Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia dzidziusia

piersi bez pokarmu

Polecane posty

Gość mamusia dzidziusia

jestem mamą 3 - tygodniowej córeczki, miałam cesarkę, na początku z pokarmem było w miarę dobrze zastoju nie miałam choć piersi bolały, ale teraz moja córeczka jest głodna nie słyszę żeby łykała pokarm jak na początku je często ale piersi sa miękkie i nie dojada stosuje herbatki różnego typy na polepszenie karmienia przystawiam częstko jak tylko chce co 2 godz w dzien i co 3 w nocy i nic dziś musiałam jej podac butelkę nie wiem co mam juz robić może ktos zna jakiś rewelacyjny sposób na zwiększenie ilości mleka to bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam picie soku malinowego pobudza laktacje. A na zachamowanie picie szalwi. Pij duzo plynow najlepiej wode niegazowana. Czesto odciagaj pokarm do butelki laktatorem i przystawiaj mala to powinno pomoc.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie wszystko juz zostalo powiedziane, podsumowujac: -nie dawaj butelki bo dziecko zatraci odruch ssania -przystawiaj do piersi tak czesto jak mozesz a nawet czesciej :) -pij duzo wody niegazowanej, ok 4 litrow dziennie (nadmiar wysikasz) -mozesz wspomagac sie herbatkami laktacyjnymi, osobiscie polecam taka herbatke z fito mix nr 4 - wazne jest tez psychiczne nastawienie, bo wiele razy slyszalam, ze pokarm \"produkuje sie w glowie\" wiec wmawiaj sobie ze musisz karmic i tyle i jeszcze jedno, o ile pamietam kryzysy w laktacji bywaja, sama je przechodzilam, pierwszy mialam pod koniec pierwszego miesiaca. jezeli chodzi o picie sokow, to pielegniarki z oddzialu neonatologii mowily zeby jezeli juz to pic je rozcieczone pol na pol z woda a najlepiej przez pierwsze tygodnie wcale. noworodki bardzo czesto nie toleruja jeszcze fruktozy owocowej. pozdrawiam, mysl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllllla
4 litry mineralnej????!!!!! czy ty oszalałaś ? Dziewczyna zamiast karmić to spędzi dzień na sedesie. Sama spróbuj wypić 4 litry wody -to tortura , wszystko powinno być w granicach zdrowego rozsądku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne a tak zalecaja lekarze... poza tym to nie jest zadna tortura, gdy sie karmi piersia odczuwa sie pragnienie - ja tak mialam. napisalam o sposobach nie tylko dlatego ze tak mi sie wydaje ale dlatego ze bedac w ciazy naczytalam sie troche na ten temat, wysluchalam opinii lekarzy i pielegniarek na oddziale by w koncu z powodzeniem zastosowac to w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×