce miec juz to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1212
Cześć dziewczyny, mam nadzieje ze moze mi podpowiecie co myślec. Kochałam sie z chłopakiem dwa tygodnie temu, miałam dni płodne, kilka dni pózniej dostałam nie wiem czy mogę to nazwać okresem, trwał 1,5 dni i nagle sie skończył, następne dwa dni lekkie plamienia, cały czas jestem senna, nie mam na nic siły, apetytu w ogóle nie mam, trzy dni z rzędu krew z nosa, głowa boli non stop, wzdety brzuch, a jak boli! Jajniki to samo, szaleją! Jak dotykam podbrzusze to twarde jest. Piersi mnie nie bolą ale to nawet przed okresem nie bolały. Robiłam testy ale negatywne. Nie wiem co moze to oznaczać, czy jest za wcześnie na test, czekać do następnego okresu czy co? Naprawdę nie mam pojęcia. Prosze was dziewczyny, potrzebne wsparcie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×