Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnlyDreams

Październikowe mamy 2015 laczmy sie

Polecane posty

Hey, zdaje sobie sprawe, ze wiekszosc z Was jest jeszcze przed testowaniem. Ja dzis dowiedzialam sie o ciazy, zrobialm test plytkowy po 13 dniach od zaplodnienia i pojawily sie 2 krechy. Termin prawdopodobnie na 1-2 pazdziernika. O malenstwo staralismy sie 5 lat. Podeszlismy do in vitro - 1wsze podejscie i sie udalo! Jutro czeka mnie badanie beta hcg. o Mam nadzieje, ze z czasem pojawi nas sie tutaj wiecej! Zapraszam. W grupie zawsze razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję!!! Pamiętam cię z poprzedniego nicka. Dużo wydaliście na in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wydalismy, mielismy refundowane. Jedynie za zastrzyki placilismy- wyszlo cos ponad 250euro Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jest temat na pazdziernik. Po co kilka takich smych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, wy nie mieszkacie w Polsce:) naprawdę fajnie, że jesteś w ciąży, bo wiem, że ci strasznie zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OnlyDreams a palenie rzuciłaś?:P i co z pracą, masz zamiar pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze rzucilam, co z praca? nic ;) pracuje dalej :) Tematy od przyszej mamusi mnie nie interesuja, a ten 3ci temat jest zalozony przez osobe, ktora jeszcze nie wie czy jest w ciazy. Wiec zostaje przy swoim temacie :) Mam nadzieje, ze tutaj sie ktos pojawi, kto wie, tak WIE, ze jest w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mąż zareagował? czytałam, że idziesz do pracy na temacie o dwóch kreskach dlatego byłam ciekawa czy masz zamiar dalej pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad masz pewnosc ze jestes w ciazy. Pozytywny test o niczym nie swiadczy. Na usg nie bylas wiec nie mas pewnosci moze byc pusty pecherzyk i co wtedy. Trzebabylo zalozyc temat jak bedziesz pewna na sto procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki dobrze sie czuje bede chodzic do pracy. Pozniej moze byc gorzej.. bo pracuje w nocy po 10 godzin, jestem sama, sama obsluguje klientow. Pracuje w takiej jakby kawiarni, restauracji, barze no 3 w jednym przy Porcie Sesimbra. Mam specyficznych kllientow - rybakow. Wiadomo, po calym dniu na morzu, przychodza cos zjesc, napic sie czegos. Niestety teraz zaczyna sie czas kiedy wszystkie statki wyplywaja. Wiec ruch bedzie, ze hoho. wtedy dopiero bede sie zastanawiac co dalej. Wczoraj mialam taka smieszna sytuacje :D normalnie dzien dziecka dla mnie :D dzien wczesniej dalam takiemu jednemu co bierze narkotyki, swieze ryby ( rybacy codziennie mnie obsypuja rybami ) a ten na nastepny dzien przyszedl z podziekowaniami i podarowal mi nowy sweter :D dostalam napiwkow, ze hoho :D jeszcze caly wor ryb i homara. Przyszedl jakis klient i sie mnie zapytal, jestes w ciazy? a ja, ze raczej nie :d a on do mnie, bo Ci piersi urosly a ja mam 3je dzieci, to wiem jak to wygladalo u mojej zony. Myslalam, ze go trzepne, za te piersi.. a potem sie zastanawiam cala noc, czy rzeczywiscie tak to widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toewredno
Dobrze napisane. Nie ma potwierdzonej ciąży a sie sra bezpłodna debilka po invitro. Bękart z zamrażarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Jejku czemu Wy takie jestescie? Dorosłe kobiety, najprawdopodobniej matki.. a takie wredne :( Dziewczyna sie cieszy, w koncu jej sie udało a Wy musicie takimi tekstami dowalać!. Oczywiście, że musi isc do lekarza potwierdzic ciaze itd. ale kurde załozyła temat żeby moc sie dzielić tą radością, tymi dwoma kreskami a nie czytać takie komenatrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja patrze na to zupenie inaczej. Pusty moze byc, ba moge nawet poronic - na 100% nikt nie wie dopoki sie dziecko na swiecie nie pojawi. Ja sie ciesze z tego co dzis na tescie zobaczylam, jutro mam planowo isc zrobic bete hcg. Teoretycznie w ciazy jestem i wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Moje zaplodnione jajo bylo w swietnej kondycji - przynajmniej tak powiedzial mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zaplodnione jajo bylo w swietnej kondycji x Jak to smutno brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowana sytuacja
OnlyDreams nie przejmuj się takimi głupimi wpisami. Na pewno będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli:) Masz ciężką pracę, coś o tym wiem, bo też pracowałam w restauracji. Tak na marginesie to pracowałam do prawie 9 miesiąca:D Byłam parę razy na wolnym jak się źle czułam, ale ogólnie dałam radę i za wiele nie przytyłam. Dużo miałam też miłych klientów, którzy właśnie dawali mi napiwki i mówili, że to dla malucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) ee tam ja sie nie przejmuje :) ludzie zawsze beda pisac. Bedzie co ma byc :) Tez bym chciala tyle wytrzymac ;) ale to chyba nierealne.. moze gdybym miala jakas pomoc, to inaczej by to wygladalo. No ale poki co nie mysle o tym, za wczesnie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja sie zbieram, ide sie jeszcze napic herbaty, ubrac sie i sruu do pracy :) jutro bede miala przekichane.. bo pracuje do 6stej a dopiero o 10 mam bete w szpitalu ( 30km ode mnie ) mam nadzieje, ze szybko sie pozbieram i dojade do domu ok 11:30 pozniej to juz bede spac jak susel do konca dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady Love? hehe gratuluje po pierwsze. Po drugie ja cie pamietam sprzed wielu lat i wtedy mlodziutka bylas i tez sie staralas o dziecko ale chyba nie z tym swoim obecnym mezem:P bo teraz z tego co wyczytalam masz meza obcokrajowca. Zakladalas wtedy temat co mial nazwie jak sie nie myle cztery pory roku. Jak to dawno bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pamietam, ale to byly stosunki przerywane.. Starania byly jedynie w mojej glowie. Zawsze mialam parcie na dziecko. Wtedy bylam jeszcze glupiutka. Boze jaki wstyd hehe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDream szybko działasz hehehe ja jeszcze nie wiem czy październik czy może jeszcze wrzesień, jestem na przełomie wg tych internetowych pomocników kalkulatorowych :) za 2 tyg mam lekarza do się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek201
Czesc;-) u mnie już będzie 37 dc bez okresu. Dzisiaj testowanie. Zobaczymy co Bóg da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny! Bardzo boję się czekającego mnie już niedługo porodu. Albo właściwie to bałam. Dlaczego? Bo przeczytałam taki artykuł o tym, jak rodziło się w dawnych czasach (czasy naszych mam) i... powiem szczerze wolę rodzić teraz :) Jakoś mnie to uspokoiło i tak się nie boję! Jeśli któraś z Was także się obawia, to polecam przeczytać na uspokojenie: http://dumnamama.pl/porod-kiedys/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey, hey :) No wiec, beta potwierdzila ciaze :) wyniosla 132. Lekarz nam pogratulowal i kolejna wizyte mamy dnia 6go lutego. W poniedzialek ide zrobic bete raz jeszcze by mniec porownanie i zobaczyc czy ladnie przyrasta :) - niestety juz u mnie w miescie, nie w szpitalu. Lekarz stwierdzil, ze nie trzeba powtarzac bety. U mnie dzis 3 tydzien, 6dni - wiec teoretycznie wypada juz na pazdziernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, Lady Love to ja pisalam wczoraj o tym, ze pamietam twoj stary temat:P hehe no popatrz jak to sie ulozylo, ja ciebie pamietam bo mialas wtedy zdjecie z chlopakiem i on nie wiem dlaczego skojarzyl mi sie z aktorem grajacym Harrego Pottera:D stad wlasnie tak mi sie przypomnialo:P a potem czytalam, ze ty juz w Portugalii, ze masz meza portugalczyka i mysle sobie kurde to ta sama dziewczyna? a jednak:) Pozostaje pogratulowac i zyczyc lekkiej ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafeterii nic nie ginie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie ginie:P malo tego jeszcze kafeteria potrafi wyciagnac najwieksze twoje brudy na swiatlo dzienne, ktore pisalas po pijaku:P Kafe jest jak narkotyk, wiesz ze to bagno, k******o i dno, ale braniesz w to do samego konca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×